Η πιο κουλή μπάντα όλων των εποχών! Θάψτε άφοβα!

Καλά είσαι απίστευτος!!! :lol:[/quote]

Πέρα από την πλάκα τους θεωρώ απίστευτη μπάντα. Απλά πρέπει να ξέρεις πολύ καλά Αγγλικά…

Ναι δεν το συζητάμε! Το έχω ξαναγράψει άλλωστε οτι είναι η κορυφαία prog μπάντα των 00’s για μένα!

OI VENOM. ALLA MARESOYN!

to piasate gera to nohma tou topic!!! etsi etsi…

oi pain einai bandara kai na min akouw vlakeies! apla einai ftwxa ta paidia…!

sto deftero live tous sth thess o guitarist onomati Johan Hallgren h m, forouse ta idia papoutsia pou forage kai sto prwto tous live sth thess prin ena xrono!!! eleos!!! parte re paidia kai kana zevgaraki papoutsia!

THE STROKES

ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ TOPIC!!!ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ PAINER ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΟΥΛΗ ΜΠΑΝΤΑ(ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΦΥΣΙΚΑ!!)ΩΡΑ ΓΙΑ ΘΑΨΙΜΟ!!!

BASS:STEEVE HARRIS
1 GUITAR:MALMSTEIN
2 GUITAR:BLACKMORE
DRUMS:LARS ULRICH
VOCALS:IAN GILLAN

ΕΤΣΙ ΠΡΟΧΕΙΡΑ ΜΙΑ ΠΕΤΑΜΕΝΗ ΣΥΝΘΕΣΗ!!!ΑΝΤΕ ΧΩΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΓΟΥΣΤΡΟΥΜΕ!!! :lol:

Μ’ αυτά που γράφεις μόνο γελάμε… Δεν γουστάρουμε καθόλου…
Blackmore - Malmsteen και Harris κουλοί…
ΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

+10000000000000000000000000000000000000

Τέλη ο τύπος είναι για τα μπάζα. Έχει καταντήσει ανέκδοτο. Μόνο για τον Ulrich μπορώ να συμφωνήσω.

Να σου πω την αλήθεια έχω πάψει εδώ και καιρό να τσακώνομαι για καλύτερους κιθαρίστες, τραγουδιστές, ποδοσφαιριστές, πολιτικούς και λοιπούς… Βαριέμαι σε μια τελική… Πλάκα να γίνεται γενικώς… To να λες κουλό το Malmsteen είναι ανέκδοτο… Και μόνο το γεγονός ότι είναι μακράν ο πιο γρήγορος ικθαρίστας ever σημαίνει ότι έχει ένα χάρισμα, μια δεξιότητα, ένα ταλέντο… Αυτό δεν σημαίνει βέβαια τιποτε παραπάνω… Το καλύτερος είναι σχετικό. όπως και το αγαπημένος… Πιο γρήγορος απ’ όλους είναι αντικειμενικότατο…
Οπότε το εκλαμβάνω ως αστείο και βάζω μια δικιά μου πεντάδα…

Βass - Glover μόλις άρχισε να παίζει solo μπάσο έφυγα…
Quitar - Weikath μακράν ο χειρότερος που έχω δει ποτέ σε συναυλία… Πιο πολύ κάπνιζε παρά έπαιζε… Ουστ μανάβη…
Drumms - Αυτός που έπαιξε στο St Anger (Πως ένα cd που ενω έχει κάποια ωραια τραγούδια, δεν το βάζεις στο cd player για να μην ακούσεις τον Lars να παίζει με τα κουβαδάκια του)
Vocals - Paul Dianno
Keyboards - Αυτος πουμ έπαιζε στο Start from the dark… Στις ηχογραφήσεις είχε πάει για καφέ και ξεχαστηκε…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα έβαζα όλους τους Manowar,αλλά αυτός ο καημένος ο DeMaio κάτι αξίζει…
Όλοι οι Manowar και στο μπάσο το παιδί από τους Darkthrone (ο Nocturno Culto???).
Άντε βάλε και πληκτρά κάναν καημένο ποζερά (έχω πολλούς υπόψη μου) :evil:

Λίγα τα λόγια για τον Nocturno Culto. Είναι τρελή μορφή.

ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΒΡΕ ΤΕLISVAS Ο ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ???ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΤΡΟΠΗ??ΕΝΩ Ο HARRIS ΤΡΕΛΟ ΜΠΑΣΟ ΡΕ(ΞΕΦΤΥΛΙΖΕΙ ΚΑΙ MYUNG) ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!ΑΛΛΑ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕΤΑΛΑΣ ΕΙΣΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!
ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΡΕ NIHILIST ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ??ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙ’ΑΥΤΟ (ΩΣ ΓΝΩΣΤΩΝ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΠΑΝΤΑ ΒΛΑΚΑΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ) ΑΛΛΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕΤΑΛΑΣ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ!!!
ΑΝΤΕ ΡΕ ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ!!!
ΓΕΛΑΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΧΩΝΩ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!

Ώπα ρε Thundercats τέρας γνώσης.

Αυτό λέμε Τhundercat ότι γελάμε μ’ αυτά που γράφουν οι άλλοι…

Κι επί του προκειμένου γελάμε μαζί σου…

Ρε thundera, μου αρέσει που έκανες και quote ένα κείμενο από το οποίο δεν κατάλαβες τίποτα :lol: :lol: :lol:

Θεός…

Το να κραζει κανεις ανευ λογου και αιτιας… δηλωνει ΚΟΜΠΛΕΞ.
Thankies.

χωρις λογο κραζει???
ρε συ τον ειπανε πανηγυρι…αλλα τεσπα

Και συ Kourou…που ξερεις αν εχει γνωση???εγω το λεω εδω και να το θυμαστε…εχω μουσικο αυτο και γνωση πολλη περισσοτερη απο εσας και απο τους περισσοτερους που ξερω γενικως. και δεν το παιζω ανωτερος η κατι…απλα ετσι ειναι…τυχαινει…ενα απλο γεγονος.ο αλλος γραφει καλα εγω αντιλαμβανομαι την μουσικη καλυτερα απο αλλους.αλλα οτι και να πω εσεις και με το δικιο σας θα λετε οτι λεω βλακειες.ενταξει…απλα το ειπα γιατι μπορει και σε μενα να πειτε…οπα ρε καμελ γνωστη… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

ΑΣΕ ΡΕ CAMEL ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΜΕ ΜΑΙDEN DIO KAI PRIEST ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΜΥΑΛΟ!!!

1.ΤΕLISVAS ΓΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙ(ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΩ)!!!
2.SOUL_THORN ΚΡΑΖΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΚΟΥΛΗ ΜΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΖΩΑ ΝΑ ΑΚΟΥΝ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΖΟΥΝ ΠΡΩΤΟΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!
3.ΚΑΙ ΝΑΙ ΡΕ ΚΟUROU TO EXETE AΠΙΘANO KAΠΟΙΟΣ NA ΞΕΡΕΙ 1,2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!Α ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΑ ΤΕΡΑΣ ΓΝΩΣΗΣ!!!

Με τον ευατό μου γελάω καθημερινά… Σου εύχομαι να το καταφέρεις κι εσύ κάποια στιγμή… Για να γελάς με τους άλλους πρέπει πάνω απ’ όλα να γελάς με τον ίδιο σου τον εαυτό… Να είσαι ευτυχισμένος μ’ αυτό που είσαι ρε παιδί μου…