ΤΙ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ

Με ενοχλεί που φοράω γυαλιά και πρέπει να είμαι προσεκτικός.

Η κλασσικη πλεον καθυστερηση της εναρξης (ελαχιστες ξεκιναν στην ωρα τους). Τα ακριβα εισητηρια, μαλακες που πορωνονται και οταν πανε μπροστα σε σπρωχνουν χυμα χωρις ενα σορρυ. Οι μπιχλιαριδες και οταν πεφτω σε ενα σημειο του Venue οπου ειναι ολοι ντερεκια ο κοντιτερος ειναι 1,80 !:? :?
Αντε να δεις εκει…

+151433216429353

ελα ρε εμεις τα ψηλα παιδια τι θα κανουμε?:stuck_out_tongue: :smiley:
στους scorpions θα σε παρω στους ωμους μου τοτε!:lol: :stuck_out_tongue:

Μου τη σπαει που εχω τον “μαλακομαγνητη” και τραβαω διπλα μου τον νιοστο τυροχλιμιντζουρα που ειτε θα ειναι ντιρλα και θα σκουνταει απαντες ειτε θα φοραει ενα διακριτικο περικαρπιο με καρφια 15εκ. και θα κουναει αγαρμπα τα χερια περα δωθε ειτε γενικα θα κανει τα παντα να ενοχλησει τους διπλα του.Εξηγω για να μη παρεξηγηθω οτι ποτε δεν παω μπροστα,υποτιθεται για να μαι πιο χαλαρα.Γκαντεμοσκυλο κοινως…:stuck_out_tongue: #-o

μου τη σπαει οταν η μπαντα που παιζει δεν ειναι εντελως κοκαλο και παιζουν καλη μουσικη! ε?

ποιος απο τους 2 ειμαι??

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το πιο σπαστικό πράγμα σε μια συναυλία είναι να διψάς και να βρίσκεσαι στη μέση του χαμού!!!

Οριστε η λυση για σενα:

:lol: :lol: :lol:

Τζάμπα μπίρα, αυτά είναι!!:smiley:

:lol:
Ναι ρε ΄σεις δεν εχω κατι με τα ψηλα παιδια αλλα γιατι ολοι μαζι ???

Αλλα αφου θα με παρεις στους ομους σου τοτε χαλαλι…:stuck_out_tongue:

κ εγω το ιδιο προβλημα εχω ασε που γλυστρανε κιολας απο τν ιδρωτα

2 γμσε τα σκηνικα που μου χουν τυχει σε συναυλια.

  1. διαφανα κρινα στο γκαγκαριν. ένας τυπας που καθόταν στον εξώστη έριξε τη μπυρα που ειχε απομεινει στο ποτηρι του πανω μου. χαρακτηριστικο σημαδι οτι δεν εγινε καταλάθος ήταν το ότι πρώτα με εκανε λουτσα και μετά από 4-5 δευτερόλεπτα ‘επεσε’ και το ποτηρι. αν του ειχε απλα φυγει από το χερι δε θα γινοταν αυτο.

  2. hawkwind παλι gagarin. ημουν στις μπροστα σειρες, και ενας τυπας τιγκα στη μαστουρα άρχισε να με σπρωχνει και να φωναζει διπλα στο αυτι μου. δεν ηθελα να μετακινηθώ επειδη ακριβως μπροστα μου ηταν η παρέα μου. του κανω “κάτσε ρε φιλαρακι, δεν εισαι σε μεταλ συναυλία. δεν εχει δα και κανα πιτ”.

μου κανει σαν απαντηση ο μλκς: “φιλαρακι, σορυ, αλλά θα σε γ@μήσω…”.

προφανως ουτε ηξερε τι ελεγε. παρατησα τη παρεα και εφυγα και πηγα εξωστη. ειχα ξενερωσει τρελα. ευτυχως δηλαδη που το συγκεκριμένο λαιβ ήταν μουφα απο μονο του (το σκηνικό έγινε την προτελευταία φορά που ήρθαν οι hawkwind αθήνα).

Μιλάμε τα έχω σώσει άπειρες φορές από κλωτσιά στο κεφάλι μου. ( πχ στους Kreator ήταν η τελευταία… )

Δεν ξεχνάω επίσης το ποδοπάτημα που φάγανε στους Sodom το 99, και από εκεί κ μετά, είδα δεν είδα το υπόλοιπο Rockwave ( ντάξ, 3.5 βαθμούς έχω τώρα, τότε ήμουν καλύτερα, κάπως την πάλευα και χωρίς γυαλία. )

Eleos re… apo poio kopadi ton eferan auto? hahahaha

Pantws egw eixa 3enerwsei apisteuta stous Pavlov’s Dog sto Gagarin, otan dyo gomenes dipla mou synexws fwnazan na tous pai3oun to Song Dance, ki otan telika to epai3an, arxisan na kanoun headbanging (!) kai ta malia tous ta etrwga egw sti mouri… Ase pou ap’ton idrwta, kollousan kai sto proswpo mou oi trixes tous!

Αυτο με τα μαλλια το ειχα κανει σε ενα παληκαρακι Scorpions… Του ζητησα συγγνωμη βεβαια και πηγα πιο κει…:slight_smile:

Ρε συ με τρομαζεις τωρα.(οντως με 3.5 δν παλευεται)

Oι χώροι.

Γιατι δεν βαζετε φακους…?:-k

1.)Οι χώροι
2.)Οι τιμές (εισητηρίων και φαγητού/μπύρας εντός συναυλιακού χώρου)
3.)Οι συνθήκες εξαερισμού (για συναυλίες σε κλειστούς χώρους)
4.)Οι άθλιοι τύποι με αφάνα και μακρύ μαλλί που ζούν πρίν την ανακάλυψη αυτού του λαστιχακίου που χρησιμοποιείται για να δένει κανείς τα μαλλιά του,και γεμίζουν τους από πίσω τρίχες,ψείρες,ζούφια,και ότι άλλο κατοικεί στο κεφάλι τους…
5.)Οι μ@@@ες που κάνουν stage diving και μετά βρίζουν τις οικογένειες των σεκιουριτάδων που κάνουν απλά τη δουλειά τους…
6.)Οι άθλιες μπάντες που φέρνουν κατά καιρούς για να στηρίξουν τεράστιες μπάντες…
7.)Τα σουβλάκια που τρώει ο Λώρης από τον Μπαϊρακτάρη με τα πάρα πολλά έξτρα χρήματα που παίρνει στην τσέπη μετά από συνεχείς ακυρώσεις (ούτε καν αντικαταστάσεις) ονομάτων,χωρίς αυτές να έχουν κάποια επίδραση (όπως θα ήταν λογικό) στην τιμή του tickeτου

[-X [-X [-X

Κατατ’άλλα όλα είναι μια χαρά…
Τουλάχιστον βλέπουμε μετά κόπων & βασάνων τις αγαπημένες μας μπάντες,κάτι είναι κι αυτό!:smiley: :smiley: :smiley:

γιατι μας αρεσουν!:smiley:

+1263645049096850432