Καλησπέρα

Είμαι ο Νέστορας, το φόρουμ το έμαθα πριν λίγες μέρες από τον γιο μου που το παρακολουθεί σποραδικά και τελικά γράφτηκα εγώ αντί γι’ αυτόν. Απ’ ό,τι καταλαβαίνω είμαι ο παππούς εδώ, αλλά η ηλικία ποτέ δεν υπήρξε πρόβλημα στην επικοινωνία, οπότε το ίδιο ελπίζω να γίνει κι εδώ.

καλώς ήρθες Νέστορα καλά ποστς :smiley:

wellcome Nestora…

η ηλικία δεν παίζει ρόλο…
τι ακούς πάνω κάτω?

θεος !!!

μη μασας , το μονο κριτηριο εδω ειναι να ακους καλη μουσικη

welcome 8)

εχεις κ γενεθλια αποψε ρε αρχηγε ? αμα εισαι του βινυλιου θα σκασει ο αι βασιλης στο email σου …

Γεια σου ρε πατάτα… σε ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα. Κι εσένα crimson idol. Για τα ακούσματα, ας πούμε πως η μουσική που έπαιξε τον σημαντικότερο ρόλο στη ζωή μου είναι η punk και τα παρακλάδια της. Πέραν αυτής, rock της δεκαετίας του ‘70 με το οποίο μεγάλωσα και παραδοσιακή μουσική απ’ όπου κι αν προέρχεται. Έχω καλούς φίλους με διαφορετικά ακούσματα όμως, οπότε έχω εκτεθεί και σε άλλα πράγματα, απλώς τα παραπάνω είναι αυτά για το οποία έχω μεγαλύτερο ενδιαφέρον. Awake σ’ ευχαριστώ πολύ κι εσένα! Ναι έπεσαν μαζί γενέθλια και είσοδος στην παρέα σας :stuck_out_tongue:
Γενικά λόγω παλαιότητας και συνθηκών η περισσότερη μουσική που έχω ακούσει είναι από βινύλιο, αλλά όπως είπες κι εσύ αρκεί να είναι καλή, το format δεν έχει τόσο μεγάλη σημασία!

καλώς τον ! καλά να περνάς με πολλές και όμορφες ακροάσεις ! :):!:

Καλώς τον μπαμπά! Χρόνια πολλά κι όλας, υγεία και κάθε ευτυχία!

Geia sou Nestora! Einai aparaitito na uparxoun an8rwpoi olwn twn ilikiwn edw… Pera apo to oti dieurunetai i suzitisi, einai polu simantiko gia tous mikroterous (egw eimai 27, oxi k toso mikros) na vlepoun oti i kali mousiki einai apo tis kaluteres ependuseis sti zwi enos an8rwpou kai oti se suntrofeuei s oli sou ti zwi :slight_smile:

Kalwsorises :slight_smile:

Τα greeklish απαγορεύονται φίλος :slight_smile:

ωραίος.!

*έχεις και γενέθλια?! χρόνια πολλά…! με υγείες και οτι άλλο θέλεις. :slight_smile:

Καλώς ήρθες Νέστωρα στην παρέα:)Μην ανησυχείς για την ηλικία άλλωστε και εγώ 38 είμαι και δεν έχω και γιό:p…
Χρόνια πολλά έστω και με καθυστέρηση 4 ημερών.:!:

Καλωσήρθες! :slight_smile:

Αφού διάβασα το καταπληκτικό σου ποστ (στο θρεντ με τις αγαπημένες πολιτείες της Αμερικής) άρχισε να ποστάρεις σιγά σιγά για το punk και τα παρακλάδια του!
Για να μπορέσουμε να μάθουμε από πρώτο χέρι οι νεότεροι!

Με λίγη αργοπορία ευχαριστώ και τα υπόλοιπα παιδιά για το καλωσόρισμα.

νεστορα αν έχεις χρόνο(και όρεξη) μπορείς να βάλεις και την δικιά σου λίστα με τα καλύτερα άλμπουμ για τα 00’ς εδώ…

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=17295