Οικογενειακές Ιστορίες

Ως μελος του φορουμ του rocking.gr, ντρεπομαι που δεν υπηρχε ως τωρα τοπικ για το μεγαλυτερο και λαμπροτερο διαμαντι στην ιστορια της ελληνικης τηλεορασης.

Ολα σε ενα νοικοκυρεμενα, λεμε.

Οικογενειες σφαζονται και σπιτια κλεινουν, με το φακο του Alpha να εχει τις αποκλειστικες δηλωσεις των πρωταγωνιστων (οποιος πει ηθοποιων ειναι στεγνα στημενος [-X), οι οποιοι σχολιαζουν τι εχουν κανει λαθος στη ζωη τους.

Φιλικη συμμετοχη απο αστυνομικους, παπαδες, καθηγητες, δημοσιους υπαλληλους και ελευθερους επαγγελματιες, στη δουλεια των οποιων βεβαια η καμερα ανεκαθεν αποτελουσε πραγματικοτητα.

Η ποιοτικη τηλεοραση επεστρεψε, κυριοι…

εννοειται πως το βλεπω καθε μερα!:smiley:

edit: πολυ σωστη η κινηση ανοιγματος του topic! τα συγχαρητηρια μου!

:lol::lol::lol:
:bow2: iron

το εχω πετύχει 2-3 φορες και κυλιομουνα!!!

πράγματι η ποιοτικη τηλεοραση επέστρεψε δυναμικά…

Είναι τρου σκουπίδι ή να μην του δώσω καθόλου σημασία;

Είναι ότι πιο τρού έχει δείξει η ιδιωτική τηλεόραση τα τελευταία 5 (για να μην πω 10) χρόνια…

Οντόπικ…

Επιτελους άνοιξε το θρεντ…αντε γιατί πολύ καιρό πήρε…:thumbup:

True όσο δεν πάει. Όταν γίνεις 50 ετών και θα πας να πηδήξεις την κόρη της πρώην σου επειδή ο άντρας της σου πήδηξε τη γυναίκα σου, θα πας να πεις την ιστορία σου σε αυτή την εκπομπή και θα γίνεις διάσημος

Και ότι σκεφτόμουν ότι έπρεπε να ανοίξει ένα τέτοιο τόπικ! Εύγε στον δημιουργό.

Όσο για την εκπομπή; Ντάξει τι να λέμε. Ότι καλύτερο έχει δείξει η ελληνική τηλεόραση εδώ και πολλάαααα χρόνια. Πραγματικα true σκουπίδι.

Απλά η καθημερινότητα του καθενός μας. Η ζωή των συνανθρώπων μας.

Πολλά respect στον Alpha!

Στηρίζουμε!

το έχω δει 4 φορές…
μιλάμε για πραγματικό χάος…

[B]γυναίκα:[/B] -καλά πάλι άρχισες να παίζεις στοίχημα??
[B]άντρας:[/B] -άντε ρε άσε με μην σου ρίξω τίποτα χριστοπαναγιες.!!!

καθημερινές οικογενειακές στιγμές…

*ο μικρούτσικος ΖΕΙ


" ειναι στιγμές τις ζωης μας"

μια τυπική ιστορια που μπορει να ειναι ολονων μας…

Ωραια, να τα ευτελισουμε ολα. [-X

Τροπος για να γινεις διασημος, λεει.

Εγω παλι πιστευω οτι ειναι η φυσικη αντιδραση καθε ατομου. :wink:

Το να γίνει ξεφτίλα σε όποιον μιλάει ελληνικά σε αυτό τον κόσμο? Εγώ το καταφέρνω κάθε μέρα αλλά δεν έχω τόσο μεγάλο Broadcast Range, ψήνομαι.

τι διάσημος να γίνεις…
στην (συγκεκριμένη)εκπομπή όλοι ειναι ηθοποιοί…
εκτός και αν μιλάτε γενικά

Bασικα αυτο που λεει ο crimson, αν και στην αρχη νομιζα οτι ο Darth κανει πλακα.

Αλλωστε, αυτο ειναι και ενα απο τα σημεια που εκτοξευει αυτη την υπερ-εκπομπη.

Να βλεπεις το υπερτουμπανι και μετα να σου πεταει ενα “ο 14χρονος…”. :lol:

Ή χτες (αν και δεν το ειδα oλο :x), το κοριτσακι-θυμα επαιζε σε σειρα του μεγκα πριν 2-3 χρονια.

ΕΠΟΣ!!!

Ναι ρε αλλά εγώ δε δέχομαι ντουμπλάρισμα στη ρομποποίηση μου, εγώ θα παίζω το ρόλο μου που ξέρω και το σενάριο

Μπορεί να αναλάβω και τη σκηνοθεσία και να γίνω μέλος της DIY κοινότητας

lol αυτη η γεματη στο 3:29 παιζει και στη διαφημιση με τους μανιατες

Ο πρωταγωνιστης της διαφημισης βεβαια παιζει και στον Παοκ και στην Εθνικη :stuck_out_tongue:

Βγαίνω λίγο οφτόπικ αλλά ο πρωταγωνιστής της διαφήμισης έπαιζε στο λούκυ λουκ:p[SPOILER][/SPOILER]

οντοπικ…

Η ηθοποιοί τα σπάνε…η αταλαντοσύνη τους είναι αυτή που κάνει τη σειρά ακόμα πιο τρου… ατάκες τύπου “ο γιος μου τα έχει με μια πόρνη” που είναι σαν να της λέει παιδάκι του δημοτικού όταν λέει ποιήμα είναι το βασικό συστατικό που κάνει την εκπομπή τόσο καλτ…:stuck_out_tongue:

Αυτό ακριβώς!!!

αληθινά είναι όλα

Τι να λέμε τώρα… Η σειρά έχει όλα τα φόντα να γίνει η αγαπημένη μου για φέτος. Με μεγάλη διαφορά από την δεύτερη… Όλα τα επεισόδια μαζί δεν πιστεύω να κόστισαν πάνω από 50-60 ευρώ… Άντε και ένας καφές για κάθε ηθοποιό…

Η ηθοποιία είναι ανωτάτου επιπέδου, ο δε αυθορμητισμός τους κατώτερος και από γιορτή για την 25η Μαρτίου σε δημοτικό… Δυστυχώς σε κάποια επεισόδια παρατήρησα μια προσπάθεια για βελτίωση της ποιότητας, κάτι που ελπίζω να το προσέξουν και να μην επαναληφθεί…

Χαλαρά πιστεύω ότι εκβίασαν τις μακιγιέζ και καμεραμεν να παίξουν αυτοί αλλιώς θα τους διώξουν και θα πάρουν άλλους!