Με τιμάει ότι

όχι ιδιαίτερα

Αγαπητή φέησλες_ράνια, έθιξες ένα πονεμένο ζήτημα το οποίο βασανίζει όλη την ανθρωπότητα τολμώ να πω.
Πάνω που μου ξαναήρθε η όρεξη, ο οίστρος, η αγάπη βρε αδελφέ για την κριθάρα, αρρώστησα και έχω πυρετό. Ως εκ τούτου είναι αδύνατο να παίξω κριθάρα. Σήμερα για παράδειγμα δοκίμασα να παίξω δε χόντηντ, αλλά ακουγόταν σα να έπαιζε το καθυστερημένο ξαδερφάκι του Χάνσεν, το οποίο προήλθε από αιμομιξία και έπεσε από τα χέρια του γιατρού στη γέννα, με αποτέλεσμα να έχει εκτενείς εγκεφαλικές βλάβες.
Αυτά.
Ελπίζω να νιώθεις άσχημα που έθιξες το θέμα αυτό τώρα.

Και προσπαθούσα να περιγράψω τις προάλλες στον κολλητό μου τι μαλακισμένα έπαιζε με ωραίο τρόπο αλλά τζίφος! copy + paste ΤΩΡΑ! :lol:

Thank you!:smiley:

[SIZE=“7”]ΟΧΙ!!![/SIZE]

Με τιμάει που έχω βάλει στο repeat όλη μέρα την εισαγωγή του Shaft και θα πάω να νοικιάσω την ταινία?

Επίσης, μας τιμάει που επιτέλους το forum ξαναγυρνάει στη μορφή που θα έπρεπε να είναι, δηλαδή μουσικές συζητήσεις πάνω απ’ όλα? (τουλάχιστον αυτή την αίσθηση έχω).

Καλά, μην παίρνεις και όρκο… :lol: αλλά εντάξει υπάρχει καλή αναλογία προς το παρόν!

ναι σιγα.οφ τοπικ φτγ

8)8)8)

κι εγω!!

αν επαιζες μαλαμα θα σε τιμουσε8)

Δλδ εμένα με τιμάει;8)

Mε τιμαει καθε φορα που παω για χεσιμο κουβαλαω και το λαπτοπ μαζι?:-k:-k:p

ζντοιιινγκ! ακους μαλαμα κ δεν μιλας τοσον καιρο???:stuck_out_tongue:

βεβαιως κ σε τιμαει:)

ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΤΙΜΑΕΙ! ΣΟΥ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΗΜ&ΤΥ!!!

Φυσικά και ακούω Μάλαμα. 2 φορές τον είδα το καλοκαίρι!

Μακααααααρι!!!:bow2::bow2::bow2::papas: :papas: :papas: :papas:

ελα ρε συ!αληθεια???8O
ζηλευω!!ειχε ερθει στα γιαννενα κ ημουν τοτε αλλα δεν πηγα γιατι δεν τον ακουγα:(
η μανα μου ηταν πρωτη σειρα:blow:

Καλως ήρθες στη Σχολή. Μακρια όπως απο το ΚΥΠΕΣ γιατί είναι αποκλειστικά δικό μου στέκι8)

Πέρνα κι εσύ Πάτρα να τον δεις8)

λυσσαξες με την πατρα εσυ:p
μπα λεω να παω αθηνα αλλα εχω διαβασματα:cry:

Με τιμαει που σημερα ακουω μονο Limp Bizkit ολη μερα?

Τί να κάνεις μωρέ στην κωλόπολη. Αφου συμφωνείς μαζί μου. Το ξέρω. Έλα σε μια πόλη που αξίζει τουλάχιστον!

Οχι.