Ανερχόμενοι ποδοσφαιριστές

Εδώ ποστάρουμε νέους ποδοσφαιριστές έλληνες και μη που θα αποτελέσουν τους επόμενους παίχτες των μεγάλων ευρωπαικών και ελληνικών ομάδων. Θα έχει πλάκα στο πέρασμα του χρόνου να βλέπουμε και που κατέληξαν όλοι αυτοί οι φέρελπεις νέοι ποδοσφαιριστές.

Ξεκινάω με Γιέλε Βόσεν (Jelle Vossen) 21 χρονών βέλγος που παίζει στην Γκενκ.

Η Γκενκ σε 9 αγωνιστικές είναι πρώτη με 8 νίκες και μία ισοπαλία. Ο Βόσσεν σε 9 ματς μετράει ήδη 13 γκολ (έχει σκοράρει σε ΟΛΑ τα ματς) και μαζί με τα προκριματικά του Europa league έχει σε σύνολο 17 γκολ σε 12 ματς! Φέτος έκανε και το ντεμπούτο του στην Ανδρών του Βελγίου στο φιλικο με την Γερμανία.

Εδώ τσεκάρετε στατιστικά:

http://www.transfermarkt.co.uk/en/jelle-vossen/leistungsdaten/spieler_42748.html

Ντάξει δεν μου αρέσουν καν σε χιούμορ οι ολυμπιακοπαναθηναικοφροσύνες και οι κόντρες τους…να λείπουν απο το thread. Μόνο ότι λέει η αρχική παράγραφος…

Sorry horror αλλά έπεσες σε μέρα που έχω τα διαόλια μου με τους μαλάκες, μισθοφόρους, καθυστερημένους, βλάκες, χούλιγκανς των γηπέδων.

Momodou Ceesay (κλικ)

Ναι αυτός ο τύπος έστειλε την Ζίλινα στους ομίλους!

Ενδιαφέρον έχει απο που έρχονται όλοι αυτοί, που τους βρήκαν οι ομάδες που τους πήραν, πόσο κόστισαν και πόσο θα τους πουλήσουν…

Πες την αλήθεια… Απλά θέλεις να έχεις έτοιμη database για το επόμενο manager…

δεν είναι ανερχόμενος ο Bale…είναι ήδη παιχτουρα.!!

Μπακασετας (αν παρει ευκαιριες) --> επιθετικος του αστερα
Frimpong --> αμυντικο χαφ της arsenal
Jay Emmanuel Thomas --> ο νεος adebayor σε στυλ (arsenal)
Shaqiri --> δεξι χαφ κυριως αλλα μπορει και δεκαρι,δευτερος φορ και αριστερο χαφ (Basel)

φετφατζίδης γι’ αρχή.

hernandez (ο μεξικανός της μάτσεστερ)

εμενα πρωτη αγωνιστικη στη bundesliga που εβλεπα dortmund-leverkusen (0-2 αν θυμαμαι καλα), μου εβγαλε τα ματια ενας ιαπωνας της dortmund, kagawa λεγεται 19 χρονο επιθετικος μεσος…και απ οτι μαθαινω κανει παπαδες και στις επομενες αγωνιστικες

Απορώ πως και δεν αναφέρθηκε ο Neymar

Αυτος http://en.wikipedia.org/wiki/Romelu_Lukaku .Παιδι-θαυμα .2009- Anderlecht 41 {1 8} και ειναι 16 χρονων[οσοι παιζουν μανατζερ ξερουν τι κανει :thumbup: ]

Ο Lukaku έχει κάνει ήδη όνομα, μάλιστα νομίζω πως η Αντερλεχτ ήδη έχει αρνηθεί πρόταση της Ρεάλ!

Ντάξει παίχτες όπως ο Ερνάντες δεν θεωρούνται ανερχόμενοι, παίζει ήδη στην Μάντσεστερ!

Ο Kagawa είναι ο επόμενος που θα πόσταρα…όντως μιλάνε με τα καλύτερα για αυτόν και έχει κάνει ήδη φοερή εντύπωση.

Επίσης δεν παίζω manager! χαχα!

Ε καλα δεν μπορεις να το πεις κατι αλλο εκτος απο ανερχομενο τον λουκανικου.16 ειναι και εχει ολα τα φοντα να γινει υπερπαιχτης ,αλλα ειναι ακομα 16 !.Μπορει να αρχισει την παρεα με μπουζουκοβιους και να τον φαει η νυχτα .

Ο Lukaku εχει 20 finishing αλλα ειναι νταγλαρι και δεν μπορει να κουνιθει και πολυ
Επισης ο Canales ειναι γαματος στο manager

πιστευετε εσεις οτι αυτος ειναι 16 ?

Eγω εχω παθει πλακα με τον Marko Marin της Werder Bremen .

Μαζί σου…δεν ξέρω άλλα στοιχεία του, αλλά συμφωνώ…

δεν ειναι ανερχομενος αλλα μου αρεσει παρα πολυ και απορω πως καμια ομαδα δεν εχει κανει κινηση να τον αποκτησει

ειναι σεντερ μπακ ογκολιθος αλλα και πολυ καλος με την μπαλα στα ποδια γι’ αυτο μπορει να παιξει και αμυντικο χαφ ή δεξι μπακ