Με τιμάει ότι

τις τελευταίες μέρες έχω ξεθάψει από σκόνη 4-5 ετών τα cd των Iron Maiden και τα ακούω ανελλιπώς; :?: :roll:

Είσαι γραφικός και το ξέρεις !!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τιμή και δόξα στους παλαιχαρντροκάδες, τους ποζεράδες, τους old fassion μεταλλάδες… Οι iron Maiden γαμάνε οτι ακούτε

εγω θα ντρεπομουνα…

εγω θα ντρεπομουνα…[/quote]

Δεν κοκκινίζεις που λες τέτοια πράγματα; Δεν θα το δούμε κιόλας αφού το avatar σου είναι ασπρόμαυρο
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κωστή προχώρα και μην ακούς κανένα…

[size=1]Λιώσε το Xfactor να σε κράξω κι εγώ…[/size]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Με τιμαει οτι εχω δειξει σημαδια υπομονης στον χαρακτηρα μου και δεν εχω γ…στα…σει πολλα ατομα που το παιζουν και καλα “φιλοι” και μολις γυρισεις την πλατη αρχιζουν τα φτυαρια . το κακο για αυτους ειναι οτι τα εχω μαθει , το καλο για μενα ειναι οτι τους περιμενω στην γωνια .

Α και για τους Maiden , οκ τι να πω και γω το εχω κανει κατα καιρους σε οτι αφορα ομως cd σαν το Χfactor , και το somewhere in time .

Σαφώς και σε τιμά… IRON MAIDEN RULEZ!

me timaei to oti imr diaforetikos apo tin maza

Αχ, ήθελα πολύ να γράψω κάτι του στυλ: ?τι είναι οι maiden?, αλλά σοκαρίστηκα με το γεγονός πως δεν είχες ξεσκονίσει τόσο καιρό τα cd σου?
Καλά κι εμείς [εγώ και οι τρεις προσωπικότητές μου], έχουμε cd που δεν τα ακούμε [π.χ. έπαθα σοκ όταν είδα ένα live των priest δίπλα στους kiew, αλλά έστω τόσα χρόνια το ξεσκόνιζα?]

Με λίγα λόγια?.. η σκόνη είναι αυτή που δεν σε τιμάει?

…oti me agapane aftoi pou agapao, me agapane aftoi pou den agapao pia kai me vrizoun akoma perissoteroi…xoris aftous tous teleftaious, tha imoun ligotero kalyteri.
…oti opoion stoxo ki an exo valei ton exo petyxei kai oti to 99% apo aftous, doulepsa poly sklira gia na tous katafero…
…vriskomai akoma sti zoi…de ksero poia “dynami” tha prepei na efxaristiso gia to oti anapneo akoma!

Στο ομολογω λοιπον για να το μαθεις μια και καλη. Εγω ειμαι αυτη η δυναμη.!!!

Ευχαριστησε με λοιπον μην ντρεπεσαι. :lol: :lol: :lol:

einai ena simio to opoio de xoraei ixnos humor…akoma ki ena xrono meta, einai para poly entono…

Το ξερω αυτο το γεγονος , απλα ειπα να κανω την ατμοσφαιρα λιγακι πιο Light :wink:

me timaei oti eimai makran o pio eksipnos xrhsths tu forum :smiley:

ποτε δεν ημουνα μεταλας οτι ποτε δεν ακουσα maiden(o prvotos kati moy leei) metalica manowar k ολους αυτους… οτι ποτε δεν ντυθηκα στα μαυρα κ το επαιξα κακος κ σκληρος. κ οτι κ ας με κανανε να νιωσω περιθωριακος εγω ποτε δεν θελησα να τους κανω κακο αλλ κ ουτε να τους μιλισω ασχημα “πισω απο την πλατη τους”(μπροστα τους τους εχωσα ασχημα! :stuck_out_tongue: )

Θα σε τιμάει, μέχρι ν’ αγοράσεις όλα τα προσωπικά του John Norum και προσκυνήσεις πάραυτα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Parakalw epistrepste tin simansh:“eimai xazoulhs…” ston kyrio. To xreiazetai! :lol: :stuck_out_tongue: :lol:

Τα “intelectuel” μπάζα ξαναχτυπάνε…

Με τιμάει το ότι δε μπορώ να σκεφτώ κάτι που να με τιμάει???

Parakalw epistrepste tin simansh:“eimai xazoulhs…” ston kyrio. To xreiazetai! :lol: :stuck_out_tongue: :lol:[/quote]

ade re…SCORPIONS