Σεισμός!

6,7 Ρίχτερ,επίκεντρο ανατολικά των Κυθήρων.Ταρακουνηθήκατε,αγοράκια μου Αθηναίοι;Εδώ στην Λάρισα τον καταλάβαμε αλλά πιο βόρεια χαμπάρι δν πήρανε.Δε νομίζω να μας έπαθε τπτ ο John_vla?

Ταρακουνηθήκαμε λίγο η αλήθεια είναι! Πάντως νομίζω πως οι μισοί τουλάχιστον έχουμε πάθει ανοσία με τόσους σεισμούς και δεν χαμπαριάζουμε!

ειμουν ετοιμος να πηδη3ω απο το μπαλκονι!και μενω στον 5ο.

πλακα κανω
παντως ηταν και γαμω τις φασεις ακουγα dark tranquillity,χωνεται κι ο σεισμος,αρχιζουμε το κοπανημα και το headbanging με τον bro.φαση ειχε :stuck_out_tongue:

Ατάραχος ως συνήθως… Πέρναγα στο pc κάτι γραμματοσειρές και μόλις είχα ολοκληρώσει το ξεστόλισμα του δέντρου… Γλίτωσα την αγορά νέων στολιδιών…

Τι έγινε, ρε? όλοι άφοβοι ήσαστε, εδώ μέσα;

Είχε πλάκααααααααααα…!!!
Ειδικά όταν μαζευτήκαμε όλοι οι ένοικοι στην είσοδο κ κοροϊδεύαμε ο ένας της παντόφλες του άλλου! :lol:

Α σεισμος ηταν αυτο; Και νομιζα οτι ειχε βαλει η μανα μου πλυντηριο… :roll:
Εγω κοιμομουν, ξυπναω, λεω “α σεισμος θα γινεται μαλλον”, ε, και ξανακοιμηθηκα…

Ρε ηταν ωραι φαση!!! Επαιζα κιθαρα και τον καταλβα στο τελος αλλα συνεχισα ακαθεκτος…

Ρε, παιδιά? όλοι «ωραία φάση» το είδατε;

Μόνο εγώ γούρλωσα τα μάτια και κοιτούσα το πατάρι του café που ήμουν, περιμένοντας να μου πέσει στο κεφάλι; :roll:

Εγώ προσωπικά έχω περάσει και τον σεισμό του '81, οπότε έχω σκληραγωγηθεί… Τρεις μέρες στο πούλμαν την βγάλαμε!

Εμενα με ξυπνησε :evil: :evil: :evil:

Ποιό σεισμό?

Αυτον του '99 μαλλον…
{Μα γιατι ξεθαβετε τοσο παλια τοπικ ρε σεις;}

Mlk auto pou pineis einai sigoura kalo…

Αυτον του '99 μαλλον…
{Μα γιατι ξεθαβετε τοσο παλια τοπικ ρε σεις;}[/quote]
:smiley: :smiley: :smiley:

Ego molis eixa xipnisei kai evlepa kati mpoukalia jack daniels apenanti mou na xtipane to ena me to allo kai meta arxisa na kouniemai…Tin psiloakousa pantos gaiti den ital ligos o xronos…

ειμουν ετοιμος να πηδη3ω απο το μπαλκονι!και μενω στον 5ο.

Και εγω μια απο τα ιδια.Οσο πιο ψηλα εισαι,τοσο περισσοτερο τον καταλαβαινεις τον σεισμο.
Btw,εγω εβλεπα τηλεοραση στον καναπε…
Η αληθεια ειναι πως τρομαξα αρκετα. :roll: