Αγαπημένο γερμανικό συγκρότημα

Ναι, αλλα νιωθω ασχημα για τους Eloy. :frowning:

Καντε το μετσαλ αμα γουσταρετε παντως.

Ωραια,νομιζω οτι δικαιωματικοι αυτοι που δε το κουναν με τιποτα στα του γερμανικου μεταλος(ατσσσ),ειναι οι

Accept
Running Wild
Kreator
Helloween

,απο κει και περα χτιζομεν στις βασεις8)

Eε? :?

Αν και ναι, τα χουμε ξαναπεί για Rammstein, δεν θα πρεπε να θεωρούνται industrial, πέρα απο κάποια στοιχεία που συναντάς στον ήχο τους. Ωστόσο στα τέλη των '00ς, και σε ένα metal poll με θέμα “αγαπημένο γερμανικό συγκρότημα”, απαγορεύεται να απουσιάζει η μεγαλύτερη σε απήχηση γερμανική μπάντα των τελευταιών χρόνων, απλά.

Βασικά πιο πολύ ταιριάζουν σε ένα θρεντ όπως αυτό παρά στο industrial.

Κατα τ’ άλλα οι Blind Guardian επίσης απαγορεύεται να λείπουν. Αποφασιστε λοιπόν - σύντομα προτού ψηφίσουν κι άλλοι - τι άλλαγες θέλετε να γίνουν στο poll και κάντε ένα report να το αλλάξει ο πρώτος μοδ που θα το δει.

Νομίζω πάντως πως δεν γίνεται multiple vote τώρα πια.

@ellanor

Αφου εγω το 'φτιαξα το θεματακι, θα 'θελα να μπουν οι Eloy.

Εκτος αν πουμε να το κρατησουμε σε μεταλ επιπεδα.

Αμα δε γινεται multiple, το διαγραφουμε και φτιαχνουμε καινουριο σωστο. :smiley:

Η γνωμη μου ειναι οτι αν το κανεις τουρλου τουρλου,δηλαδη οποιοαδηποτε γερμανικη μπαντα,καλυτερα να λειπει το πολλ τελειως:wink:

Ωραία, αποφάσισε μια που εσύ άνοιξες και το θέμα και πες όταν καταλήξεις. Φοβάμαι πάντως πως και η διαγραφή του πολλ και η αντικατάσταση του με νέο δεν είναι δυνατή, εκτός αν διαγραφεί ολόκληρο το θρεντ και ανοίξει νέο θρεντ με καινούργιο πολλ, στο οποίο θρεντ θα έχουμε μεταφέρει όλα τα ποστ… ταλαιπωρία. :stuck_out_tongue:

Αλλά όλο και κάποιος φρέσκος - στο σώμα και στο μυαλό :stuck_out_tongue: - mod μπορεί να βρει μια λύση που δε μου έρχεται τέτοια ώρα, επομένως όταν καταλήξεις πες.

Σ’ αυτο εχεις δικιο.

Ich weiss nicht …ισως πρεπει να το παρατησουμε το πολλ και να παμε σε μια λυση της μορφης awake για αποτελεσματα.

Απο αυριο ομως. :stuck_out_tongue:

εύκολα Kreator

Kreator, Sodom, Blind Guardian, Grave Digger, Mystic Prophecy:):!:

Kreator :wink:

EXUMER!

αλλο ενα Thread που δεν καταλαβαίνουμε την διαφορά του καλύτερου με αγαπημένου…!!
αγαπημένου λεει ρε παιδια…!!
και τα γερμανικά ζουζούνια χωράνε μεσα…μπαααα

Kreator-Rammstein-Helloween

ΗΕΛΛΟΓΟΥΕΕΕΝ

  • 1 Δικος μου εισαι εσυ!

Αν και μετα τους Scorpions θα εβαζα ανετα Helloween.

Υ.Γ. Σχετικα με Sodom δεν χανεις τιποτα, κι εγω που ακουσα λιγο τι καταλαβα.

Που ειναι οι Die Toten Hosen?:stuck_out_tongue:

Α! Με αυτό που είπες ανεβαίνεις στα ύψη της εκτίμησης μου!

[SIZE=“5”]DIE TOTEN HOSEN ΡΕ!!![/SIZE]

Αν πηγαίνατε στην ίδια τη Γερμανία και κάνατε ένα poll στον κόσμο για το ποιό είναι το αγαπημένο τους εγχώριο συγκρότημα, να στε σίγουροι πως οι Hosen θα τους έπαιρναν όλους για πλάκα όμως.

Νιώθω πολύ τυχερός που τους είδα πέρισυ λάιβ. Αν βγάλετε τα φαντασμαγορικά εφέ απο το λάιβ των Rammstein, εκείνο των Toten Hosen είναι το κορυφαίο λάιβ απο γερμανικό συγκρότημα που έχω δει χαλαρά, ανώτερο και απο των Rammstein…

Α, έχω ανοίξει και θρεντ γι’ αυτούς.

Δεν περιμεναμε να καταλαβεις και τιποτα, ειναι για ατομα που νιωθουν!!

Καλά τα λέει, δεν είναι σε επίπεδο Mariah Carey τώρα εδώ που τα λέμε

Καλα, δεν μιλησα για τοοοσο υψηλο επιπεδο!

Ασε τους να λενε…
Με λιιιιγο Get What you Deserve (το οποιο θα τους αξιζε,κανονικα!) θα ματωνε το πωπακι των.
ΕΙΠΑΜΕ, ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΕ,ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ! (κατι σαν τα τρια, εν σειρα, μαϊμούδια!)

[SIZE=“7”]PE!!![/SIZE]

Ο γερο τοξικός με όλες τις δυνάμεις του (όσες έχουν απομείνει…) στηρίζει…

[SIZE=“4”]ACCEPT…[/SIZE]