ΧΙΟΝΙΑ

καταστροφη!!! ουτε πολεμος να γινοταν . πανε στα super market και περνουν προμηθειες λενε και απειρες τετοιες μλκιες.δεν πανε καλα οι ανθρωποι στισ ειδησεις και ακομη χειροτερα αυτοι που τους ακουνε και πανικοβαλονται. και οι γωνεις μου και παπουδες μου τα σπασαν χθες : και μην ερθεις βραδυ απο χαλκιδικη θα χει χιονια και bla bla bla. εχουνε χαζεψει ολοι!!!και τα ρεπορταζ σα να αναφερονται σε καθιστερημενους νοητικα…
η ετσι ειναι??

Τα ρεπορταζ στη τηλεοραση-και γενικοτερα τα περισσοτερα προγραμματα-αναφερονται σε ολα λες και μιλουν σε πνευματικα αδρανοποιημενους ανθρωπους.
Εγω βεβαια πιστευω οτι ολα αυτα ειναι κομπινα.
Προσπαθουν να στρεψουν το μυαλο του κοσμακη σε τετοια θεματα (τωρα ειναι τα χιονια που αντε παει στο καλό , εχει και καποια βαση).Ε Τις περισσοτερες φορες ομως αναλωνουν περισσότερο χρόνο σε ανουσια θεματα, με σκοπο να στρεψουν τη προσοχη μας σε αυτα και οχι στις μ******* που κανουν αυτοι που μας κυβερνουν.
Χιλιες φορες εφημεριδα!
Βελτιώνομαι και στην Έκθεση! 8)

…ΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΑΡΙΟ!!! Ψώφισ’όλο το χωριόοοοοοοοοοοοοο…

Ant na to strosi mia dio meres mpas kai xekourastoume ligo…einai i moni mas elpida…

και
ΚΟΟΟΟΟΟΟΚΑ ΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΑΡΙΟΟΟΟΟΟΟ, ΦΤΙΑΧΤΙΚ 'ΟΛΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ!
ΝΤΑ, ΝΤΑ, ΦΟΥ…

5 πόντους χιόνι εδώ και -4 βαθμούς

Snow it baby, snow it…

Ρε εδώ έκλεισε το Πανεπιστήμιο της Πάτρας που έχει να χιονίσει 20 χρόνια…Τι άλλο θες? Α! Και btw, Unholaκο το ανέβαλλαν το εργαστήριο, τι λες, να παίξω ένα ΛΟΤΤΟ απόψε?

se poio xorio eisai xryse mou na ertho…na me pas kai sto kampanario…

καλα…τωρα εξω γινεται ΧΑΜΟΣ απτο χιονι…
…ΨΟΦΟΣ

Σιγά, κάλε?
Εδώ χιονίζει ακατάπαυστα από χθες το βράδυ?

Προμηθευτήκαμε σταφίδες και κονιάκ. Το οποίο κονιάκ όμως το τσάκισα, γιατί είχα κάτι νεύρα? και ποιος πάει στην κάβα, που είναι στο τέρμα της κατηφόρας;

Εδω τωρα φουντωσε… :o 8O

Περναμε τις πιγκουινιδες μερες αποτι φαινεται…

oti pas, pas… ante na giriseis meta… aniforaaaaa… kipseli meneis??

to kalo stin oli ypothesi einai oti den pao gia douleia…omos pistevo oti eimai se thesi na pao sto the mall,na kano mia katathesi,giati tora pou epiase o xeimonas olo kai kati tha mou leipei…

Ωχ! Ξέρω το feeling! Χριστινάκι λέω να κάτσεις μέσα και να κάνεις chat, ιδιαίτερα άν έχεις τον ασυμάζευτο στο shopping therapy όπως εγώ!

ksereis,einai afti i katastasi pou to ena fernei to allo…exo afta ta papoutsia,pou theloun tsanta,pou thelei zoni,pou afto to panteloni tha tairiaze yperoxa me afta,alla kai afto to mplouzaki tha tairiaze yperoxa me afto to panteloni…na min paro kai kanena accesoir?katalavaineis…me exei kapoios katarastei kai den mporo na stamatiso na psonizo…kai den prokeitai gia shopping therapy,einai monimo to provlima mazi mou!

Δεν σε καταλαβαίνω νομίζεις? Κι εγώ αθεράπευτη είμαι, αλλά μ’αρέσει!!! Το ΠΣΚ που ήμουν Ρώμη αγόρασα και δεύτερη βαλίτσα για να βάλω τα ψώνια και κράταγα και 2 τεράστιες σακούλες στα χέρια! Παράδεισος! Δεν μπορώ με τίποτα να σταματήσω…

Eίστε όλοι νούμερα τεμπέληδες και ψεύτες… Εγώ από το πρωί έχω γυρίσει όλη την Αττική χωρίς αλυσίδες… Σιγά τα ωά δηλαδή… Είστε τυχεροί που γεννηθήκατε στην Ελλάδα. Αν είχε τύχει να γεννηθείτε στη Γερμανία θα σας έκλαιγαν και οι ρέγγες…

[size=1]Σας μισώ που δεν δουλεύετε, επίσης σας μισώ γιατί δεν σας αρέσει ο Kurt[/size]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

londino na pas…ekei einai o paradeisos…

Ρε Χριστινάκι, δεν ξέρω γιατί αλλά το Λονδίνο δεν το είχα ευχαριστηθεί τόσο πολύ. Το δοκιμαστήριο του Cavalli στην Ρώμη όμως… Ανατρίχιασα!

Τέλη μου, και στον Καναδά είχαμε χιόνια 6 μήνες τον χρόνο αλλά δεν ήταν έτσι η κατάσταση. Σήμερα ήταν να πάω στο Μαρούσι σε πελάτες, πήρα τηλέφωνο και οι δρόμοι ήταν κλειστοί. Τι να έκανα λοιπόν χρυσό μου? Μου έστειλαν τα ισοζύγια στο σπίτι και παλεύω να βγάλω ΦΠΑ εξ’αποστάσεως!

Καλά στον ύπνο τους τον βλέπουν τον ΦΠΑ… Εμένα συνήθως με αφήνει ξάγρυπνο

Άσε! Θέλω κι εγώ να βγάλω τον δικό μου κι ακόμα δεν τ’αποτολμώ! Πολύ με συγχίζει!