Εδώ η καλή απόσυρση - πάρε ό,τι θέλεις παλιατζή!

Άντε ας πω και κάτι με πικριά.

Νομίζω πως ήρθε η ώρα και για τους [B]Bad Religion[/B]. Τιμιότατη μπάντα-θρύλος. Από τις μεγαλύτερες, ιστορικές κι επιδραστικές μπάντες στην punk σκηνή, αλλά νομίζω ότι πρέπει να σταματήσουν να βγάζουν πλέον άλμπουμς. Δεν έχει νόημα. Μπορεί σε κάθε άλμπουμ τους στα 00’s να υπάρχουν 3-4 κομματάρες (για τον αρκετά μεγάλο φαν της μπάντας), αλλά σε γενικές γραμμές επαναλαμβάνονται γαμώτο. Δε χρείαζεται άλλο. Η κληρονομιά που μας άφησαν φτάνει και περισσέυει.

Λαιβ εννοείται τους θέλουμε, τους χαιρόμαστε και θα τους θέλουμε.

[B]Εδιτ: ξεμπαρκη στιγμη βρηκα να γραψω αλλα δε γαμιεται[/B]

αρχικά να πω οτί το warriors το θεωρώ πιο καλό από το louder.

μου φαίνετε οτί είσαι λίιιιιγο υπερβολικός όμως8) δεν είναι αριστουργήματα αλλά δεν είναι και για πέταμα!
από την άλλη σε καταλαβαίνω γιατί τα λες αυτά βάση σύγκρισης.οι manowar είναι καταδικασμένοι σε ότι κάνουν να συγκρίνονται με την καλύτερη μπάντα ever…

[SPOILER]τους manowar :p[/SPOILER]

Edit:
μετά το kings??? μη τα λες έτσι απότομα και είμαι και σε επικίνδυνη ηλικία…

Εδώ που τα λέμε, το Κινγκς είναι ο τελευταίος πραγματικά μεγάλος δίσκος των Μάνοβαρ. Για να μη γίνω τελείως ακραίος και πω Σάιν οβ δε Χάμα. :–

i pity the fool who doesn’t like THE TRIUMPH OF STEEL

Ντάααααξει μωρέ συμπαθητικό είναι κι αυτό… :stuck_out_tongue:

το ήξερα οτί είσαι λογικός άνθρωπος :stuck_out_tongue:

Δεν έχω πει ποτέ κ για καμία μπάντα ή καλλιτέχνη ότι “καιρός του είναι ν’αποσυρθεί”. Το θεωρώ βλακεία όταν ο ίδιος πιστεύει ότι έχει να προσφέρει κ συνεχίζει εσύ να τον καταδικάζεις. Κ ούτως ή άλλως μπορείς πάντα ν’απολαύσεις ένα καλό live ή να βγει ένα φοβερό album εκεί που δεν το περιμένεις (έχουμε δει παραδείγματα) :wink:

π.χ
στο αντίστοιχο thread του τότε forum ,το μακρινό 1989, θα έλεγαν οτί οι priest καλύτερα να το τελειώσουν γιατί δε τσουλάει και γιατί ο ήχος έχει μαλακώσει κτλ κτλ κτλ.

δε χρειάζεται να συνεχίσω 8)

Εύστοχος παραλληλισμός :wink:

μιας και ήμουν σε κείνα τα “thread” έγραψα πέρυσι:

[SPOILER]

[/SPOILER]