Με τιμάει ότι

και αυτο χριστιανικο “σκευασμα” ειναι ρε!:lol:

χμμμ…ουυυυ Βουδας?:-s

Με τιμαει οτ χτες βραδυ οταν επεσα για υπνο αποκοιμηθηκα ακουγοντας την εκπομπη της Ρανιας με ατακες Παπαρδελα?:stuck_out_tongue:

χχαχα…ψηθηκε να γραψουμε και νανουρισματα?

κοιμησου αγγελουδι μου
κοιμησου μικρο μου στολιδι
γιατι αν δεν κοιμηθεις
θα πεσει ΤΟ κλανιδι…:lol:

Με τιμάει ότι στην Ολλανδία το κινητό μου είχε συνδεθεί με το δίκτυο [SIZE=“5”]KPN[/SIZE]??? :lol::lol::lol:

Σε τιμάει ρε. Ρισπέκτ σε γκλίτερ για κείνη την αξέχαστη βραδιά:lol:

οχι…θα σε τιμουσε αν το ξερανε…:wink:

…που με ένα ποτήρι ουίσκυ την έχω ακούσει κυριακάτικα?

Απ’ την άλλη σίγουρα με τιμά που έχω ξυπνήσει απ’ τις 8:30 σήμερα για να κάνω ένα κάρο δουλειές…

Εξαρταται το ουισκι.:-k

Εμενα με τιμαει που εχω αδειασει μια κανατα με νερο και ακομα διψαω?

όχι. θα σε τιμούσε αν είχες αδειάσει τη βρύση κι ακόμα διψούσες. :stuck_out_tongue:

… σήμερα είπα ότι θέλω να ακούσω βιολιά και έβαλα σερί Giant Squid, Sleepytime Gorilla Museum και Alexander Rybak?

με τιμάει ότι δεν ξέρω τίποτε από αυτά που είπε ο μάνος?

Τον τελευταίο τονε ξέρεις.

Με τιμάει που ενώ κράζω τους άλλους που δεν κάνουν ρισάηζ στο τόπικ με τις φωτογραφίες οργάνων επειδή βαριόμουν έχωσα μία που βαράει ταβάνι?

πχοιός είναι? Μου χρωστάει λεφτά? Έχει κονέ με Τσέχες? Πεστα όλα!

Ντίμον σε τιμάει μόνο αν το κανες για να ανοίξεις τρύπα στον τοίχο να θαυμάζεις το διπλανό μ***ι

Δες πάντως με τι την άκουσα.


Mε τιμαει που εκραζα σημερα τον κολλητο μου γιατι ακουει μονο Children of Bodom, Disturbed, Soilwork & In Flames γιατι του τα εμαθε καποιος γνωστος του, ενω δεν εχει καμια σχεση με μεταλ και ροκ, αλλα αρνειται να ακουσει κατι αλλο?!?!?

Ουχι. Απλά κέρδισε τη γιουροβύζιον

Με τιμάει που ενώ έχω να κοιμηθώ πέντε μήνες σαν άνθρωπος…(πάνω από 4 ώρες δηλαδή και χωρίς να ξυπνάω κάθε πέντε λεπτά)…αρνούμαι πεισματικά να πάρω κάνα χάπι???..

…έχω να παραδώσω μια εργασία την Πέμπτη (LVDT DC DC για τους γνωστικούς) και δεν θα προλάβω με την καμία, αγχώθηκα και είπα δεν πάει να χαθεί, δεν την κάνω!


Now playing: Avenged Sevenfold - Blinded in Chains
via FoxyTunes