Φαντασιωσεις

Ολοι (αντρες-γυναικες) λιγο πολυ εχουμε φαντασιωθει μια κατασταση στην ζωη μας. Αλλοι γνωστα και τετριμενα (οπως νοσοκομες και δασκαλες) και αλλοι πιο X-treme.
Ας δωσουμε στους συμφορουμιτες μια γευση και ας δουμε τι εχουν να πουν και αυτοι!
Σαν θρεντ-σταρτερ (παραδοσιακα) ξεκκιναω.
Εχω βαλει στο ματι λοιπον να ψησω κατασταση πανω σε ενα απο αυτα τα τραπεζια μπιλιαρδου… δεν ξερω γτ απλα μ αρεσει η ιδεα. Βεβαια ειναι πανακριβα τα ατιμα…

sex στο τραπέζι μπιλιάρδου ή σεξ με το τραπέζι μπιλιάρδου? γιατι μας μπέρδεψες…

8O !!! ιμαρτον ρε μαν! με το τραπεζι? αμα ηταν να το γυρισουμε και στα αψυχα αντικειμενα …
Υγειης απαντησεις παντα.

εσύ θα καταλάβαινες κάτι άλλο από τη φράση ? :lol: :lol:

ζητω ταπεινα συγνωμη… θα το κανω εδιτ
ε ΦΦΦΦΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ MODERATOR?
:p:p:p:p:p

Να κερδίσω το joker.

κλασσικά πράγματα ! μέσα σε ασανσέρ , και όσο για τους ορόφους … the more , the merrier !

ΟΧΙ ΡΕ.!!
τι το εκανες edit…
πέθανα στο γελιο.:smiley:

στο σχολειο…
αλα τωρα που τελειωσα ειναι λιγο δυσκολο:s

σε εκκλησια

Στο σπίτι μου… έχει περάσει τόσος καιρός από την τελευταία φορά που πλέον αποτελεί φαντασίωση.

bakouri mode off

Λούνα Πάρκ, πάνω σε μια κούνια και πάνω στα γόνατα σου με την όπισθεν αυτή να κάθεται με το μπρος πίσω της κούνιας να κάνει τη δουλειά και από πίσω να σπρώχνει την κούνια το αφεντικό σου που πρόσφατα σε απέλυσε. Να σημειωθεί ότι για τις ανάγκες της φαντασίωσης αυτή είναι μου@@@ρα και δε χρειάζεται να ρωτήσουμε ποια είναι.

πανω στο ποδηλατο μου και να παιζει hall of the mountain king

Θα κλάνεις και για καλύτερη κάθετη ώθηση?

εξαρταται πως σου αρεσει…αν θα βολευεσαι κτλπ.

πανω σε drums… :stuck_out_tongue:

Παίζω ντράμς! 8)

Eχουμε εναν τυπο στον πεζοδρομο στο Περιστερι που κυκλοφορει με το ποδηλατο του και εχει βαλει πανω του με ταινια ενα στερεο και κατι ηχεια, προφανως με μπαταριες, και κυκλοφορει και παιζει μουσικη.
Βεβαια αυτος δεν παιζει Savatage αλλα Κιαμο…
Αυτα μονο στο Περιστερι τα βλεπεις. Λες και δε μας εφταναν οι καγκουρες με τα μοντιφαρισμενα Yugo και τα καψουροτραγουδα στη διαπασων. Τωρα εχουμε και ποδηλατα.

Παπαρδελα copiare τον και χωσε μετσαλ

μου δανειζεις καμια μερα το σετακι?.. :smiley:

Οταν ξυπναω…πολλα τραγουδια.