Τα προγνωστικά του καλοκαιριού

O Λουκ απλά θεός όπως πάντα… Ξέχασε βέβαια να γράψει ότι ο Μπρούνο θα είναι επίσημος χορηγός της συναυλίας των Manowar (φωτιά και τσεκούρι), αλλά του το συγχωρούμε γιατί είναι κι αυτός ζουμπουρλούδικο αγόρι…

Κορυφαίο κείμενο =D>=D>=D>=D>=D>=D>

Μόνη παρατήρηση, οι Deep Purple παίζονται για 0,98. Η εταιρεία στοιχημάτων έχει και λειτουργικά έξοδα να καλύψει… :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley:

Προσκυνώ!!! =D> =D> =D> =D> =D>

:oops: :oops: :oops: Σας ευχαριστώ παιδιά !! =D> =D> Αν και είστε φιλαράκια μια καλή κουβέντα είναι πάντα ευπρόσδεκτη. Αν βγει και καμία himούλα και συμφωνήσει θα μπορώ να κοιμάμαι πιο ήσυχος τα βράδια…

Απόψε πάω him. Ελπίζω να γλυτώσω το λιντσάρισμα. Άτιμε Ηλία με τις αποστολές αυτοκτονίας σου !!![size=1][/size]

ΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧ
Να σε δούμε, όχι όπως στους Paradise Lost που κρύφτηκες…

πονταρω στους 8εους in flames

Εγώ κρύφτηκα ? Είχα πάει απ’τους πρώτους. Τον ανχόλυ τον συνάντησα στο μετρό. Δυστυχώς και απόψε δεν προβλέπεται να συναντηθούμε. Εγώ είμαι ένας απλός συντάκτης, όχι σαν εσένα που θα έχεις κλείσει εισιτήριο VIP !!! :twisted:

Εγώ κρύφτηκα ? Είχα πάει απ’τους πρώτους. Τον ανχόλυ τον συνάντησα στο μετρό. Δυστυχώς και απόψε δεν προβλέπεται να συναντηθούμε. Εγώ είμαι ένας απλός συντάκτης, όχι σαν εσένα που θα έχεις κλείσει εισιτήριο VIP !!! :twisted:[/quote]

Εισητήριο δίπλα στις μπύρες έκλεισα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΑΠΛΑ ΘΕΕΙΚΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ… =D> =D> =D>

Πράγματι τρομερό! Πάντως μη μας φανεί παράξενο αν έρθουν και πάλι οι Scorpions φέτος!
Δεν μπορώ να πώ είναι μία από τις πολύ αγαπημένες μου μπάντες, αλλά έτσι όπως το πάνε θα τους βλεπουμε κάθε βδομάδα! ΕΛΕΟΣ!!

Gia oso kairo tha mazevoun 30 kai 40 xiliades kosmo tha erxontai! :smiley:

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΤΤΑ…
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΠ’ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ =D> =D> :D/ :D/ :D/ :stuck_out_tongue:

Εντάξει μην τα παραλές! Συνήθως 10 χιλιάδες το πολύ μαζεύουν. Αν είναι κάθε φορά το εισιτήριο 25 ευρώ τότε μπορεί να μαζεύουν 30 χιλιάδες :wink:
Πάντως αυτό πού εννοούσα είναι ότι οι διοργανωτές από το να μη φέρουν τίποτα φέρνουν πάντα τα ίδια και τα ίδια! Σου λέει ο άλλος… Έλα μωρέ αφού ούτε φέτος έφερα τους AC/DC ας φέρω και πάλι τους Scorpions, Maiden, Motorhead κλπ

κατι για SURVIVOR ξερει κανεις ?

aor

Λουκιανε πολύ καλό κείμενο!
Οι U2 γιατι δεν έρχονται??? :cry:
Εντάξει μπορρώ να καταλάβω το υπερφορτωμένο πρόγραμμα του Bono αλλά τι ζηταμε κ εμείς?Μια συναυλία που θα γίνει σε απόσταση μικρότερη των 500Km απο την Αθήνα!
Φιλάκια Λουκ!

Oi U2 δεν έρχονται γιατί ο Bono φορώντας το χρυσό παπούτσι στο δεξί του πόδι, δυσκολεύεται πολύ να περπατήσει !!! :lol: Φιλάκια πολλά Μαράκι !!!

:oops: :oops: :oops: Σας ευχαριστώ όλους σας για τα καλά σχόλια !!!

Εντάξει μην τα παραλές! Συνήθως 10 χιλιάδες το πολύ μαζεύουν. Αν είναι κάθε φορά το εισιτήριο 25 ευρώ τότε μπορεί να μαζεύουν 30 χιλιάδες :wink:
Πάντως αυτό πού εννοούσα είναι ότι οι διοργανωτές από το να μη φέρουν τίποτα φέρνουν πάντα τα ίδια και τα ίδια! Σου λέει ο άλλος… Έλα μωρέ αφού ούτε φέτος έφερα τους AC/DC ας φέρω και πάλι τους Scorpions, Maiden, Motorhead κλπ[/quote]Loipon,to 2004 eixame 10 xiliarika stin Thesaloniki kai alla 10 Athina,ta eishthria itan 40euro kai emeine polys kosmakhs apexo…
To 2005 10.000 Thessaloniki(tote kai an emeine kosmos apexw),27-30 xiliarika Athina. Ta eishtiria itan sta 30 euro.
An sou fainontai asximoi oi aritmoi kai tsaba ta eishthria tote paw passo…

Ενταξει SCORPIONS μπορούν να μάζέψουν όσο γουσταρει ο διοργανωτής ειδικά στην Ελλάδα… Εδώ το Unbreakable έφτασε στο Νο1 των Ελληνικών charts από την πρώτη εβδομάδα

Για να κοιμάσαι ήσυχος τα βράδια σε διαβεβαιώ ότι συμφωνώ με το άρθρο σου!!
=D> Όσο πας και με εκπλήσεις ευχάριστα!!! :slight_smile: :slight_smile: (για να πω όμως την αλήθεια ΄μου κακοφάνηκε αυτό που είπες για το αποτριχωμένο στήθος του ville αλλά σε συγχωρώ!!είσαι ευπρόσδεκτος στην επόμενη συναυλία τους!! :wink: )

Aκριβώς στα λόγια μου έρχεσαι λοιπόν! Αυτό πού εννοούσα είναι ότι η τιμή έπαιξε πολύ μεγάλο ρόλο στην προσελεύση του κόσμου… Γι’αύτό και το 2004 πού ήταν 38 ευρώ ήταν 10 χιλιάδες. (8 χιλιάδες μέσα, γιατί ο Λυκαβηττός το πολύ τόσο χωράει :wink:, και άντε να έμειναν κανάδυο χιλιάδες απ’εξω) Περισύ που ήταν 25 ευρώ αρένα και 35 κερκίδες ήταν φυσικό να πάει 27-30 χιλιάδες κόσμος (αν και διατηρώ τις αμφιβολίες μου για το μέγεθος αυτό…)