Το ΑΠΟΛΥΤΟ κομμάτι

πλάκα - πλάκα όλοι βρίζετε κ κοροιδεύετε Manowar αλλά δν μπορείτε παρά να παραδεχτείτε πως έχουν βγάλει απίστευτες τραγουδάρες … :wink:

Eγώ το κάνω ταυτόχρονα συνήθως.Σε φάση “Πως είναι δυνατόν αυτοί οι μπετόβλακες να έχουν βγάλει τέτοιες τραγουδάρες”?

γιατι δεν υπαρχει το bridge of death?:-k

Χα χα χα… Tυχαίο; Δε νομίζω…

Bridge of Death
Battle Hymn
Gates of Valhalla
Dark Avenger
Secret of Steel
Guyanna
Each Dawn I Die
Mountains
March for Revenge
Kill with Power

Σιγά μη δεν έβαζα δεκάδα!

battle hymn

(ενα απο τα 5 που εχω ακουσει) :razz:

ΠΟΛΛΑΡΑ λέμε!
Αφού λείπει το Bridge Of Death δεν υπάρχει κανένας ανταγωνισμός για το υπέρτατο Secret Of Steel!

HOLD IN YOUR HEART BUT NEVER REVEAL

ΥΓ: Μπράβο στον θρεντ στάρτερ που δεν έβαλε τίποτα από louder than hell και μετά.

Heart Of Steel:):!:

Γίνεται να αλλάξει η ψήφος μου και να βάλω το υπερέπος Secret Of Steel…???:smiley:

Μένουν τα Gyanna (μονο πρώτο στην κορυφή), Heart of steel, Battle Hymn και Mountains και αντικαθιστούμε τα υπόλοιπα με Βlood of my enemies, Thor, Bridge of death, Defender και έχουμε ένα πραγματικά δύσκολο poll…

Hail and kill + Die for metal

17/3/2011
Battle Hymn Live…
όσοι ήταν εκεί ξέρουν…

yes, yes, yes :thumbup: :!:

Συγκεκριμενα :

Ω ναι!!! Η απόλυτη καύλα!!!

τι μου θυμίζετε τώρα τι έγινε σαλόνικα γμτ…δε θα μπορώ να συγκεντρωθώ στη δουλειά :lol::lol:
τώρα τι επιλογή να κάνεις από τις κομματάρες των θεών??? να επιλέξεις ανάμεσα σε τι??? bridge of death??battle hymn???guyana???mountains???secret of steel???defender???march for revenge???blood of my enemies???σταματάω να γράφω τραγούδια γιατί δε θα σταματήσω :roll:
όπως καταλαβαίνεται δε μπορώ να επιλέξω…αν και με ένα πιστόλι στο κεφάλι μου μάλλον θα διάλεγα τον εξώκοσμο ύμνο…

[B]BRIDGE OF DEATH[/B]

Αυτο:

Δείτε το όλο, ιδίως στο “ξέσπασμα” μετά τη μέση…:bow2:

Εγώ το έχω αποφασίσει… στο meet & greet θα πέσω στα πόδια του αρχηγού να ικετεύσω να το παίξουν την επόμενη φορά στην Ελλάδα!

Αν είναι έτσι, να σου επιδοτήσουμε το κόστος του Meet & Greet.
Τι ΕΣΠΑ και μαλακίες…
Μάζι με τις φωτιές όμως!!!

[B][SIZE=“3”]DARK LORD, I SUMMON THEE…
DEMANDIND THE SACRED RIGHT TO BURN IN HELL…
RIDE UP ON HELLS HOT WIND…
FACE ONE MORE EVIL THAN THOU…
TAKE MY LUSTFULL SOUL…
DRINK MY BLOOD AS I DRINK YOURS…
IMPALE ME BY MY HORNS OF DEATH…
CUT OFF MY HEAD, RELEASE ALL MY EVIL…
LUCIFER IS KING…
PRAISE SATAN[/SIZE][/B]

[SIZE=“3”]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!![/SIZE]

Να αλλάξεις υπογραφή τότε…