Καλησπέρα!

Καλησπέρα metalheads και όχι μόνο, Γιώργος εδώ, πορωμένος με τη σκληρή μουσική και σχεδόν όλα τα παρακλάδια της…
Αγαπημένο είδος το thrash φυσικά, τρέλα για Maiden, Metallica, Ozzy, Dream Theater, Nevermore, Anathema και πολλές άλλες μπαντάρες…!!! :smiley:

Respect στους Rock Legends μάγκες!!! Peace. :respect:

Καλώς ήρθες spacetrucker, thrash till death!:metal:

καλως ήρθες μπράβο που ακους θρας(ΜΟΝΟ!!!)

ρε συ τι νεβερμορ,μου λες να πούμε?!!!:stuck_out_tongue:

Καλώς σε βρήκαμε. :slight_smile: Σου αρέσει ο Biffy Clyro?

Καλωσήρθες Γιώργαρε! Καλά να περνάς, καλά πόστ κλπ. και όσο για Thrash υπάρχουν πολλοί χρήστες που ασχολούνται με το είδος (μέσα κι εγώ) και καναδυό περιπτώσεις τύπου panagiotis και Deathster που είναι κινητές εγκυκλοπαίδειες. Τέσπα άκουσες το νέο Suicidal Angels? Αν ναι πως σου φάνηκε?

Εμένα προσωπικά με κουράζουν οι “Rock Legends” και προτείνω να ξεκολλήσει ο κόσμος απ’ αυτούς

Κατα τ’ άλλα καλώς ήρθες φίλε! Ελπίζω να γράφεις πολύ στο μουσικό κομμάτι οτυ φόρουμ

Thanks guys!!! :smiley:

Όχι δεν ακούω ΜΟΝΟ thrash, απλά είναι το αγαπημένο μου είδος…Γιατί καλέ τι έχουν οι Nevermore…??? :stuck_out_tongue:

Δεν έχω ακούσει… Ξέρω για τις φήμες περί headlining στο φετινό Sonisphere…

Καλωσήρθες Γιώργαρε! Καλά να περνάς, καλά πόστ κλπ. και όσο για Thrash υπάρχουν πολλοί χρήστες που ασχολούνται με το είδος (μέσα κι εγώ) και καναδυό περιπτώσεις τύπου panagiotis και Deathster που είναι κινητές εγκυκλοπαίδειες. Τέσπα άκουσες το νέο Suicidal Angels? Αν ναι πως σου φάνηκε?

Δεν είχα ασχοληθεί ιδιαίτερα με τους Suicidal Angels αν και τους είδα στο Sonisphere… Τρελή ΔΙΣΚΑΡΑ το Dead Again!!! Zvnτανή απόδειξη οτί το thrash ζει και βασιλεύει…:wink:

θα πω ένα πράγμα αν είσαι νέος σαν και μένα,δεν ξέρω την ηλικια σου,αλλα δώσε έμφαση στα νέα γκρούπ στο είδος που σου αρέσει και μην πολυσκας για το παρελθόν…δεν σου λεω μην τα ακους.

Ενφορσερ εχεις ακούσει?(θα εσκαγα αν δεν το έλεγα)

kαλως ορισες .
μαζί σου .
Rock Legends και τα μυαλά στα κάγκελα.

Αυτό είναι σίγουρο. Μπαντάρες πάντα θα υπάρχουν στο Thrash. Σου προτείνω τους φοβερούς Released Anger, Convicted (πιο punk/hardcore επιρροές, ανοίξανε μαζί με Released για τους Sodom πριν κανα μήνα) από ελληνικές μπάντες καθώς και τους Bonded By Blood, Evile, Deathchain και Vektor από μπάντες του εξωτερικού που δεν έχω άλμπουμ τους αλλά μου κάναν τρομερή εντύπωση:wink:.

Δύσκολο όταν είσαι μεγαλωμένος με αυτά τα διαχρονικά ακούσματα… Τέσπα όπως και να έχει θα προσπαθήσω να συμμετέχω όσο μπορώ στο forum… Ήμουν στο staff του WeHellas (το best site για προ στην Ελλάδα για όποιον δεν ασχολείται :P) και γενικά ασχολούμαι με forum kai τέτοια. :wink:

Δεν είμαι καθόλου κολλημένος, πάντα ψάχνω για νέα ακούσματα. Είναι πολλές οι νέες μπάντες που μ αρέσουν…19 στα 20 η ηλικία μου και ναι, εχω ακούσει Enforcer. :slight_smile:

σε λάτρεψε ο άλεξ!!!

καλωσόρισες και καλά ποσταρίσματα!!!:D:D

διαβάζω αυτό…

και λέω οκ, 40άρης θα είναι.
μετά διαβάζω αυτό…

και λέω wtf? :-s:p

α ναι, καλώς όρισες. =)

ΥΓ: of topic, αλλά εννοείται ότι συντάσσομαι με worst enemy.

χαχαχα το παρεξηγήσαμε το όλο θέμα μου φαινεται…:stuck_out_tongue:
Απλά οκ αν και νέος πάντα μου άρεσαν αυτές οι “παλιές” μπάντες…Αυτό όμως δεν σημαίνει οτί αυτό ήταν θα κάτσω να ακούω μόνο Zeppelin πχ…Υπάρχουν πόλλα γαμάτα συγκροτήματα στις μέρες μας εξάλλου. :smiley:

δεν το λέω ειρωνικά αλλα απο νέες μπάντες τι ακούς?

φοιτητής είσαι?σε ποια σχολή?

Καλως όρισες φίλε! Και γω καινούργια είμαι εδώ! Άντε καλά να περάσουμε και καλά ποστ! Καλές μουσικές! \m/

NWOAHM δηλαδή Mastodon, Machine Head, Lamb Of God, SOAD, As I Lay Dying, Trivium, B4MV, Dew-Scented και όλα τα σχετικά…
Firewind + Suicidal Angels επίσης μ αρέσουν πάρα πολύ…

Ναι σπουδάζω πληροφορική στον ΟΑΕΔ Ν.Ηρακλείου…

Πολύ καλά ακούσματα, και τα θρας και αυτά που μόλις ανέφερες.
Welcome και από μένα 8)

Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα παιδιά!! Θα τα πούμε μέσα στο site…:slight_smile:

Btw, έχω ανεβάσει avatar και δεν μου το δείχνει στα ποστς…Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει:) Ty

Καλωσήρθες και απο μένα! Καλά ποσταρίσματα! :smiley: :smiley: