Τραγουδιστής ψάχνει συγκρότημα. (για σοβαρή δουλειά)

Γειά σας, ψάχνω για συγκρότημα για σοβαρή δουλειά (σταδιακή άνοδο κλπ.). Πληροφορίες παρακάτω.

-Περιοχή : Θεσσαλονίκη

-Ηλικία : 18

-Όνομα : Κωνσταντίνος

-Αγαπημένος Τύπος Μουσικής : Metal -> Symphonic,power,progressive,neo-classical
Rock -> Classic,hard,alternative

-Aγαπημένα Συγκροτήματα : Versailles-Philarmonic Quintet, Galneryus, Helloween, Edguy, Nightwish, +λίγο wintersun,eluveitie και κάτι άλλα.

-Προτιμήσεις : Ακούω σχεδόν τα πάντα και γενικά είμαι ανοιχτόμυαλος και δέχομαι νέα πράγματα όσον αφορά τη μουσική, αλλά για συγκρότημα θα προτιμούσα να είναι σε φάση power ballad/metal φάση.

-Μουσικές Γνώσεις : Κλασσική Κιθάρα (1η ανωτέρα) , Βασικές γνώσεις Πιάνο (δηλαδή και πλήκτρα) , Βασικές γνώσεισ ηλεκτρικής (βοήθησαν οι γνώσεις της κλασσικής και έμαθα γρήγορα, ακόμα μαθαίνω όμως…) , βασικές γνώσεις ορθοφωνίας (1 χρόνο)

------σημαντικά :
Ψάχνω για κάτι λίγο σοβαρό.

Γράφω και εγώ κομμάτια (μουσική και στίχους) τα οποία πάντα μετά κάνω rework με το συγκρότημα για να έρθουν σε πιο band - μορφή.

Έχω λίγο έτοιμο υλικό.

Σημειώνω πως, φάσεις με περίεργα looks μου την δίνουν , γι’αυτό αν έχετε τίποτα περίεργες προτιμήσεις, μην μπείτε στον κόπο να με ρωτήσετε αν ενδιαφέρομαι :P. (δεν σας κατακρίνω πάντος, ο καθένας έχει την άποψη του…)

Η φωνή μου δεν απογοήτευσε άλλους στο παρελθόν, και ελπίζω να μην απογοητεύσει και εσάς!

Επίσης , δεν περιμένω να βρω άτομα που να γουστάρουν ακριβώς την ίδια μουσική (ειδικά συγκροτήματα…βλέπε versailles,galneryus), αλλά ελπίζω να βρω άτομα τουλάχιστον που να γουστάρουν κάποιο από αυτά τα είδη. (βλέπε metal…)

Ελπίζω γενικά να βρω κάποιους με τους οποίους, θα κάνουμε κανα 2 πρόβες την εβδομάδα και θα παίζουμε και live σιγά σιγά για να αρχίσουμε την σοβαρή δουλειά.

-------Τρόποι Επικοινωνίας :
email : kelfecil@hotmail.com
PM στο rocking.gr φυσικά (ναι, τα βλέπω…)
και στην καλύτερη, ζητήστε μου και το νούμερο του κινητού μου κάνοντας post σε αυτό το thread.

Ευχαριστώ για τον χρόνο που πήρατε για να διαβάσετε την αγγελία!
yours…
Κώνσταντινος…

P.S. πείτε μου αν έχω ξεχάσει να αναφέρω κάτι…

bump up.

ΡΕΕΕΕΕΕ γαμωτη μου …αν ησουν αθηνα φιλε εισαι ακριβως οτι ψαχνουμε :stuck_out_tongue: εννοω περι μουσικης προτιμησης ορεξεως κλπ κλπ κριμα…;/

den katevaineis athina re man ??? :-k

Mπα, συγγνώμη παιδιά αλλά όχι. Λόγω πανεπιστημίου κυρίως :).

up!!!

geia sou file,eimai pianistas alla sun8etw mousikh kai grafw stoixous kai psaxnw na ftia4w sugrothma,an endiaferese kane me add sto fb,menw 8essalonikh konda kedro :slight_smile: