Γουστάρω Μαρία!

Μετά από απειλητικά τηλεφωνήματα που δέχτηκα προχθές, έχω να δηλώσω τα εξης:

Η Μαριά είναι η πιο όμορφη γυναίκα στον πλανήτη
Η Μαρία είναι η πιο έξυπνη γυναίκα στον πλανήτη
Η Μαρία ακούει την πιο ψαγμένη μουσική στον πλανήτη
Η Μαρία είναι η μόνη γυναίκα που θα πάει στον Παράδεισο από αυτό τον πλανήτη
Η Μαρία είναι ο πιο αστείος άνθρωπος του πλανήτη
Η Μαρία έχει το πιο ωραίο γούστο στα ρούχα
Η Μαρία έχει τα πιο μαγκιόρικα μικρά ανήψια
Η Μαρία θα γράψει ιστορία
Οι U2 είναι το καλύτερο συγκρότημα ever (κάτι που αποδεικνύεται εξάλλου, από το ότι η Μαρία τους ακούει πολύ…)

[size=1]Εξιλεώθηκα τώρα?[/size]

Δύο πολύ σημαντικά ελαττώματα της Μαρίας

[quote=“telisvas”]

Δύο πολύ σημαντικά ελαττώματα της Μαρίας[/quote]

:-# :blush: Πρόσεχε τι λες δημόσια. Εγώ την πάτησα… :smiley:

Δύο πολύ σημαντικά ελαττώματα της Μαρίας[/quote]

:-# :blush: Πρόσεχε τι λες δημόσια. Εγώ την πάτησα… :D[/quote]

Άμα έχει όλα τα υπόλοιπα δεν είναι κακό να την πατήσω

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δημητρακη νομιζω οτι τα πηγες μια χαρα με το post στο οποιο περιγραφοταν γλαφυρως η προσωπικοτητα και τα χαρισματα μου(εσωτερικα και εξωτερικα) αλλα βεβαια ετσι οπως το θετεις θα νομιζει και κοσμος οτι σε εκβιαζω και πιθανοτατα λες ανακριβειες…
Τελη και για οποιον αλλο θελει να δει φωτογραφιες μου: μη στεναχωριεστε γιατι το παρτυ του rocking πλησιαζει οποτε θα εχετε τη δυνατοτητα να με δειτε In the flesh…
(πως φαινεται ομως ο ανθρωπος που γνωριζει απο marketing- ηλια θελω προαγωγη και αυξηση που δινω κινητρα στον κοσμο να ερχεται στα parties του site!!!)
:lol:

Διαβάζω τόση ώρα και απορώ για ένα πράγμα: Πώς δεν έχει γίνει αναφορά στον άνθρωπο που με τόσο κόπο και χρόνο (αλλά με πολύ μεγάλη χαρά που είδε τις προσπάθειές της να πιάνουν τόπο!) δημιούργησε αυτό το υπέροχο πλάσμα!!!
Ποιος, λοιπόν έβαζε τη μικρή Μαρία από την τρυφερή ηλικία των 6 ετών να μαθαίνει αντί για το “Πόσο μ’ αρέσουν οι καραμελίτσες” τα τραγούδια των U2, του Cave, των Violent Femmes αλλά και των Doors, των Zeppelin, των Skynard κλπ κλπ.;;; Ποιος την έπειρνε μαζί σε συναυλίες (βλ. U2, Rolling Stones και όλα τα Rock Wave) όταν τα συνομήλικα κοριτσάκια έπαιζαν με τη Βarbie τους;;; Ποιος την εξέταζε μετά το σχολείο όχι στα Αρχαία αλλά σε ό,τι έβαζε ο RockFM (στις καλύτερές του μέρες);
Δεν έχω να πω τίποτε άλλο εκτός από δύο πράγματα: Γουστάρω ΜΑΡΙΑ αλλά γουστάρω και το SITE!

Για το πρώτο δεν έχω να πω και πολλά, πέρα από το ότι δικαιολογείται λόγω των χρωμοσωμάτων που μοιράζεστε…

Για το δεύτερο σε ευχαριστούμε πολύ !!! Welcome !!!

Να τα μας! ηρθε και η Τζενη! Οσο παει κ ανεβαινει αυτο το site :smiley: (εξ’αιτιας εμου βεβαιως βεβαιως)!