ΕΙΣΤΕ ΝΟΥΜΕΡΑ!

‘‘εχουμε’’? :roll:

Καλα… οταν τελειώσω ενα ενα θα τα παρω τα μαγαζια και ειδικα Texas και Underground

m areseis,giati ksereis na vgaineis…sta kalytera magazia…lol

[quote=“chk_chillin”]

m areseis,giati ksereis na vgaineis…sta kalytera magazia…lol[/quote]
Ειρωνικα το λες?

Δεν εννούσα εμένα…

kai poion enoouses thanasi mou…?
ego den milao pote eironika…stelno ta minimata mou mesa apo vathystoxasta posts!!!

1,2,3,4…de nomizo oti ola afta se enoxloun kai toso thanasaki mas…
1)oi aigokeroi einai kala paidia…
2)to oti einai desmevmeni einai leptomereia…
3)katholou kako…tha vazei ti stoli tis kai ta akoustika tis…hot,hot,hot
4)e,de tha tin pantrefteis kiolas…einai desmevmeni!!!
:D[/quote]

σωστή!
Αντρέα ρούφα τάυγό σου!!! :twisted:

Συμφωνώ με τον Angel!!..Είστε αδικαιολόγητοι όσοι κάνετε λάθος εδώ μέσα! Το “quote” σας χαρακτηρίζει ως άνθρωπο…κ από ότι καταλαβαίνετε ο Angel δίνει μεγάλη σημασία στις τεχνολογικές γνώσεις ενός ατόμου…μιας κ η πληροφορική είναι το επάγγελμα του μέλλοντος…!..Για αυτό κύριες κ κύριοι εξασκηθείτε στο να στέλνετε email,να ανεβάζετε photo κ να αλλάζετε γραμματοσειρά…κρίνετε η ζωή σας!

Δεν εννούσα εμένα…[/quote]

…που λέει ο λόγος …

[quote=“chk_chillin”]

m areseis,giati ksereis na vgaineis…sta kalytera magazia…lol[/quote]

αχαχαχαχαχα χαχαχαχαχ χαχαχ.

Princess_of_the_dawn καλή μου… αφού δε βγαίνεις αυτόν τον καιρό (κάνει και κρύο), πρέπει να σου κάνω κατ’όικον ιδιαίτερα μαθήματα :^o

Princess of the dawn welcome …ελπιζω να εχεις αντοχες…

[size=1]και αν δεν εχεις θα αναπτυξεις εδω μεσα…[/size]

Μικρή είναι αυτό έλειπε να μην αντέχει…

ela nte…edo exoun kati alla gerontia pou trigyrnoun mesa s afto to site kai de tha exei i princess?

Ευχαριστω για τα θερμα welcome! :smiley:
Παιδια μια χαρα σας βρισκω εδω περα…και το ‘‘κακο’’ ειναι οτι εχω αρχισει να
ψιλοεθιζομαι γιατι μπαινω πιο συχνα σε σχεση με πριν και παραμελώ εε…καπως… :roll: το διαβασμα!:lol:Θα ξαναμπω ομως στο καλουπι συντομα γιατι οι μερες πλησιαζουν…
Οσο για τις αντοχές εννοειται πως εχω.

[size=1]Βεβαια ως η μικροτερη του forum θα μπορουσατε να δειξετε καποια επιεικεια…lol [/size]

H ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ του forum!!! No honey…I’m afraid I’ll disappoint you αλλά πάντα υπάρχει ένας john_vla! (που είναι αυτό το παιδί αλήθεια? Έχει αρχίσει να μου λείπει-σοβαρά μιλάω!!!) I’M ADDICTED TO JOHN_VLA!!!

Welcome princess…!!! :smiley:

:smiley: :smiley:

Θα μπορούσαμε να δείξουμε κάθε επιείκια, εαν κι εφόσον αποθεώνεις τα αγαπημένα μας συγκροτήματα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα μπορούσαμε να δείξουμε κάθε επιείκια, εαν κι εφόσον αποθεώνεις τα αγαπημένα μας συγκροτήματα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Νταξει, κοιταξε να δεις…αρκετα απ’αυτα που σας αρεσουν μου αρεσουν!
Υπαρχουν μερικα που δεν τρελαινομαι κιολας… :?
Υπαρχουν ομως κι αλλα που απλως δεν τα ξερω και περιμενω να μου τα μαθετε!! :smiley:
:stuck_out_tongue:

Πλάκα σου κάνω μανάρι μου…

[size=1]Απλά απαγορεύεται να μην αποθεώνεις Europe[/size]

pas gyrevontas mou fainetai glykia mou princess…an tous zitas na sou mathoun kiolas,einai san na aploneis to xeri ston diaolo kai na tou les ‘pare me konta sou’…