Παικτες που θα θελαμε απο τους μεγαλους αντιπαλους μας

απλο το θεμα του τοπικ.ποιον παικτη θα θελατε να ειχατε στην ομαδα σας απο το ροστερ του αιωνιου αντιπαλου.
στον θρυλο θα ηθελα απο τον παο σιγουρα τον σισε(κυριως για τα ματς με τις μικρες ομαδες:p).
στο μπασκετ θα γουσταρα να εχουμε διαμαντιδη(εννοειται)και νικολας αν και νομιζω οτι πλεον βρηκαμε εξισου αξιοπιστο σουτερ(κεσελι)

μη μου βάζεις φλωροπαρενθεσούλες όμως. Πες ξεκαθαρα θα θελα αυτόν γιατί είναι γαμάτος.

το ειπα για τον διαμαντιδη και για τον νικολας,απλα για τον ντρου πιστευω πως ισως να βρηκαμε εναν αναλογως καλο σουτερ.τωρα για τον σισε δεν κρατιομουνα8)

Εγω θα θελα melberg και πριν 2 χρονια γκαλετιο.

Λετο πήρα:p

πειτε και απο τον διεθνη χωρο.π.χ εγω στην μπαρτσα απο τη ρεαλ θα ηθελα κασιγιας οπωσδηποτε και ισως ραμος για αναπληρωματικο ομως.
και απο τσελσι,λιβερπουλ,στη γιοναιτεντ θα ηταν απαραιτητοι εσιεν(διδυμο με σκοουλς θα ηταν απιστευτοι),τορες,ντρογκμπα.

Σαν Λιβερπούλιαν, δεν έχω μεγάλους αντιπάλους. Όλοι είναι μικροί…

Σαν Ολυμπιακός, τον καλύτερο παίκτη του μεγάλου μου αντιπάλου, τον πήρα…

Σουμπίνιο

λοιπον
ως arsenal με αντιπαλους chelsea ,man u θα ηθελα τον vidic
ως HSV εχω πολλους αντιπαλους και επειδη ποναω στον ασσο διαλεγω την leverkusen και τον Adler
ως αστερας τριπολης με αντιπαλους λαρισα,πανιωνιο,ατρομητο,εργοτελη,ξανθηκαι αλλους ,ζηταω εναν επιθετικο
henri camara,leal,verpakovskis,budimir,riera,marcelinio

στο μπασκετ
ως real θελω τον rubio
και ως miami δεν θελω κανεναν γιατι τους πηραμε ολους

Θα ήθελα τον Παπάζογλου, τον Ίβιτς και τον Χαλκιά.

και τον Βίτόλο

Εντάξει, αλλά μόνο και μόνο επειδή του έβαλες 2 τόνους και ακούγεται γαμάτος.

Επίτηδες, επειδή δεν κατάλαβα ποτέ που τονίζεται

μελμπεργκ-τοροσιδη… κ μετα το χαος…

Φετφατζιδη - Μελμπεργκ

Εγώ θα θελα τον Ντίκινσον στους metal gods!
Όχι για βασικό όμως. Για αναπληρωματικό. Όταν είναι βραχνιασμένος ο ΥΨΙΣΤΟΣ! :p:lol:

Επίσης δεν θα με χάλαγε καθόλου ο Μπουρουσάγκα.
Όχι ο Αργεντινός παλαίμαχος ρε…
Αυτός:
http://www.youtube.com/watch?v=4QLVCIinLxc&feature=related

θα γουσταρα Σισε στην ΠΑΟΚΑΡΑ.γιατι απλα το μυριζεται το γκολ γαμωτο…θα ηθελα φετφατζιδη,μελμπεργκ,νινη…

Εγώ θα ήθελα τον Jeff Waters στους Megadeth (ποτέ δεν είναι αργά) όσο καλός και αν είναι ο άλλος αυτό το δίδυμο πάντα μου φαινόταν υπεργαμάτο.

:stuck_out_tongue:

Εγώ θά’θελα αυτόν τον Μπρέσκα στην Πανσεραικάρα…άντε να κάνουμε και καμιά νίκη:):!: