Γεια!

Γεια σας!!! (ελπιζω αυτη την φορα να συστηθω σωστα horror!)
ειμαι η αδερσαϊντ οπως μπορει να δειτε…:slight_smile: και ειμαι καινουργια εδω μεσα…
το Rocking.gr το βρηκα τυχαια ψαχνοντας πληροφοριες για το Chania Rockfestival το οποιο ανυπομονω να γινει και να δω απο κοντα WASP, LAST DRIVE, POEM και ολα τα υπολοιπα συγκροτηματα!:smiley:
αυτα τα λιγα απο εμενα προς το παρον!! :slight_smile:

άψογη.8)
ξανά καλώς ήρθες λοιπόν…

γιουπιιιιιιι!!! τα καταφερα!!! :lol::lol::lol:
καλως σας βρηκα!!! :D:D

καλως ηρθες,καλα ποστς και…μη ξεχασεις να ποσταρεις στο “οι φατσες μας”

Welcome καλά ποστ και τα σχετικά και καλά να περάσεις στο Chania Rock Fest!!!

Paoktsis μ’αρέσει που είσαι άμεσος. Αλλά λογικό είναι… PAOK YOU ARE!!!

ευχαριστω πολυ και τους 3 σας παιδια!!! :wink:

wellcome…

και πρόσεχε το ιδιαίτερο χιούμορ μερικών… μπορεί να σε φτάσει στην κατάθλιψη…:lol::stuck_out_tongue:

'Η και αυτοκτονία!!! :open_mouth: :open_mouth:

χαχα! αληθεια??? θα το εχω υποψιν μου τοτε… ειναι πολλοι αυτοι ή μονο το μισο φορουμ???:p:p

Εεεε μάλλον εξαρτάται από το επίπεδο χιούμορ σου!!! Πόσο πολύ αντέχεις!! :stuck_out_tongue:

Καλως ορισες και καλη διαμονη! Α και καλα να περασεις στο φεστιβαλ στα Χανια!

Οπως ειπε και ο Αstaldo, προσεχε τις πρωτες μερες το περιεργο χιουμορ και την περιεργη υποδοχη μερικων :stuck_out_tongue:

Αντεχω παιδια αντεχω… :smiley: δεν εχω προβλημα… καλη διαθεση να υπαρχει!!!

Κομπλέ είσαι τότε!!!

Καλως ηρθες λοιπον…!
Ακουσματα;:smiley:

καλως σας βρηκα!!!
ακουω ροκ και μεταλ αλλα πιο πολυ ειμαι του ροκ!
τωρα να γραψω μπαντες που ακουω ειναι τοσες πολλες!!!θα τις γραψω αναλυτικα αλλη φορα!!:wink:

Ροκου λοιπον…!Καλη διασκεδαση-ενημερωση κλπ :rockon:

καλως ηρθες και απο μενα.καλα ποστς και να περνας καλα μαζι μαςαπο black metal πως τα πας?:):smiley:

χαχαχαχα!!! καλως σας βρηκα βρε!!!

… και οσο για το black metal καλο ειναι αλλα λιγο με χαλαει… δλδ αμα ελειπε η φωνη του τραγουδιστη πολλες φορες τα κομματια θα φυσαγαν… :D:D
ειμαι φαν της ηλεκτρικης κιθαρας και ετσι οτιδηποτε παιζει δυνατα και εντονα ηλεκτρικη κιθαρα γινεται κατευθειαν αγαπημενο μου… :wink::wink:

καλώς ήρθες και από εμένα ! καλά να περάσεις στη συναυλία , περιμένουμε να ποστάρεις λίστα με συγκροτήματα π σ αρέσουν . :slight_smile:

Καλώστηνα.

Βλέπω ότι στις “Φάτσες” έχει να γίνει καινούριο ποστ από 3/7. Άρα δεν έχεις ποστάρει ακόμα.

Να διορθωθεί άμεσα η παράλειψη.