Ραδιοφωνο ή μουσικη απο τη δισκοθηκη μας?

hm. prepei na xei kai diskothiki omws e ? oi pio polloi … den exoun kai poly spoudaia… diskothiki, ante merika best. LOL. prepei na xeis ontws apopsh. kai anxoli min peis to makry sou kai to konto sou pliz.

o mastorakis ein ok - an den mas ta zalize kai me ta optika dandoulaki - tis sylloges tou kai ta poly 60s tote pou xe pio polla mallia kai eixe kai proper dj’s na kanoun ekpompes tha tan GG… alla einai apo ta liga pou paizoun rockies… xwris na ginonte xamenes atlantides… lol…

akous ekei kataramenoi LOL !!! ntaks eleos !

O Στάθης είναι άρχοντας στο χαβαλέ, τώρα δεν μπορώ να πω οτι θα ψαχτείς και τόσο πολύ με αυτά που βάζει, σίγουρα ναι κάποιες φορές, σ’αυτό έιναι πολύ καλύτερος ο Γαλάνης

Απο τη στγμη που δν υπαρχει καποιο ραδιοφωνο που να παιζει τα τραγουδια που αρεσουν στους περισσοτερους απο εδω τοτε μουσικη απο τη δισκοθηκη μας.

Φυσικα μουσικη απο την δισκοθηκη μου…το ραδιοφωνο μου την σπαει γιατι μεν για να παιξει κατι που σου αρεσει πρεπει να εχεις γαιδουρινη υπομονη αλλα με τσαντιζει που μιλανε και οι εκφωνητες ολη την ωρα οποτε και να βαλουν τραγουδι που να σ’αρεσει δεν μπορεις να το ακουσεις…:? :thumbdown: :thumbdown: :x

Ηθελα να ηξερα ποιοι ψηφησαν ραδιοφωνο, και πιο πολυ θα ηθελα να δω τη “δισκοθηκη” τους, ετσι απο περιεργεια :stuck_out_tongue:

Μουσική από τη δισκοθήκη μου, καθώς διαμορφώνω εγώ το πρόγραμμα ανάλογα με τα κέφια μου.

Δυσκολη επιλογη!Το ραδιοφωνο αμα πετυχεις καποια καλη εκπομπη (Οπως εγω καποτε αλλα τον κλεισανε)Μαθαινεις αρκετα συγκροτηματα και ειναι καλο…Αλλα απο την αλλη αμα η εκπομπη βαζει οτι να ναι τοτε παρατα το!Επισης μου την δινει που περνουν τηλεφωνο και ζητανε κομματια που ηδη εχουν και καουνε καθε μερα!Το καλο θα ηταν να ζητησεις κατι που σου ειπανε για να δεις τι παιζει με αυτους!Τελος παντων τωρα τελευταια δεν πολυακουω ραδιοφωνο οποτε δισκοθηκη!

Θέλει και ρώτημα;Μήπως υπάρχει και κανένας σταθμος για να ακούσουμε;

Ο Red FM!! Αληθινη μουσικη!! :lol: :lol:

Δεν ακουω σχεδον καθολου ραδιοφωνο, μεχρι και τον SporFM εχω κοψει…

Περυσι ακουγα Ατλαντις, λογω σχολειου κυριως… Αλλα το εκοψα τελειως το ραδιοφωνο τωρα…

The best dj for myself is me.

δισκοθηκη δαγκωτο!
γιατι πρωτον κανενας σταθμος δεν γνωριζει τις καυλες μου και δευτερον ολοι οι σταθμοι παιζουν συγκεκριμενο playlist!
AΠΛΟ!!!:wink: :wink: :smiley: :smiley: