ΕΙΣΤΕ ΝΟΥΜΕΡΑ!

Διαβαζοντας τα περισσοτερα topics εδω μεσα και μη γνωριζοντας τους περισσοτερους απο εσας, διαπιστωσα οτι ειστε φοβερα αστεια ατομα!
Δε ξερω πως γινεται αυτο αλλα εχετε ενα ωριμο σκεπτικο σε συνδυασμο με απιστευτες δοσεις τρελας! Μπραβο ρε παιδια. Το γλεντατε,περνατε καλα και δε σας παιρνει τιποτα απο κατω! Ετσι να στε παντα .

Κακώς αντελήφθεις. Το φόρουμ αυτό αποτελείται από πληθώρα ατόμων με ειδικές ανάγκες, μη σε ξεγελούν οι κρίσεις εξυπνάδας και ποιοτικού χιούμορ.

Καλως σε βρήκαμε. Πόσταρε φωτογραφία σου τώρα.

Επίσης αυτό το φόρουμ έχει ακόμα ένα καλό… Άμα είσαι γυναίκα ευθύς αμέσως θα νοιώσεις πολύ όμορφα, αφού θα σου την πέσουν σχεδόν όλοι…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Αν μάλιστα μας γνωρίσεις από κοντά θα νοιώσεις ακόμα πιο όμορφα, αφού αντικειμενικά είμαστε υπέροχοι (κυρίως εγώ)…
Αυτά…

de ksero ti noumera einai oi ypoloipoi…ego tha dialekso to diko mou…apofasisa,tha eimai to noumero 1…
vasika an eisai gynaika tha nioseis yperoxa giati tha sou tin pesoun oloi, me proto kai kalytero ton antrea(angel_in_black)…an den sou tin exei pesei idi… :smiley:
na fovasai ton unholy…aftos karfonei triponta… :smiley:
na apofevgeis ton telisva,dioti aftos einai poly eksypnos kai o,ti valei stoxo to petyxainei.xathikes an peseis sta dixtya tou.na apofygeis na ton synantiseis,eidika an sou proteinei na ertheis sto texas…exei kanei symfonia me ton kapela tou katastimatos kai pernei ta pota me 50% ekptosi! ektos an eisai alcoholic,opote kai yparxei periptosi na min petyxei to sxedio tou “potizo-karfono”… :smiley:

Καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα μάγκα μου.

Mπασκετμπολίστες μας έκανες…
Μόνο που εγώ για να “καρφώσω” ποτίζω με χαλασμένα νερά, όπως ο Ιωαννίδης του Ρώσους…
Αλλά δεν προβληματίζομαι… Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα…

makari na eisastan mpasketballistes teli mou…ax, makari…

Δε νομίζω να μας λείπει το ύψος αγάπη μου… Επίσης στα επιτόπια “άλματα” είμαι εξίσου καλοί και χωρίς να παίρνουμε αναβολικά… Η μικρή κοιλίτσα που έχουμε δεν είναι πρόβλημα… Και ο Γκάλης κοιλίτσα είχε…

hmmm…nai! ego de tha pigaina pote me ton gali omos!!!

Τον μονο που δεν πρέπει να φοβάσαι είμαι εγώ! (Αφου δεν με είπε η Χριστίνα)
Γιατί ψάχνω για μελαχροινή, ηλικιας 20-55, με ύψος 1.80 και απαραιτητως να ειναι κόρη βενζινά και να λατρεύει Vai, Gilbert και Malmsteen!
Υποσημείωση: Το μελαχροινο να είναι Ταύρος στο ζώδιο και πολύ πολύ όμορφη!

LOL

Welcome to our forum…

Πειραζει που είμαι αιγόκερως???/ 8O

Πειραζει που εισαι κανα χρονο εδω μεσα,και δεν εχεις να μαθεις ενα quote ?και μετα λετε να σας παιρνουμε στα σοβαρα … ουστ !!!

  1. NAI
  2. Εισαι δεσμευμένη
  3. Είσαι νοσοκόμα!
  4. Χαζή! :stuck_out_tongue:

1,2,3,4…de nomizo oti ola afta se enoxloun kai toso thanasaki mas…
1)oi aigokeroi einai kala paidia…
2)to oti einai desmevmeni einai leptomereia…
3)katholou kako…tha vazei ti stoli tis kai ta akoustika tis…hot,hot,hot
4)e,de tha tin pantrefteis kiolas…einai desmevmeni!!!
:smiley:

MAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση! :wink:

UnHoLyMaRtyr :Μα γι αυτό ακριβώς είναι τοσο ξεχωριστοί. Τα συνδυάζουν όλα! :stuck_out_tongue:

telisvas:Αν δε δώσεις δικαιωμα δε σου τη πεφτουν! Συναντηση με όλους μετα τις 4 Ιουνίου που τελειώνουν οι Πανελλήνιες. Νωριτερα θα παρουν τα μυαλα μου αερα! Ειδικα αν ειστε τοσο ενδιαφερον τυποι οσο ακουγεστε!:smiley:

chk_chillin: Ευχαριστώ για τις συμβουλες! Θα τις εχω κατα νου! :smiley:

Powerslave: Σε καμια περιπτωση δεν ειμαι αυτο που ψαχνεις. 17χρ, 1.71cm, κορη που δεν εχει πατερα βενζινά (Πολλες ταινίες βλέπεις! :o ) και δεν ξερω τους περισσοτερους απ’αυτους που αναφερεις"(apart from Vai) καθως ειμαι καινουργια στο ειδος!Λατρεύω όμως Opeth, Sonata Arctica, Lacuna Coil, Charon, Queensryche…
Είμαι Παρθένος εχω και μαυρα μαλλιά οποτε η υποθεση εχει ληξει a priori!! :lol:

ekanes to megalytero lathos xryso mou…eipes tin ilikia sou…ante na ta kratiso ta “skylia” demena… :smiley:
pote tha ertheis athina?meta tis panelinies?..tha kaloperaseis!hahahahaha

Δεν νομίζω να χρειάζετε κάποιος διευκρινίσεις…

[size=1](LOL ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΕΙΣΑΙ…)[/size]

Aθηνα μενω! Απλως δε βγαινω σχεδόν καθόλου σ’ αυτη τη φαση

Χαχ! Μην αγχώνεσαι… Έχουμε χρόνο μπροστά μας!

[size=1]Διάβαζε και λίγο όμως![/size]