Με τιμάει ότι

:lol: :lol: :lol:

Γραφειο συνηκεσιων (τη σκοτωσα τη λεξη…:stuck_out_tongue: ) θα ανοιξουμε εδω περα…

ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ???

ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΞΕΡΕΤΕ ΦΩΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ Ε9 Ε8 Ε 1113 ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ

ΑΜΟΙΒΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ :stuck_out_tongue:

Εγώ που είμαι πανάσχημη και παμφτωχή έχω καμια έλπίδα??:frowning: :-s

οχι.

:stuck_out_tongue:

Μαζέψου εσύ… Ψάχνεις και άλλους. Εμείς δε σου κάνουμε? :oops:

Είμαι απο την Αρκαδία!!!

Με τιμάει το ότι, όταν έκανα το καλοκαιρινό budget για τις διακοπές μου και είδα ότι ή θα έκοβα κάμποσες συναυλίες ή θα ελάττωνα τα καλοκαιρινά έξοδα, αποφάσισα να αφήσω τη μαύρη τρύπα ως έχει και το φθινόπωρο να ζητήσω από τον πατέρα μου να μπω στο άρθρο 44?

Με τιμάει το ότι την προηγούμενη εβδομάδα είχα στήσει κάποιους φίλους για 40 λεπτά και όταν τους είδα για να μη γκρινιάξουν τους είπα “Πάλι καλά που ήρθα γιατί νόμιζα ότι το ραντεβού ήταν για αύριο…”:stuck_out_tongue:

Με τιμαει το οτι τσακωθηκα παρα πολυ ασχημα με τον διευθυντη μου επειδη αρχισε να με βριζει και να με φωναζει μπροστα σχεδον σε ολο το προσωπικο της εταιρειας για κατι που ειχε 1000% αδικο και γω αρχισα να του ανταποδιδω στα ισα (χωρις μπινελικια, εχω επιπεδο εγω) και καταμουτρα?
Με τιμαει το γεγονος πως κανεις απο τους παλιους στην εταιρια δεν ειχε τολμησει ποτε να του φερει την παραμικρη αντιρρηση λογω της φασιστικης νοοτροπιας που εχει (ή συμφωνεις με ο,τι λεω ή φευγεις) αλλα εγω του κοπαναγα μπροστα σε ολους χωρις ιχνος ενδοιασμου ολα τα λαθη για τα οποια ειναι υπευθυνος αλλα και οτι πρεπει να ντρεπεται για την αναρμοστη συμπεριφορα του?
Με τιμαει το γεγονος πως δεν περιμενε ΠΟΤΕ τετοια αντιδραση απο υπαλληλο της εταιριας του και τωρα θελει να με σκοτωσει?
Με τιμαει το οτι μετα απο ολα αυτα απειλουμαι ΑΜΕΣΑ με απολυση ΧΩΡΙΣ καμια αποζημειωση και δεν ξερω γω τι αλλο?

ΣΕ ΓΑΜΑΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΩΛΟΦΑΣΙΣΤΑ, ΠΑΛΙΟΚΟΥΦΑΛΑ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΗ ΕΡΓΟΔΟΤΗ!!!

Με τα λεφτα δεν κερδιζεις ανθρωπους ρεεεεεεε!!

ΝΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΕΡΓΑΤΗ!!!

Μη του δινεις σημασια ρε… Γ**** τον τον μαλακα…

δεν είναι τόσο απλά ρε συ τα πράγματα…κουράγιο και καλή τύχη ρε παλικάρι:wink:

Θαναση αν ενιωσες οτι πρεπει να το κανεις για να εισαι ενταξει με τον ιδιο σου τον εαυτο καλα εκανες. Καλο κουραγιο τωρα.

Μαζί σου 100% … Αν και δεν ξέρω αν θα είχα τα κότσια να το κάνω.Θα έπρεπε να είμαι σε τεράστια συναισθηματική φόρτιση…

Σε τιμά… χωρίς δέυτερη σκέψη! =D> :respect:

Αμα εισαι καλος υπαλληλος θα τρεξει απο πισω σου. Που να βρει καλυτερους αμα ειναι τοσο μαλακας?

αν όλοι οι υπάλληλοι λειτουργούσαν έτσι θα ήταν πολύ διαφορετικά τα πράγματα…:wink:

Ναι, και γω αυτο πιστευω γι’αυτο και ενηργησα ετσι. Πραγματικα πιστευω πως οι ανθρωποι εχουν τη δυναμη να αλλαξουν τον κοσμο αρκει να το συνηδειτοποιησουν και να το πιστεψουν… Αλλα εγω ειμαι ο μονος εκει μεσα που αντεδρασε και προσπαθησε να βρει το δικιο του απεναντι στον Φασιστα οποτε δεν εχω και πολλες πιθανοτητες να τα καταφερω. Γιατι ΟΛΟΙ οι αλλοι ενω ηταν παροντες κοτεψαν ΓΙΑ ΑΛΛΗ 1 ΦΟΡΑ στην μιζερη ζωη τους και αφησαν εμενα να διεκδικησω ο,τι δικαιωματικα ανηκει κανονικα ΚΑΙ σε αυτους. Σκατοφλωροι…:evil: :evil: :evil:
Πραγματικα ο,τι εκανα δεν το εκανα για παρτη μου. ΑΝ εβαζα τον εαυτουλη μου πανω απ’ολα θα εκανα και γω την κοτουλα οπως ολοι και σκυβοντας το κεφαλι θα ελεγα :yesmaster: και θα ακολουθουσα το κοπαδι σαν προβατακι. Αλλα προσωπικα βαζω την ανθρωπινη αξιοπρεπεια και την ανθρωπια πανω απο την καριερα και οχι το αντιθετο οπως ολοι οι μιζεροι σκατοφλωροι εκει μεσα. Αληθεια, θα ηταν ΤΕΛΕΙΟ για μενα να εχω μια καλη προϋπηρεσια στη συγκεκριμενη εταιρια, ηταν ισως ο,τι καλυτερο μπορουσα να βρω. Αλλα δεν το σκεφτηκα στιγμη, ειλικρινα.

Φιλε Led, εγω ως νεος εκει μεσα (4 μηνες) διαχειριζομαι απο τα μικροτερα σε αξια χαρτοφυλακια οποτε δεν νομιζω να εχει ιδιαιτερα κολληματα να με διωξει. Δεν νομιζω οτι κατι τετοιους τους νοιαζει αν εισαι καλος ή οχι. Τους ενδιαφερει πρωτα απ’ολα να ΜΗΝ ΑΠΕΙΛΟΥΝΤΑΙ τα γαλονια τους, η θεσουλα τους και η κωλοκαριερα τους. Ας βαλουν λοιπον ολοι αυτοι τα λεφτα τους εκει που ξερουν καλυτερα και να πανε να ψοφισουν να ξεβρωμισει ο τοπος.

ΥΓ: Παιδες, σας ευχαριστω πραγματικα παρα πολυ ολους για την υποστηριξη σας και το κουραγιο που μου δινετε. Τη Δευτερα εχω συναντηση με τον καριολη και θα δειξει η νεκροψια…

Θέλεις μερικά από τα γεμιστά του Μόντε για να τον κεράσεις? Έτσι για να τον γλυκάνεις πριν τη συνάντηση!!!:lol: :lol:

Με τιμάει που είμαι βλάκας???:-k

βασικα οντως ετσι ειναι.καλο κουραγιο θαναση. ελπιζω να μη χασεις τη δουλεια σου

Απο τη στιγμη που τιθεται θεμα απολυσης ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ βασει νομου να σε αποζημιωσει.Προσεχε το εξης.Αν σε θεσει υπο διαθεσημοτητα και δεν πας στη δουλεια για 3 συνεχωμενες μερες τοτε σε απολυει χωρις αποζημιωση.Γιαυτο μη και κανεις τη βλακεια να μη πας στη δουλεια.Κατα δευτερον προσεχε το χαρτι που θα υπογραψεις να ειναι απολυσεως και οχι οικειοθελους αποχωρησης γιατι συνηθιζεται αυτη η πουστια και θα εχει σαν ακολουθο να παρεις απο τα 3 το μακρυτερο.Κοινως τον εχεις στο χερι και να ξερεις οτι υπαρχει και η επιθεωρηση εργασιας :wink: