Με καλωσοριζω

οπως ειχα υποσχεθει την προηγουμενη δευτερα στο texas club, εκανα την κινηση ματ, και αγορασα εναν ωραιοτατο φορητο…φιλοι μου, επεστρεψα…εχθροι μου-που ειστε και οι περισσοτεροι-EAT YOUR HEART OUT…και για να μην μου την πει ο αξιαγαπητος κουρου,θα προσπαθω να γραφω με ελληνικους χαρακτηρες…ισως…hmmm…NOT?

My love… Θα γίνει rmb το site… XOXOXOXOXOXOXOXOXO

Kαι μιας που μπήκες πες σε όλους πόσο ωραίος άνδρας είμαι και πόσο μπαμπαλουέττας είναι ο Ανδρέας…

ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧ

[size=7]ΠΩΠΩ ΤΑ ΣΠΑΩ ΟΛΑ![/size]

[size=6][b]chk_chillin IS BACK!

WELCOME BACK! ΞΕΚΙΝΑ ΝΑ ΒΙΑΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ! ΟΛΕ[/b][/size]

Σαικς;

Να σου πω βρε καλό μου, τόσο πολύ σου λείπει το άθλημα που αρέσκεσαι να πηδάς όλα τα threads?

Βan ρε καλα ειχαμε ησυχασει εδω μεσα και εκανα οτι ηθελα τον Τελη , τωρα θα τα χαλσσεις ολα . Βαn και παλι Βan.

:lol: :lol:

Πόσες φορές θα σου πω ν’ αλλάζεις πλευρό όταν κοιμάσαι…

snufleeva my love,genikos pidao ta panta,gi afto…prosexe!!!
teli agapi mou,to ksereis,to ksero,oloi to kseroun oti eisai panemorfos antras…gi afto kai se zilevei o antreas…thymamai tin proigoumeni deftera sto texas,pou monopolouses to endiaferon ton thilikon tou rocking.gr…o antreas paradipla aplos apolamvane tin mpyra tou…xaxaxaxa
antrea agori mou…ante stin thesaloniki…i athina s exei aporipsei!!! :smiley:

Εδώ κάνεις ένα τεράστιο [size=7]ΛΑΘΟΣ[/size]

[size=1]Και η Θεσσαλονίκη τον έχει απορρίψει…[/size]

Εδώ κάνεις ένα τεράστιο [size=7]ΛΑΘΟΣ[/size]

[size=1][size=24]Και η Θεσσαλονίκη τον έχει απορρίψει[/size]…[/size][/quote]

hahahahaha…einai pragmatika krima…ego ton ksero apo to 96 kai exo mia olokliromeni eikona…esy teli mou poso kairo ton ksereis?1-2 xronia? oso ki an thelei na krypsei ta “proterimata” tou afto to agori,pote den ta katafernei…hahahahaha
[size=3][/size]

Βρε Χριστίνα στον Unholάκο το έλεγα όχι σε σένα! Σε σένα απλώς respect!!

Αν και αυτη την στιγμη κανω μαλακια που απανταω και σας δινω αξια , δεν πειραζει :

Προς Chk_Chillin , οντως σε γνωρισα το 96 και για τουλαχιστον 7 χρονια ειχα πεσει εξω για σενα , ευτυχως τα τελευταια 2 με 3 χρονια καταλαβα , και αυτο ειναι το πιο μεγαλο μου προτερημα

Προς Telisvas , οταν στην λενε αρχιζεις και λες αυτο ειναι κρυο και αυτο ειναι κρυο και δεν εχεις χιουμορ κλπ κλπ … κλασε μου τα @@ λοιπον και μην παραπονεθεις οταν το χοντρυνω και γω .

1)δε νομιζω πως ειναι και η πρωτη μαλακια που εχεις κανει στη ζωη σου…! Αξια δεν μας δινεις εσυ, αλλα ολοι οι αλλοι που μας λατρευουν!!!..Αλλα δεν πειραζει…εεεε?? :smiley:

2)οντως αυτο ειναι το μεγαλυτερο σου προτερημα…το μεγαλυτερο σου ομως μειονεκτημα, ειναι οτι με βριζεις πισω απ την πλατη μου, σε λαθος ατομα!!! Αλλα δεν πειραζει…!!! οπως ειπα πριν, δεν ειναι και η πρωτη μαλακια που εχεις κανει! :roll:

3)κλασε του τα @@ λοιπον και περιμενε…καποια μερα θα το χοντρυνει και το αλλο!!! μπορει και να σ αρεσει!!!χαχαχαχαχα

sorry my love…nomiza oti apefthinosoun se mena… :oops:

Καλα νομιζεις οτι οταν βγαινω εξω καθομαι και σε θαβω πισω απο την πλατη σου και ρε μαλακα ποσες φορες το εχω κανει για πες ??? Αυτα που κανουν αλλοι εγω δεν τα κανω , οποτε κουνα λιγο το κεφαλι σου και μετα ελα να μας τα πεις και μας . Και αν εχουν τα @@ να ρθουν και να μου τα πουν και μπροστα μου .

Και καλα να δεις τωρα τι λες … σε κραζω οπως λες και ερχεσαι και με χαιρετας ??? Αυτα ειναι αδερφιστικα … εγω δεν το κανω αυτο . Δεν σε παω εχω προβλημα μαζι σου θα στο πω , δεν θα ερθω να χαμογελασω και ολα καλα σαν να μην τρεχει τιποτα .

Και ποσες φορες απο αυτα που σου εχουν πει για μενα τους εχουν γυρισει μπουμεραγκ … οταν ξαναποκτησεις κανονικη μνημη και οχι την μνημη της “κλικας” ελα να μου τα ξαναπεις .

Ανοίγω επιτόπου το chk_chillin fan club!

Καλα νομιζεις οτι οταν βγαινω εξω καθομαι και σε θαβω πισω απο την πλατη σου και ρε μαλακα ποσες φορες το εχω κανει για πες ??? Αυτα που κανουν αλλοι εγω δεν τα κανω , οποτε κουνα λιγο το κεφαλι σου και μετα ελα να μας τα πεις και μας . Και αν εχουν τα @@ να ρθουν και να μου τα πουν και μπροστα μου .

Και καλα να δεις τωρα τι λες … σε κραζω οπως λες και ερχεσαι και με χαιρετας ??? Αυτα ειναι αδερφιστικα … εγω δεν το κανω αυτο . Δεν σε παω εχω προβλημα μαζι σου θα στο πω , δεν θα ερθω να χαμογελασω και ολα καλα σαν να μην τρεχει τιποτα .

Και ποσες φορες απο αυτα που σου εχουν πει για μενα τους εχουν γυρισει μπουμεραγκ … οταν ξαναποκτησεις κανονικη μνημη και οχι την μνημη της “κλικας” ελα να μου τα ξαναπεις .[/quote]

mpiou mpiou mpiou mpiou…xaxaxaxaxaxa

opos katalaveneis antrea mou,an thelo antapantao…aplos de tha teleiosei pote kai kourazomai me kati tetoia…se poious exeis milisei kai ti exeis pei to gnorizeis poly kala…
ki ego episis…sou milao,giati mou milas esy!gia na do pou mporei na ftasei o anthropos me tin ypokrisia…ki esy tin exeis parei ap to xeri kai trexete gymnoi sta livadia.
powerslave…pou einai to fan club mou???e? :lol:

Να με καλωσορίσω κι εγώ; Ε, αφού λείπει ένα topic για καλωσόρισμα… :wink:

Όπως είδα με μια γρήγορη ματιά, πολλούς από’δω τους ξέρω καλά και με ξέρουν από το forum του rockpages… Εκεί μπαίνω ως Jim (χωρίς τις ρημαδιασμένες τις παύλες… ποιός μου’κλεψε το nick;;; :lol: )

Με μιά γρήγορη ματιά είδα τα φιλαράκια μου τον Slash7 και τον Bluezlick… Προφανώς δεν είδα πολλούς ακόμα, αρχή είναι ακόμα, θα σας ξετρυπώσω, που θα μου πάτε… :smiley:

Χαιρετώ λοιπόν τους παλιούς γνωστούς μου αλλά και όλους όσους δεν ξέρω και θα χαρώ πολύ να γνωρίσω! Να’στε όλοι καλά! :wink: