ΕΙΣΤΕ ΝΟΥΜΕΡΑ!

:smiley: τι σχεση εχει το Rock Hard ? :?:

Princess δεν σε βλέπω καλά γλυκιά μου… Μακριά από την κλίκα του Rocking (telisvas, powerslave & unholy) αλλά και τον Angel in Black! Βέβαια, μπορεί να είσαι περιπετειώδης τύπος, οπότε ενέδωσε!

:slight_smile: κοιτα, θα χω το νου μου…! :-k lol

Μην τους αφήσεις να σε ξεμυαλίσουν! Κάτσε να τελειώσεις πρώτα, και μετά θα το χαρείς με την ησυχία σου! Έσω έτοιμη!

Υ.Γ. Το rock hard με τον Sirjim είναι στενά συνδεδεμένα… Είναι εκδότης του μαζί με κάποιον άλλο. Έχουμε διασημότητες στο forum, τι νόμιζες? :wink:

Πόσο σ’ αγαπάω εσένα
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:slight_smile: κοιτα, θα χω το νου μου…! :-k lol[/quote]

Να τον έχεις, να τον έχεις…

ναι,εχεις δικιο. Κεφαλια μεσα τωρα… (να μου το υπενθυμιζεις πού και πού αυτο για να
μη ξεχνιεμαι. O:)

Υ.Γ. Το rock hard με τον Sirjim είναι στενά συνδεδεμένα… Είναι εκδότης του μαζί με κάποιον άλλο. Έχουμε διασημότητες στο forum, τι νόμιζες? :wink:

αλήθεια??? ξερεις θα δωσω για Μ.Μ.Ε. (Δημοσιες Σχεσεις)! [Στην αρχη σκεφτομουν Οικονομικα…αλλα το μετανιωσα :expressionless: )
Οποτε αν θελω να μαθω περισσοτερες πληροφοριες για το επαγγελμα θα μπορουσα να ρωτησω!!! :stuck_out_tongue: :smiley:

Αφού λοιπόν θα είσαι και σχετική, να έχεις από κοντά τους διάσημους του forum μας, sirjim και telisvas, που είναι και πολύ καλά παιδιά και ξέρουν κι από καλή μουσική! :wink:

Διάβασμα τώρα είπαμε!

koritsia… koritsia!!
Emena na exete apo konta, pou eimai kai omorfos kai megaloekdotis,xerw POLI apo metal kai public relations, kai MME, kai NASA, kai CIA!!! (goooh… goooh…)
Autos …o Telisvas, Telis klp… einai panta axouristos, kakasximos kai sinithws vrwmane kai oi masxlales tou!!! Pa…pa…pa… MAKRIA SAS LEW - MAKRIA!!!

Και λέω εγώ τώρα (λέω!), μήπως σου πέφτει λίγο μικρούλα η princess??? Βεβαίως θα πω σε όλα τα κοριτσάκια να σε προτιμήσουν γιατί ο Τέλης είναι και λίγο παντρεμένος, και πολύ πατέρας κλπ κλπ. :wink:

(Παρεπιπτόντως και μια και σε πέτυχα, μου χρωστάς ένα τραγούδι από Heart την επόμενη φορά στο texas, γιατί όταν το είχα ζητήσει δεν το είχες βάλει… :frowning: )

Καταρχήν ψεύδεσαι ασύστολα αφού δεν έχεις σχέση με το metal… Μπορούν να το βεβαιώσουν οι πάντες εδώ μέσα αυτό… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Όσον αφορά την οσμή που αναδύουν οι μασχάλες μου, μπορώ να σε βεβαιώσω ότι είναι αυτή ακριβώς που αρέσει στις γυναίκες (ονομάζεται και αντρίλα)
Αυτά που λέω Princess μωρό μου, μπορείς να τα διαπιστώσεις ιδίοις όμμασι…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μουχρίτσα έβγαλες ή σε έχουν ραντίσει;

Είμαι ραντισμένος με αφροδισιακούς χυμούς από πάνου ως κάτου
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

#-o κοιτα…δε θα ελεγα πως ταυτιζεται απολυτα η αντριλα με την οσμη που αναδυουν οι μασχαλες… γενικοτερα! Μερικές φορες εκλαμβανεται ως αντριλα οπως ειπες και αλλες ως απλυσια! Εξαρταται απο την οξύτητα της οσμης…
εγω βρισκομαι καπου στο δευτερο… (χωρίς παρεξηγηση :wink: )
:stuck_out_tongue:
[size=1]
Παρενθεση:μ’αρεσει περισσοτερο η μυρωδια μπιρας σε συνδυασμο με τσιγαρο…[/size]

princess, agapiti mou, ama einai na vreis kapoion…ase na sou ypodikso ego…toulaxiston na se syntirei kai na ksodevei gia sena…kai kyrios na min einai pantremenos me paidi…kai oi dyo(sirjim kai telisvas),einai pantremenoi me paidia…
opote pigaine kapou opou to xrima tha einai apoklistika gia sena… :smiley:

chk_chillin ποιός σου είπε ότι δεν μπορεί να τους έχει και τους δύο και να παίρνει το χρήμα και από τους δύο? Δεν πρόκειται να το καταλάβουν :stuck_out_tongue: (καλά ρε Τέλη, και άλλη γυναίκα πας να βάλεις στη ζωή σου? :wink: )

princess απέκτησες πολλές κακές συνήθειες, βγες λίγο έξω στο χιόνι και φρόντισε να τις κόψεις όσο είναι νωρίς…

btw, happy new yeaaaaar (κάποιος μίλησε για καθυστερημένους στην αρχή :? )

τις ευχές μου…cheers :lol:

αν αναφερεσαι στο τσιγαρο και τη μπυρα, οχι ουτε καπνιζω ουτε πινω.
Στους αλλους αναφερομουν.

Mpa, kai ego pantremenos eimai, kai paidi exw… alla auto den allazei to gegonos oti eimai o THEOS tou metal, omorfos kai elkistikos…kai fisika (ennoeitai auto…) pio paidaros apo ton aplito ton Teli!!!

Tha se valw kai HEART kai VIXEN kai oti goustareis na akouseis…

mazestix agapi mou,katalavaino ti les…nomizo… :smiley:
ego os agni kopela,pote de skeftomai,kat afton ton tropo…ton tropo tis ekmetallefsis,alla an nomizeis oti afto einai mia kali arxi gia tin fili mas princess,tote as eksetasoume ksana tis periptoseis ton dyo afton kyrion…

Αγαπητή μου Χριστίνα οι άνδρες με πολλά λεφτά, είναι σχεδόν αδύνατο να τους έχεις αποκλειστικά… Οπότε πρέπει να διαλέξεις… Όπως συμβαίνει και με τις όμορφες γυναίκες… Πολύ δύσκολα είναι με ένας άνδρα…