Γουστάρω Μαρία!

Λοιπόν, το κορίτσι τελικά είναι πολύ καλό! Μιλάω για τη Μαρία Αννίνου με αφορμή τη συνέντευξη των Violent Femmes και κανά δυο κριτικές.
Και διαβασμένο και εύστοχο και καλά ελληνικά ξέρει… Μπράβο! ΕΣΕΝΑ θέλουμε![size=6][/size][size=7][/size]

Ωραίο κούρεμα… :wink:

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!
θα ηθελα να ευχαριστησω ολους οσους με στηριξαν σ’αυτο το δυσκολο δρομο που επελεξα!τη μητερα μου, τον πατερα μου, τιη αδερφη μου, την αλλη μου αδερφη, τ’ανηψια μου(go gerasime,go panos!),το γαμπρο μου, τη γιαγια μου,τον “φιλο” μου, τη γατα, το σκυλο του γειτονα,καθως και ολο αυτον…τον απλο λαο που με αναγνωριζει πλεον στο δρομο και μου ζητα αυτογραφα!ευχαριστω ακαδημια!
( 8O )

Love and World Peace

:-- οτι να ναι…

Όπως είχε γράψει παλαιότερα και ο Κάρβου " έλεος με τους άμπαλους" !!! Εμένα που σε έβαλα στην θέση που βρίσκεσαι δεν με ευχαριστείς, ε ??? ΝΤΡΟΠΗ !!! 8O

Μπορώ να δώσω κι εγώ εδώ τις ευχαριστίες μου;
Θέλω να ευχαριστήσω τα παιδάκια στα φανάρια που μου πλένουν ?λερώνουν? το παρμπρίζ του αυτοκινήτου, μόλις το έχω βγάλει από το πλυντήριο.
Επίσης:
_την ψιλικατζού μου, που δεν φέρνει πια τον καπνό και αναγκάζομαι να βγαίνω στην γύρα και να ψάχνω.
_την μεγάλη μου αδερφή που με έβαλε στον φούρνο όταν ήμουν μικρή και δεν ήξερε να τον ανοίξει [σ.σ. ακόμα δεν ξέρει]
_την μικρή μου αδερφή, που τελικά με ?έδωσε? στεγνά στην μητέρα μας όταν της κάρφωσα το μολύβι στο πόδι. Αλλά δεν με ?έδωσε? όταν της γύρισα το δάχτυλο [ευλυγισία].
_σε έναν πρώην γκόμενο που μου έμαθε να στρίβω [λες και δεν θα μάθαινα ποτέ]
_σε έναν άλλο που [καλά_αυτά_δεν_λέγονται]
_στον λυκειάρχη που με πέταξε έξω από το λύκειο και έτσι έγινα μελλοντική διάσημη και πάμπλουτη σχεδιάστρια ρούχων
_και τέλος στους γονείς μου για δύο λόγους:
_1 που εκείνο το βράδυ [ή μέρα] δεν χρησιμοποιήσανε προφυλακτικό
_2 που όταν γεννήθηκα δεν με πετάξανε στον Καιάδα [όπως οι σπαρτιάτισσες]

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

αγαπητε λουκιανε πανω στο αγχος της συγκινησης δυστυχως πολλοι ξεχναν να αναφερουν ιδιαιτερως σημαντικα προσωπα, που εφεραν ΤΗΝ αλλαγη στην καριερα και κατ’επεκταση τη ζωη τους(να σου υπενθυμισω οτι η Jeniffer ξεχασε να ευχαριστησει τον Brad, no wonder που τελικα τη χωρισε :twisted: )
Ζητω ταπεινα συγγνωμη και με την επομενη ευκαιρια θα αναφερθεις παρ’αυτα! :lol:
Υ.Γ.δε σε ειδα βεβαια να συμμεριζεσαι τη γενικοτερη αποψη για τη δουλεια μου-υπαρχουν ενστασεις???

Point taken… :stuck_out_tongue:

Είναι μια βρώμικη δουλειά και κάποια πρέπει να την κάνει !!! :slight_smile: Καλή συνέχεια !! :lol:

Ποστάρετε φωτογραφίες της Μαρίας όμως.

Όποιος θέλει, pm me. Έχω και από το καλοκαίρι στην παραλία. Φαντάζομαι θα σας ενδιαφέρουν περισσότερο !!!

Μαρία προχώρα και επανατοποθέτησε στις καρδιές μας όλους τους αδικημένους του φλωρο-ρόκ !!! Το αξίζουν !!!

ΥΓ : Τώρα που έγινες και εσύ μούρη (μαζί με τους γραφικούς cozy, karvou και εμένα φυσικά, φυσικά) έφερες κανένα νέο αναγνώστη ???

Να με πούνε γραφικό, να το δεχτώ, αλλά να με βάλουν πίσω από τον Cozy με τίποτα!!!

Σα δε ντρέπεσαι montecristo, δηλαδή τα έργα και οι ημέρες μου θεωρείς ότι δε με κάνουν πρώτο όνομα στη ταμπέλα :?:

Κάτω η τυραννία των ψηλών!!! Ζήτω οι κάτω του 1.80!!!

Μαρία προχώρα και επανατοποθέτησε στις καρδιές μας όλους τους αδικημένους του φλωρο-ρόκ !!! Το αξίζουν !!!

Ρε συ, να φανταστείς, της αρέσουν συγκροτήματα με 2 τύμπανα στα ντραμς και μία χορδή στο μπάσο!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :smiley:

Μ’αυτά και μ’αυτά η κλικα του φλωροροκ αρχιζει και εξαπλωνεται επικινδυνα στο rocking.

Θερμά συγχαρητήρια και απο εμένα στην Μαρία που εντάχθηκε ταχύτατα στο δυναμικό της συντακτικής ομάδας με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και αλλο ένα μπράβο στον
montechristo που ως manager συνέβαλε σε αυτό.

Οτι και να κανετε ομως, κατι Placebo και κατι White Stripes δεν θα τους ειχαν οι Purple ουτε για να κουρδίζουν τις κιθάρες…

Ετσι για να μην ξεχνάμε και τις εσωκομματικές κόντρες… :smiley:

Μαρία “it’s
time to walk on the dark side of the site”… :evil: (λέμε τώρα…)

Και πάλι μπράβο…!!!

Επιτόπου όμως!

Αυτο που δεν μπορειτε να συνειδητοποιησετε ειναι οτι εγω απλα ειμαι open minded και σεβομαι απολυτα (και γουσταρω σε αρκετες περιπτωσεις) τα classics αλλα σιγουρα τα γουστα μου ειναι σε πιο μοντερνο και αναποφευκτα πιο “φλωρικα” ακουσματα-το να ακουω ενα σολο στην κιθαρα που διαρκει 35 με 40 λεπτα και αυτο να ειναι κατι που επαναλαμβανεται σε καθε track ενος δισκου σιγουρα δεν ειναι και το καλυτερο μου. Ξέρω πολυ καλα παντως πως οσο πιο εντονα τα κοροιδευετε τοσο πιο πολυ τα
(κρυφα)ακουτε :oops: Anyway ευχαριστω και για τα καλα σας λογια- το καλο ειναι οτι μπορω να πω τη γνωμη μου πανω σε μουσικες που μου αρεσουν και να μυησω σιγα σιγα και αλλους σάυτο το ειδος!Δεν ξεφευγετε :wink:

P.S. οποιος θελει φωτο… μπορει να αρκεστει στις περιγραφες των αγαπητων φιλων μου: λουκ, κωστη και καρβου μιληστε ελευθερα(οι αμοιβες σε εισιτηρια Rolling Stones :lol: )

Επιτόπου όμως![/quote]

Επιτόπου όμως![/quote][/quote]
Ειστε χλιμιτζουρες και οι 3 σας! :stuck_out_tongue:

Επιτόπου όμως![/quote][/quote]
Ειστε χλιμιτζουρες και οι 3 σας! :P[/quote]

Γιατί ζηλεύεις γλύκα;

Δεν ζηλευω φως μου, προστατευω την κοπελα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[quote=“sofi-k”]

Δεν ζηλευω φως μου, προστατευω την κοπελα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Δεν θα κακοπεράσει…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: