Με τιμάει ότι

Με τιμάει το γεγονός ότι την δεκαετία του 80’ δεν είχα γεννηθεί και είμαι μακρυμάλλης;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

an enoeis tin frantza sou kai tin xaiti sou makry malli…aftapatasai… :lol:

an enoeis tin frantza sou kai tin xaiti sou makry malli…aftapatasai… :lol:[/quote]

Που τα είδες όλ’ αυτά;

na…ekei… :lol:

Με τιμάει που έχω μυήσει τον μικρό μου αδερφό (ο οποίος πάει δευτέρα δημοτικού ) στην Hard Rock μουσικη!!! ακούει Deep Purple , Ac/Dc , Black Sabbath , Alice Cooper και όχι μόνο…Stratovarius , Children Of Bodom !!! 8O :smiley: άσε που του χω μάθει να παίζει και κάποια ριφ στο αρμόνιο! λολ , φαση έχει!

ΤΟ ΟΤΙ ΜΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ(ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ)…ΑΠΛΑ…ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΚΑΙ karvou ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ.

Τιμή και δόξα στον μεγάλο αδερφό… Κι εγώ κάνω πλύση εγκεφάλου στην 4 μηνών κόρη μου, αλλά αυτή προτιμάει το Έφη Θώδη προς το παρόν… Που θα μου πάει θα στρώσει… Τινινιτι είναι το βραδυνό νανούρισμα της…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Με τιμάει το ότι είμαι γαμάτος.

Parakalw epistrepste tin simansh:“eimai xazoulhs…” ston kyrio. To xreiazetai! :lol: :stuck_out_tongue: :lol:[/quote]

ade re…SCORPIONS[/quote]Ou re palaiolithike kai arxaie

Το ρημα ειναι’’ με τιμει’’…Και οποιος καταλαβε… :lol:

[size=1]Ποσοι fightclubαδες εχουν ξεμεινει εδω μεσα???[/size]

Einai syneirimeno,timaei-timei. lol.

Μπράβο, μπράβο :smiley:

Με τιμάει που έχω 2-3 φιλαράκια που είναι πάντα δίπλα μου,με ανέχονται και μου έχουν σταθεί σε πόλύ δύσκολες φάσεις της ζωής μου αλλά πάνω απ’όλα με τιμάει που γράφω εδώ αύτή τη στιγμή. :stuck_out_tongue:

Το ρήμα το σωστό είναι πράγματι τιμεί και δε τον τιμεί αυτόν που άνοιξε το topic, το ότι έγραψε τιμάει…

Greenhloyd, ξεχνάς τους δύο πρώτους κανόνες. Be carefull, γιατί θα σε στείλουμε πακέτο στον Kahn :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley:

το γεγονος οτι το παλευω ακομη. (ετσι νομιζω, πιθανως να ειναι και ενδειξη μεγαλου καλου στον εγκεφαλο!!!μηπως να κανω μια μαγνητικη???) :lol:

Το ρήμα το σωστό είναι πράγματι τιμεί και δε τον τιμεί αυτόν που άνοιξε το topic, το ότι έγραψε τιμάει…

Greenhloyd, ξεχνάς τους δύο πρώτους κανόνες. Be carefull, γιατί θα σε στείλουμε πακέτο στον Kahn :smiley: :stuck_out_tongue: :D[/quote]

Οχι :cry: το εγραψα με οσο μικροτερα γραμματα μπορουσα…Ο METAL_LAWS πχ ξεγελαστηκε
Αν με στειλετε στον καν θα σου φερω τον τοτι να σε κανει μουσκεμα :wink:

Δεν ανησυχώ, εδώ και πολλές μέρες είναι ο Μπρούνο Τσιρίλο δίπλα μου και θα φάει αυτός το φτύσιμο στη μούρη :stuck_out_tongue: :smiley: :wink:

(για την ακρίβεια, τον έχει στείλει ο montecristo να με βρει αλλά του έχω πει ότι ο karvou είναι ο τύπος που έχω στο avatar και σε λίγο θα επιστρέψει… 8) )

[size=1]Εγώ δε φοβάμαι κανέναν!!! Είμαι ο Effenberg του forum!!![/size]

…aparnithika tin megalyteri agapi tis zois mou gia to kathikon…ypnos vs douleia…an mporousa na koimomoun apo tis 7 to apogevma mexri avrio to proi, aplos tha to ekana…telika exo mia stalia sovarotita kai syneidisi…thee mou, megalosa!

Με τιμαει το οτι καταδεχομαι και συναναστρεφομαι με κοινους θνητους…

[size=2](Νταξει, σε μια κριση μετριοφροσυνης συνταχθηκε το παραπανω ποστ) :stuck_out_tongue: [/size]

Με τιμαει το οτι ξεθαβω αβερτα ποστ 4:30 το βραδυ?