Και μετά την Τζούλια..η Πετρούλα

Τι έγινε ακόμα να το πάρετε χαμπάρι;

Κατεβαίνει. Ελπίζω ατάκες αντάξιες της Τζούλιας.

τζάμπα κατεβάζεις, δες καμιά s/s πρώτα

Πολύ παπάτζα έμαθα.

http://www.sportdog.gr/article/3339/parte-mia-geuse-apo-dvd-tes-petroulas-vinteo

εκπληκτικο!!! :smiley:

οκ ανακαλώ… είναι ΠΟΛΥ χειρότερο από παπάτζα!!!

Αν δεν τη γκαρφωνουν δε λεει ρε 8)

Μουφιά τελικά. Λάθος με ενημέρωσαν.

πως κρατιεται ρε ο άλλος ???8Oμπραβο ήρωας

Πως κρατιεται και δεν την χωνει σουτιδια εννοεις?Ναι χρειαζεται υπερανθρωπη αντοχη.

Ακόμη και για κάμα σούτρα αποτυχία είναι…πόσες στάσεις έδειξε?
Ούτε 10
[-X

στα σχολια απο κατω παντως που ο καθενας λεει την παπατζα του υπαρχει κορυφαιο τυπακι που λεει>>

-δν ξερω τι λετε εσεις,εγω παντως την πηδουσα με πολυ ορεξη . :lol::lol:

Εντάξει, το βλήμα δεν το σχολιάζω καν…

Ο άλλος ο τύπος… [SPOILER][SIZE=“5”]ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΒΡΑΚΙ;;;;;; #-o#-o#-o#-o#-o[/SIZE] [SPOILER]μα ασπρο βρακι;;;;[SPOILER]απσρο;;;[SPOILER]βρακί;;;;;#-o#-o[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Λάθος βίντεο πρέπει να είδα.

Στα 7 λεπτά τραγουδιού (:-k) πόνεσα και το έκλεισα, αλλά θα το ξαναβάλω στο μιουτ να δω το άσπρο βρακί [SPOILER](αυτή τη στιγμή θα έπρεπε να γράφω εργασία εντωμεταξύ)[/SPOILER]

εντιτ - οκ, τα κατάφερα, το είδα.

το κακομοίρικο, θέλω να το ταϊσω, νόμιζα ότι είχε περισσότερο κρέας πάνω της.
και κάμα σούτρα αυτό δεν είναι.
Επίσης, εμ, σαικσ κάνουνε ποτέ?
Ή απλώς μιλάει ακατάπαυστα η Πετρούλα?

Mία ταινία σε ένα σπίτι ευάερο και ευήλιο, που κάνουν ζουζουνιές (?), συζητούν (??) και τραγουδούν (???) δεν τη λένε τσόντα, τη λένε “ρημέηκ - μελωδία της ευτυχίας” (figuratively speaking)

Θα ξεκινήσω με το τραγούδι.
Να κάνουμε σωστές δουλειές.

χαχαχαχα

επίσης είναι άσχημη…οχι η Almighty C…η Πετρούλα

Θέλω να βρω φωτό τελειωμένου πενηντάρη με σωβρακοφανέλα να έχει φορέσει τα 3D γυαλιά που είχε μαζί με το DVD που αγόρασε και να περιμένει με το “όπλο” ανα χείρας και να ανακαλύπτει τη μούφα.
Θα είναι το τέλειο demotivational.

btw το “κουπλέ” του “τραγουδιού” (γύρω στο 4.30) μόνο εμένα μου θυμίζει το οπενινγκ του Λαβ Σόρι (με το Σακη τον υδραυλικό ντε!) :-k

[SPOILER]http://www.youtube.com/watch?v=A-LBWOBcjGg [/SPOILER]

ντροπή και αίσχος, προσβάλλουν την ιερή έννοια της τσόντας με αυτό το καραπούτσι. ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ Ε

η πετρoyla ειναι απτη περιοχη που μενω…θυμαμαι πηγαινα να παιξω vice city ultimate στο νετ εδω και την εβλεπα…