Το ΑΠΟΛΥΤΟ κομμάτι

η υπογραφή είναι αξία ζωής ρε συ, δεν έχει να κάνει με το τραγούδι αυτό-καθαυτό σαν προτίμηση.

Καλά, πες ότι δε χωράει όλο το κατεβατό…:lol:

Ψηθείτε!!! Αλλά 100? θέλω :stuck_out_tongue:

άσε με να νιώσω λίγο κόναν :lol:

Θα κάνεις μία αίτηση στο ΚΕΠ της περιοχής, σου.
Με τον αριθμό πρωτοκόλλου, φωτοτυπία ταυτότητας, επικυρωμένο αντίγραφο των στίχων του Hail To England από MFN έκδοση και πιστοποιητικό στρατολογίας τύπου ΑΩ (The aplha and omega poison bites…) παίρνεις επιδότηση ΕΣΜΑ (Επική Συσπείρωση Μεταλλάδων για την Αλλοδαπή).

αχαχαχαχαχαχ ε θα πάω να τα καταθέσω αν είναι! :slight_smile:

Και πάρε τα αποτελέσματα από το poll, δείχτα στον DeMaio και πες: ΑΥΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ LIVE!!!

πάντως εγώ δε τους παρεξηγώ που δε το παίζουν αυτό σε μικρά κλαμπ (α λα πρινσιπαλ). θα χαθεί κόσμος εκείνη τη μέρα.και το ξέρουμε όλοι καλά μέσα μας ότι θα γίνει έτσι.

Εγω ημουν στης 19 αλλα μικρη σημασια εχει απο την πρωτη νοτα μιλαμε για πολλαπλους οργασμους :slight_smile:

δε θέλω να σας στεναχωρήσω αλλα η καλύτερη εκτέλεση ήταν της 18/3 8) (και η μέρα με τον πιο μάχιμο κόσμο)

Δυστηχως δεν τα ειχα καταφερει να ανεβω απο της 18 και το ηθελα πολυ ρε γαμωτο!!!

δε πάει το μυαλό σου τι έγινε όταν έσκασε το sign of the hammer (που δεν ξέραμε ότι ήταν στο σετλιστ κι έσκασε surprise)

Και επισης μεγαλη θλιψη που στης 19 δεν ακουσα thor και blood of my enemies :frowning:

γες.γες ινντιντ:?

και η απόλυτη ερμηνεία…

ΤΕΛΟΣ.