Άντρας ή Γυναίκα?

Ωχ… Κι εσυ ρε;;

Εμ, επρεπε να το ειχατε υποψιαστει.
Υπαρχουν πολλες γυναικες που ακουν MANOWAR? 8)

16/f/cali

Εμ εσυ με τον τροπο σου προσπαθουσες να μας πεις τι εισαι αλλα εμεις ειμαστε βλακες και δεν το καταλαβαμε… [-X Καλα που το ξεκαθαρισες τωρα. Να σου πω, το ονομα σου πιο ειναι; Βαγγελης;; Εχεις και μουστακι;

Toτε να την πεφτεις στο Γρακχο, οχι σε μενα.8)

ΥΓ.: Σορρυ …δεν μπορουσα να το κρατησω αλλο κρυφο. [-X

τωρα σοβαρα ψαρωσες ή κανεις πλακα;

πλακα κανω ρε :stuck_out_tongue:

κοριτσάκι, απο πάντα :stuck_out_tongue:

νεα μοδα αυτο, να δηλωνει η καθε μια σας στο σιγκνατσουρ οτι ειστε κοριτσια; ΜΗΠΩΣ ψαχνεστε; το ροκιν παντως δεν ειναι χρυσο κουφετο.

Μην παίρνεις και όρκο! :lol:

ξηγησου…

Εγώ το βαλα γιατί δεν θέλω να με περνάνε για άντρα, απλά. 8)

Ψυχολογικό του άφησα του παιδιού…

Θα το χεις βαρος για την υπολοιπη ζωη σου… [-X

θα τον φανε οι τυψεις:)

μην παιρνεις ορκο…
εξαλλου το ολο σκηνικο μου εδωσε την ιδεα για αυτο το θρεντ, το οποιο ειναι καθαρα κοινωνικη προσφορα! :slight_smile:

__Εεεεεετσι! 8) Μη πειράζετε το κατσίκι ρεεεε! :lol:

__Βασικά αυτό που λέει ο Mule. :smiley: Συν το ότι, σα να μη φτάνει το κρόπ σε εξωφυλλο των Cream που έχεις κάνει, γράφεις και κάτι τέτοια:

__E! τι περιμένεις μετά!!! Αυτά δεν είναι δηλώσεις, αυτό σε συνδιασμό με το “(είμαι)γυναίκα”, είναι ατάκα από το top5 του “100+1 τρόποι να σας κάνει πρόταση γάμου ΑΜΕΣΩΣ”… :lol: :smiley:

__Α! και όσοι αναρωτιούνται για το αν ο/η Μπλούζλικ είναι άντρας ή γυναίκα, μη σκοτίζεστε, έτσι κι αλλιώς στον χίπικο έρωτα δεν έχει σημασία, “1000καλοί (και όλοι μαζί!) χωράνε!” :lol:

υ.γ. για το άτομό μου δεν απαντώ. αρνούμαι καθώς βρήσκω το τόπικ κρυφή χρυσοκουφετοπαγίδα προς άγρα πληροφοριών… :har:
υγ. 2 { [tilt-brainmode-alert]: μεγίστη στιγμή εσωτερικού φιλοσοφικού, σημασιολογικού και γλωσσολογικού προβληματισμού) ρε γαμωτο… τώρα αυτή η φράση πιχί, η φράση “για το άτομό μου”, δεν είναι dated σύφωνα με τα νέα σάιεντίφικ δεδομένα; αλλά και πάλι τι να λες;! “όσο αφορά το κουάρκ μου”;!! …δε σου βγαίνει ρε γμτ -νιώθεις σαν βάτραχος ένα πράμα…! τελικά ο Αριστοφάνης ήταν πολύ, μα πολύ μπροστά, τι Δημόκριτος και μαλακίες!! (όποιος δεν καταλαβαίνει, βαριέται να σκεφτεί, ή θέλει επεξηγήσεις, ορκίζομαι πως για ό,τι λέω υπάρχει λογική εξήγηση, ας μου στείλει “έχεις p.m. -ναι έχω, στείλε” και θα χαρώ να διασαφηνίσω τα πάντα(ρει)[/tilt-brainmode-alert]
υ.γ. 3 συγνώμη, έχω να κοιμηθώ 48+ ώρες βλέπετε… :oops:

:lol::lol::lol:

προσκυνω Shadowcaster με την αναλυση του στο spoiler…:smiley:

AXAXA :lol: :lol:

Ειναι θεουλης :stuck_out_tongue:

Το σπόλιερ μου θύμισε την Ανόργανη Χημεία που έδινα πέρσι :?