Με τιμάει ότι

Με τιμαει οτι δεν με θεωρουν αναλοσιμη…

δεν έβρισα καθόλου χθες στο γήπεδο?ούτε “ου” δεν έκανα…

…είμαι αυτή που είμαι και μπορώ να κάνω αυτά που κάνω…

Μηχανολόγε, γι’ αυτό το thread εμπνεύστηκες από το φοβερό fight club??? Γιατί αν είναι έτσι σχεδόν όλοι δεν έχουν καταλάβει το χαρακτήρα του…:-k

Ε ντάξ μωρέ, δε βαριέσαι…

Ok, με τιμάει ότι όλο το απόγευμα λιώνω το video clip don’t bother της Shakira και όσες φορές και να το βλέπω η σκηνή που είναι μέσα στο φορτηγό με αφήνει πάντα με ανοικτό το στόμα??

Έτσι, για να μπαίνουμε στο κλίμα…

Που πήγε το Post του Karvou??? Πάνω που είχα καλή απάντηση#-o

Ζω ακομα

ΟΙ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΘΕΩΡΟΥΝ ΦΙΛΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ ΜΠΑΜΠΟΥΛΑ :slight_smile:

Η ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ :slight_smile:

Η ΦΙΛΙΑ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ :slight_smile:

ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΝΩ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ ΤΟΥΣ

:respect:
με τιμά το γεγονός ότι είσαι κολλητή μου και είμαστε και κλίκα!8) :wink:

+1

:lol:

με τιμάει που διέγραψα το ποστ μου γιατί φοβήθηκα ότι θα σοκάρονταν μερικοί? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Μέχρι και εμένα λογοκρίνω! Κάτω ο Κάρβου!!!:lol: :lol:

σημερα που επεσε πανω μου μια μελαχρινη αντι να κατσω και να της μιλησω σηκωθηκα κι εφυγα?:-s

Παπάρα!

Τέλλλοςςς!

Aδερφος…Υπαρχει τρελο φλερτ στη δουλεια με μια κοπελα.Χωσιμο τρελιαρικο και τσαχπινογαργαλιαρκο.Και ο μαλακας εγω δε κανω τιποτα γιατι ειναι με αλλον και σεβομαι τη σχεση της.Αρα μην ανησυχεις.Υπαρχουν πολυ χειροτερα :smiley: :smiley:

Κουραγιο φανταστικε tolkki… Κατι θα βρεθει και για σενα…:stuck_out_tongue:

Η δικια μου βεβαια μπορει να ηταν ελευθερη, μου εριχνε ομως 2-3 χρονακια…

Αυτο που θα επρεπε να κανεις ειναι να της ελεγες να ερθει στο σπιτι σου να της δειξεις Slides με δεινοσαυρους :lol: :lol: :lol:

Δεν την παλεύεις!!! χαχαχα

Πωπω λιώμα με έκανες!! Λίγη απόμεινα από τη ζέστη σήμερα κ τώρα είμαι αλοιφή!

:drunk: Γιατί δεν υπάρχει ιμοτικον να στέλνει φιλάκιαααααααα???

[QUOTE=freedomofrock;147237]Κουραγιο φανταστικε tolkki… Κατι θα βρεθει και για σενα…:stuck_out_tongue:

ΤΟΛΚΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙ ΕΙΣΑΙ ΑΜΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΚΟΥΡΙ ΚΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΩ ΓΩ ΚΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΙ ΑΥΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥΡΛΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΚΟΝΕ?