Καλησπέρα!

Βρήκα τον χρόνο να συστηθώ!Νανά εδώ , επαρχία ως τόπο διαμονής (ή διανομής πάρτε το όπως θέλετε :stuck_out_tongue: )και όσον αφορά τη μουσική ακούω τα πάντα όλα εκτός λαϊκό ποπ.
Ετών 22 για 2 μήνες τώρα και ασχολούμαι ερασιτεχνικά με όλων των ειδών τις τέχνες.Διάβασμα πολύ , γυμναστική αρκετή , μουσική και φυσικά ποτάκια έξω με φίλους.Αυτά!Α!Και ταξιδάκια όταν υπάρχουν λεφτά κι οι αγελάδες μας είναι παχιές και κατεβάζουν γάλα!:lol:
Χάρηκα που σας βρήκα.

καλωσηρθες και καλο κουραγιο μιας και εμπλεξες με αυτο το φορουμ:p.

Βασικά ναι…Παρατήρησα κάτι threads με απίστευτο αριθμό σελίδων…Wow…

καλως την:)

:slight_smile: ευχαριστώ

Καλωσόρισες, και να ξέρεις ότι σε λίγο ο αριθμος των σελίδων θα ναι το λιγότερο που θα σε απασχολεί :Ρ

Καλως ορισες Νανα! Καλη διαμονη στην παρεα μας :smiley:

Αληθεια λεει :stuck_out_tongue:

wellcome

πες μας και τι εννοείς με το επαρχία…
αντε μπας και είσαι απο την λαρισα να γίνουμε πολλοί και να πάρουμε το φόρουμ στα χεριά μας… :stuck_out_tongue:

Tatsoman προφανώς ναι…Με τον καιρό…αλλά δεν έχω τόσο ελεύθερο χρόνο όσο θα ήθελα…

Martian αφού είστε 2, σας πιστεύωωωω :slight_smile:

crimson_Idol είμαι κάτω από τα αυλάκι που λέτε κι εσείς αλλά έχω ρίζες Σαλονικιότικες…

καλως ηρθες! καλη διαμονη! μην αφησεις το πανδεμονιο που θα γινει σε αυτο το θρεντ τις επομενες ωρες να σε επηρεασει.

μπα…φαίνομαι λιγάκι μονόχνοτη οπότε δεν υπάρχει καταιγισμός μηνυμάτων…

γουέλκαμ!
πες και καμιά αγαπημένη μπάντα…

αυτό μπορεί να αλλάξει πανεύκολα ποστάροντας φωτογραφία. :blues:
Πάρε την κατάσταση στα χέρια σου!

πσ. Καλωσήρθες κι από μένα

Swallow the sun , In Flames , Dark Tranquillity , Amorphis , Mourning Beloveth , Sisters of Mercy , Big Electric Cat…Κι άλλοιπου ειλικρινά δεν γίνεται να τους αναφέρω όλους τώρα Horror…Μου αρέσουν κάπως τα πιο … βίαιαή σκοτεινά.Ανάλογα τα κέφια… :stuck_out_tongue:

Bleedin History τι φωτό να ποστάρω?αν είμαι ενδιαφέρουσα είμαι από τα γραφόμενά μου.

Καλώς σας βρήκα

Καλώς την! Καλά να περάσεις :slight_smile:

Thank you Jim… :slight_smile: