ΤΙ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ

τι να πουμε και μεις που εχουμε 5.5…:frowning:

Δε ξερω τι λετε εσεις αλλα εγω βρισκω εξαιρετικες τις εγκαταστασεις και τις συνθηκες στα live στην Ελλαδα.Αμαν πια!Τι γκρινια ειναι αυτη!

Σαν ανεκδοτο δεν ειναι? :stuck_out_tongue:

Γιατί θα χάσουμε το intellectual που προσδίδει το γυαλι!

:lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

On topic:

Οι τύποι που μας κοιτάγαν λες και σκάσαμε από άλλο πλανήτη, όταν χτυπιόμασταν στο χώσιμο του Arriving somewhere but not here, στους Porcupine Tree πριν 2 χρόνια.

Επίσης ο τύπος που μας είπε, εν αναμονή των Van Der Graaf Generator, “παιδιά, δεν θα τους αντέξετε”, σε στυλ “είναι πολύ εμπειρό συγκρότημα για σας, ακούστε εμένα τον master, που ξέρω τα πάντα”… χωρίς να ξέρει βέβαια ότι ο κύριος λόγος που πήγαμε ήταν οι Van Der Graaf…

Κατι εμο που ειχα πετυχει σε ενα λαιβ των κρινων…

:thumbdown: :thumbdown:

Άσχετο, ρε παιδιά τι στο διάολο είναι εμο ???

Δεν γινεται να μην τους εχεις προσεξει… Ειναι ΠΑΝΤΟΥ!!!

Eνα τετοιο πραμα…

Ρεπόρτερς του Star?

( Και καλά που λένε “είμαστε παντού”…:lol: :stuck_out_tongue: )

Θα μου πείτε τι είναι εμο τελικά? Κ κάτι άλλο. Ο τόνος πάει στο ε ή στο ο?

βασικα το εμο ειναι μαλακια ορθια…ειναι πολυ trendy αυτη την περιοδο ειδικα στα παιδια 13 - 6 ετων…ειναι κατι μαλακηστιρια που δεν εχουν κανενα ενδιαφερον παραμονο να τραβανε την προσοχη των αλλων…ντυνονται με μαυρα ρουχα βαφουν μαυρα νυχια κ ματια (αγορια-κοριτσια) και χαρακονονται και υποτιθεται πως εχουν ψυχολογικα προβληματα #-o #-o …ελεος…ελεος…ελεος και παλι ελεος…

  • Ο κακος εξαερισμος σε κλειστους χωρους…
  • Οι εταιρειες που για να βγαλουν απ τη μυγα ξυγκι κυκλοφορουν περισσοτερα εισιτηρια απ οσα μπορει να αντεξει το κλαμπ…
  • Οι τιμες στα ποτα του Gagarin…
  • Το οτι το για να βγεις απο το Terra Vibe θες πειρπου ενα διωρο λογω της μοναδικης εισοδου…
  • Ο κακος ηχος (παρα πολυ ομως)…
  • Οι ηλιθιοι που σπρωχνουν για να πανε μπροστα… Καποια στιγμη θα το φαει το μπουκετο του ενας απ αυτους…
  • Οι αλλαγες χωρου την τελευταια στιγμη (Anathema ακουστικο, Χειμωνας 2003)…

Δεν ξέρω τι μου λέτε, αλλά φέτος είδα emo στους Maiden8O #-o #-o #-o . Φυσικά από τον πόνο που είχαν υποστεί πριν καθόντουσαν στην γωνία και κλαίγαν και δεν τολμήσαν να μπούνε αρένα:p Αλλά το να βλέπεις σε συναυλιες των Maiden εεε είναι κάπως:(

Α μάλιστα… ε τότε όντως έχουν ψυχολογικά προβλήματα. που θα πάει…θα γ@μ#σουν και αυτά, και μετά θα ισιώσουν.

Ρε με κουφανατε…εμο σε κρινα κ maiden8O …Ελεος ,παντου εχουν εισβαλλει…νομιζα οτι ακουν μονο my chemical romance k αλλες τετοιες παπαριες…(ξεχασατε να πειτε οτι οι εμο ειναι κ μονοφθαλμοι αφου δν βλεπουν απο τν πολυ φραντζα:lol: )

το θεμα δεν ειναι οι εμο…οι εμο αλλωστε θα ξεπεραστουν το πολυ σε 2 χρονια…το θεμα ειναι τα μαλακισμενα κηφισιοτακια που μπορει να κανουν μοδα οτιδηποτε…βλεπεις το καθε νουμερο με τσιγαρακι κ οχι μονο…ελεος…ελεος

Και πολλα ειπες!!!:smiley:

ναι ρε πουστη μου το εχουν παραχεσει…(κ οχι μονο τα κιφισσιοτακια)

Ναι μάλιστα νομίζω ότι κατάλαβα από τις παραπάνω περιγραφές και τhn photo!

Οκ thanx, αν και βγήκαμε λίγο :offtopic: , αλλά τουλάχιστον κάτι έμαθα σήμερα:

Ε.Μ.Ο: Έχω Μαλακιστεί Οσοδενπαει

Με ενοχλει το οτι αναγκαζομαστε και πηγαινουμε σε συναυλιες που γινοντε σε κλαμπ προιστορικης εποχης!!
Τυπου Underworld και Αν![-X
Περσι στους Atheist λιποθυμησαν καποιοι απο την υπερβολικη ζεστη και μιλαμε για νεα παιδια!Αυγουστος στο Αν!!Αν ειναι δυνατον!!
Προπερσι Αυγουστο η αρχες Σεπτεμβρη δεν θυμαμε ακριβως στους Nile που ειχε και αρκετο κοσμο κοντεψα να την παθω και εγω απο την απιστευτη ζεστη και τον ανυπαρκτο εξαερισμο!

Αυτα τα club κατα τη αποψη μου πρεπει να κλεισουν η να αλλαξουν εντελως την δομη τους!Αλλιως σιγουρα καποιος θα παθει κατι ασχημο καποια στιγμη και τοτε ολοι θα πρεπει να λογοδοτησουν!

:lol: :lol: Εγραψες…