Ολυμπιακος Βολου

Χωρίς κόσμο θα γίνει ο αγώνας του Ολυμπιακού Βολου με την ΑΕΛ στον Βολο για την πρώτη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος .

Η ομάδα της Μαγνησίας τιμωρήθηκε για μια αγωνιστική κεκλεισμένων των θυρών και χρηματικό πρόστιμο 4.000 ευρώ για τα γεγονότα που συνέβησαν στον αγώνα μπαράζ με την Ξάνθη.

:!::!::!::!::!:

τι πίπες ειναι αυτές?!! εμείς θέλουμε να πάει ο λαός του μονακο να δει την ομάδα μας!! κάθε πόσο νομίζουν οτι βλέπουν τόσο μεγάλες ομάδες?!!

Αγαπητή διοίκηση.
Ξέρουμε ότι τα διαρκείας πάνε χάλια και για συσπείρωση αρχίσατε την τακτική πόλωσης κατά της Λάρισας (σωστό αλλά δεν είναι το κύριο θέμα μας). Όλο και κάποιος θα τσίμπησε, οι περισσότεροι όχι, διότι μια του κλέφτη, δυο του ψεύτη, τρίτη χρονιά δεν έχει.
Τώρα που η πουτ@@@ μοίρα μας έριξε με αυτούς που κοροϊδεύαμε λοιπον, σταματήστε την αλληλογραφία ανακοινώσεων και σκίψτε το κεφάλι μπας και κερδίσουμε τη Λάρισα. ΕΤΣΙ θα κινηθούνε τα διαρκείας! Αν πέσει καρπαζιά όμως, ούτε ένα παραπάνω δεν θα δείτε.
Για να σας δω τώρα, γιατί από χαρτοπόλεμο ανακοινώσεων χορτάσαμε.

Kοροιδευε,εσυ,αλλα αυτα ειναι δανεικα.

Τον ‘‘υπογειο’’ πολεμο που κανατε το 2010 πληρωνετε τωρα.

Εγω σας θελω και στο Κυπελλο και στο Πρωτθλημα για κατι τετοια…

και για κατι τετοια…

Ναι,ναι να δουμε τη μεγαλη αρμαδα του ΚΑΜΠΟΥ!!!

δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά αυτό που λες οτι πληρώνουμε τώρα, είναι ενα δούλεμα της διοίκηση(?) σας, προς τα εσάς. εμείς μια χαρά είμαστε. εσείς ιδρώνετε .

πολυσέλιδο υπόμνημα παρέδωσε σε επο και ερασιτέχνη λαρισας ο ολυμπιακος βολου με την προτροπή να μην συμμετάσχει η ομάδα της λαρισας στο κύπελο.

η απάντηση του ερασιτέχνη είναι χαρτί με την οδηγία/νόμο του κράτους που λέει οτι κάθε νεα εταιρία που είναι στα σκαριά, δεν μπορεί να είναι “φυλακισμένη” απο την διαδικασία εκκαθάρισης της παλιάς εταιρίας ακόμη και αν παρέλθει η 3μηνη αρχική περίοδος για τις διαδικασίες της εκκαθάρισης. ακόμη και αν ξεπεραστεί το οποιοδήποτε χρονικό όριο, ευθύνη φέρει αποκλειστικά το φυσικό πρόσωπο της πρώτης εταιρίας
.
:slight_smile:

είναι καλό που παραδέχεσαι οτι είμαστε μεγάλη ομάδα.:har:

*στα σχόλια του σαιτ που βάζεις, γιατί εχει τόσα πολλά σχόλια απο τους ίδιους σας οπαδούς που λένε οτι σας δουλεύει ψιλό γαζί η διοίκηση στο θέμα της ΑΕΛ ? μπας και είναι καλή η β για κάποιους…??? :roll:

**το μόνο που φοβάμαι ειναι οτι είμαστε εντελώς νεα ομάδα. κατά τα άλλα, δεν σας βλέπουμε και ΝΤΙΠ :smiley:

Στο ξαναλεω,εγω θελω να συμμετασχετε σε Κυπελλο και Πρωταθλημα και για τα κολπα της

διοικησης μας,μην νομιζεις,μια χαρα ξερω τι παιζει.

ε ωραία τότε. 10 μέρες ακόμη για να αλλάξεις γνώμη…

την ίδια στιγμή που μιλούσε ο πρόεδρος του ολυμπιακού βόλου σε ραδιοφωνικό σταθμό για επανάσταση αν θα παίξει η αελ στο κύπελο, από την λαρισα κατατέθηκε ο τελικός ισολογισμός της εκκαθάρισης της πρώην ΠΑΕ ΑΕΛ. :slight_smile:

μόνο η δημοσίευση των εγγράφων απομένει για την παλιά παε. για την καινούργια, οτι προλάβουμε. αν οχι, ΔΕΝ.ΣΑΣ.ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΚΑΝ 8)

επίσης είπε και αυτό…

πρέπει να καταλάβουν οι φίλαθλοι ότι πρέπει να κάνουν την υπέρβαση αν θέλουν να έχουμε ομάδα, αν δεν θέλουν και δεν μας στηρίζουν να κάνουμε μια ομάδα στην ερασιτεχνική να μην χαλάμε και λεφτά

σιγά σιγά φαινεται γιατί τόσο χαμός να πάει η μπάλα σε άλλα θέματα εκτός της ομάδας σας. τι έγινε. δεν πουλάει διαρκείας το “πουτάνα λαρισα-πουτανα κοινωνία” ??
βρομάει Play out η φάση

Καλα,καλα.Την αλλη Παρασκευη ετοιμασου να μην κλεισεις ματι ολη νυχτα,μετα τη διπλουρα στο

‘‘Αλκαζαρ’’!!

να. αυτό δεν έχεις καταλάβει. οτι και να γίνει, έχω καβατζα το οτι είμαι αελ. και 5 να μου ρίξεις, την επόμενη μέρα όλοι με τον ιδιο τρόπο θα ασχολούμαστε με την ομάδα.
επίσης είναι τέρμα αστείοι στην επο, το έβαλαν το ματς παρασκευη και 5 το απόγευμα. 2-3 ματς εχει που μπορεί να πάει κάμποσος κόσμος, και με το ζόρι να τα χαλάσουν

εδω την ωρα που μας έριχνε η αεκ τα μπαλάκια και πέφταμε κατηγορία, και ήμασταν σε αυτήν την κατάσταση, σε στραβή με εσάς θα κωλώσουμε?(που είναι και πιθανή γιατί θέλουμε δουλειά ακόμη) 8)

Δεν ζηλευω,γιατι δεν παμε πισω…

Μπραβο. εγω πάντως έβαλα βίντεο απο την στιγμή που πέφταμε :stuck_out_tongue:

*και δεν περνάνε οι μέρες λεμεεεεεε

Tελικα εισακουστηκες και το ματς (αν γινει και μεταξυ μας ειλικρινα θελω να γινει και πολυ μαλιστα καθως ουδεποτε υπηρξα φαν της λογικης ‘‘παιρνω το ματς στα χαρτια’’) θα γινει πιο αργα.

Κι επειδη γουσταρω και λιγη καφριλιτσα…

άμα δεν γίνει θα ξενερώσω αφάνταστα.
4 μήνες γιατί το προπονητικό δεν σε άφηνε ο νόμος να αλλάξει χέρια. καμία ευθύνη η ομάδα.μολις άλλαξε χέρια, σε 4 μέρες τελείωσε όλα τα άλλα. τώρα μόνο την χαρτουρα.
αλλά ας είναι καλά ο ολυμπιακος της καρδιάς μας :slight_smile:

στο άρθρο γιατί δεν έχει και την αελ? :stuck_out_tongue:

*Οι ξένοι σας είναι καλοί λέει.

[B]ΠΑΕ ΑΕΛ[/B]
[I]10 λεπτά ·[/I]

Δεν μπορεί να μας σταματήσει κάνεις και επίσημα και με το νόμο ΠΑΕ ΑΕΛ…τα λέμε την Παρασκευή…
Υ.Γ. ζητάμε συγνώμη …αναβάλλεται. …το “φιλικό”…σας περιμένουμε. …

:slight_smile:

Τα λεμε μωρακια μου!!!:wink:

ας φάμε και 5 γκολ. θα πάμε γήπεδο με πολύ κόσμο αν ισχύει κάτι που λένε για 9 το βράδυ. πριν δουλεύουν όλοι. άντε να γουστάρουμε λίγο

Πεθαινω…

Σελ,Σελ,Σελ…

φταίει το κράτος που ολοκλήρωσε τις διαδικασίες λέει ο άλλος :lol:

στις 9 το ματς. θα πέσουν και τα τσιμέντα λέμε 8)

σας έχουν για χαζούς στην παε σας, ή έτσι μου φαινεται?? :-k

Η διοίκηση του Ολυμπιακού Βόλου προσέφυγε στη δευτεροβάθμια επιτροπή Εφέσεων της ΕΠΟ, όπου και ζητά να μην συμμετάσχουν οι Λαρισαίοι στο Κύπελλο!

:lol::lol::lol:

πριν λέγατε οτι δεν θα προλάβουμε. τώρα που προλάβαμε , κάνατε έφεση(αδυνατεί να καταλάβει πάνω σε τι κόσμος, αλλά οκ). σε λίγο θα κυνηγήσετε και τον εαυτό σας :stuck_out_tongue:

και στην τελική, το 1/10 να ασχολούνταν με την ομάδα σας η (όποια) διοίκηση σας σε σχέση με την προσοχή που δίνετε στην αελ τόσο καιρό, θα είχατε σηκώσει πρωτάθλημα μιλάμε!!