Άντρας ή Γυναίκα?

__:smiley: :oops: θενκς παίδες (και σορρυ -χαχα). Εντάξει δεν ήμουν έτσι χθες --> :drunk:, αλλά λίγο έτσι :sleep: (με τέτοιες --> :vibrate: εξάρσεις) ήμουν (και ειμαι). Βασικά λίγο κουκουβαγιοΚάστερ --> :eek: αλλά με το μάτι το απλανές, το χα(ΚΑΜ)μένο… :lol:

__Αντε, πάω τώρα ν’ απαντήσω με πούμού στην πλειάδα των αναρωτηθούντων συνφορουμιτών!!! :smiley:

Ξέμνας με δίνεις! Αφού το άφησα να πλανάται, πες κι εσύ "θεούλης/θεουλίτσα"(.com) :stuck_out_tongue: :lol:

EDIT:

__Λοιπόν επειδή είναι αμαρτία να το χάσετε (τύφλα να ‘χουν τα vinyl rip σε 48/192!!), κυκλοφόρησε η ανάλυσή [behind the scenes (of a/my memory)],του “[tilt-brainmode-alert]spoiler” σε π.μ. σε γνωστό σαουντεκαντερίστικο ύφος και ποιότητα ΑΑΑ (κατευθείαν απ’ την κονσόλα λέμε). αλλά επειδή εδώ φοβάμαι πως θα παραείναι off-topic, κυκλοφορεί μόνο μέσω p.m. μέχρι στιγμής (σε partI και partII, γνήσια προγκρεσιβιά, έπος λέμε που πήγε και στις δυό πλευρές του δίσκου γιατί στη μία δε χορούσε! ήταν πολύ μεγάλο λέει για ένα p.m. χαχαχαχαχαχα).

__Το μπουντλεγκάκι θα το κυκλοφορήσω μόνο άντεργκράουντ και σε περιορισμένα αντίτυπα -κλασσικός τεχνητός τρόπος για να γίνει συλλεκτικό χεχεχεχε- οπότε βιαστήτε και ζητήστε το αντίτυπό σας, γιατί μετά θα πρέπει να το αντιγράφετε και να το ανταλλάζετε μεταξύ σας και θα πέσει η ποιότητα (γιατί μπορεί να παραποιηθεί με τις πολλές αντιγραφές -κάπως έτσι την πάτησε και ο Όμηρος, αφήστε…).

__Τρέχτε λέμε, ισχύουν όλα τα κλισέ που λέει κάθε μπάντα που (δε) σέβεται τον εαυτό της: “ό,τι καλύτερο έχω γράψει ποτέ”, “το πιό γαμάτο μου”, “συνδιάζει όλα τα γαμάτα στοιχεία του παλιού καλού μου χιούμορ αλλά διανθισμένο και μπολιασμένο με φρέσκες ιδέες”, “είναι limited edition σε περιορισμένα αντίτυπα και μετά θα έρθει το τέλος του κόσμου και τον δισκογραφικών και του φόρουμ και δε θα το βρήσκετε πουθενά”, “η πειρατεία σκοτώνει τη μουσική” και τέτοια…

__Ζητήστε τοοοοοοο… [SIZE=“4”]Τ Ω Ρ Α ![/SIZE]

Εγω είμαι Άντρας που ήθελε να μοιάζεις στον Wyndorf αλλά επειδή έχω νιμου στον εγκέφαλο σκέφτομαι να αλλάξω φύλο τι λέτε?

Ε όχι δεν αλλάζω φύλο τελικά…

[-X[-X[-X

Σάντοου, έχω πιέμ - στείλε. =Ρ

+ίνφοζ για το τί “πίνεις” ε. :smiley:

__Μόνο Σούπερ Καουτόνικ!! :smiley: :smiley:

__Μήνυμα (που αρχικά γράφτηκε ως απάντηση στην/ον πρώτο/η φίλο/η που ζήτησε επεξήγηση) εστάλει, διαβάζεις με δική σου ευθύνη! :stuck_out_tongue:

τι εγινε ρε παιδια??? 25 αντρες 11 γυναικες??? ουαου!!!:lol::lol:

εσύ γυναίκα είσαι?
αν δεις πάντως “ποιες” έχουν ψηφίσει γυναίκα μάλλον θα απογοητευτείς περισσότερο…:stuck_out_tongue:

ωχ αληθεια?? :stuck_out_tongue: αντρας επρεπε να ειχα ψηφισει τοτε… να μην ειμαι σαν την μυγα μες στο γαλα!!:stuck_out_tongue:

υπάρχουν πράγματα στο φόρουμ που θα μάθεις με τον καιρό.και πράγματα που ίσως να μη μάθεις ποτέ…:blues:
anyway, κάνε και ένα introduce yourself.:slight_smile:

μμμμμ… πραγματα που ισως να μη μαθω ποτε…:-k
θα το δουμε αυτο!! :wink:

Ψήφισα αλλά έπρεπε να είχα ψηφίσει το άλλο, για να μπορώ να την πέφτω σε κρισπ και νομιστερακι

έβαλα μόνο αυτές που ξέρω, ας μην μαλώνετε για τα τριχωτα μου μπράτσα οι υπόλοιπες ι’m full of love babes, λίγη υπομονή μόνο…

Σουρλουλού σταμάτα να σπέρνεις σύγχυση στο φόρουμ :!:

Άμα ξαναπείς σουρλουλού το αγόρι μου θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα, να το ξέρεις.

Κάποιος να μαζέψει την αποπάνω γλωσσοκοπάνα ασαπ.

Eγώ?
Μα εγώ ήμουν απολύτως ειλικρινής [SIZE=“1”]αυτή τη φορά[/SIZE]!

Μα να μη μπορεί να βρει ησυχία ένας άντρας σε αυτό το φόρουμ [-X

Κρισπ καταλαβαίνεις ότι η ψήφος μου μας καθιστά λεσβιακό ζευγάρι, ε?
Τώρα μας κατάλαβαν. Πάει…

Δεν έχω πρόβλημα, έχω πολύ ανοιχτές αντιλήψεις πάνω στο σεξ.

:wink:

Αυτό το θρεντ ήταν ό,τι έλειπε από το φόρουμ. Αισθάνομαι μία ειλικρινή ψυχική ευφορία :smiley:

Μόνο εγώ κι η Τατσομαν!!!

το ξέρω ότι δεν το σώζω… αλλά για υπεράσπισή μου θα πω ότι δεν είδα καν τι θρεντ ήταν… και πως θα εξελιχθεί στην πορεία… είδα απλα [SIZE=“4”]“ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ”[/SIZE]… και είπα
οπότε χωρίς να το πολυσκεφτώ… έπεσα στην παγίδα… χαχαχαχα!!!

οκ…

συνεχίστε τώρα…

Δεν ειμαι αντρας. :eek:

άστα αυτά έλενε.δεν ξεγελάς κανέναν.