ΖΗΤΕΙΤΑΙ: Θεός

ζητειται Θεος να με σωσει απο την μιζερη και ματαιη αναζητηση της ζωης μου…
ενδεικτικως στραφηκα στους Θεους των γνωστων θρησκειων και με εκαναν συνδεση απευθειαν με τα γενετικα οργανα τους (που δεν εχουν, μιας και ειναι Θεοι…)
Μετα απευθυνθηκα σε αλλους λιγοτερο γνωστους Θεους. Τιποτα και αυτοι…
Μετα απευθυνθηκα στους Θεους της αληθινης μουσικης.Αυτοι με εστειλαν εδω στο rocking.gr να πω τον πονο μου…

ποια ειναι αυτη η πολυζητητη αναζητηση της ζωης μου?
οχι, δεν ειναι μια ωραια γυναικα ή ενα ωραιο καλιγραμμο μοντελο με “πλουσιο (οταν λεμε πλουσιο, ΠΛΟΥΣΙΟ!!!) εσωτερικο κοσμο” (αν και ειναι και αυτο μια αναζητηση, ή μαλλον ενα ονειρο, που εχουμε στο μυαλο μας και θα το κινηγησουμε οπως καθε αντρας οταν του δωθει η ευκαιρια…)
οχι, δεν ειναι η ιδανικη δουλεια που θα μου προσφερει εκατομμυρια λεφτα σε αυτο το δυσκολο καιρο ,για να ζησουμε ζωη και κοτα… (μιλαω στον πληθυντικο επειδη με τα λεφτα θα ικανοποιηθει και το προηγουμενο, πιστευω…)

Η αναζητηση της ζωης μου ειναι κατι το πολυ απλο αλλα και πολυ δυσκολο…
ΕΝΑ ΝΤΡΑΜΜΕΡ ΡΕ ΔΙ@ΟΛΕ ΘΕΛΩ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΠΑΝΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΠΡΟΒΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ, ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ?!?!?!

ειδος: metal (…)
μερος: Αθηνα, Ν.Σμυρνη
υλικο: δικο μας και cover
θεληση και ορεξη: ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ

δεχομαι προσφορες απο τον υποψηφιο Θεο που θα μου βρει τον ντραμμερ, ή τον ντραμμερ τον ιδιο:
στον υπνο μου,
σε καταστασεις υψηλης συγκεντρωσης αλκοολ στο αιμα μου,
στο κινητο μου
και στο μεηλ nicksarantinos@hotmail.com

και ο Θεος βοηθος…

#-o για μια στιγμή νόμιζα οτι θες να αυτοκτονήσεις.!!

*και ήμουν έτοιμος να πω να το μεταφέρουν στο podium

ακομα ψαχνεις για ντραμμερ ρε νικ;

ω ναι…

Έλα ρε φίλε,γιατί τέτοια ξεραΐλα?Δεν περίμενα να είμαστε τόσο περιζήτητοι,για μπασσίστα θα κάνω παρόμοια αγγελία από στιγμή σε στιγμή! :stuck_out_tongue:
Πήγες σε κανά στούντιο να δεις καμιά αγγελία,να ρωτήσεις κανά τυπάκι εκεί?Κάτι θα βρεις,δεν μπορεί…
Είσαι και μακριά ρε γμτ…

καλή τύχη ρε μαν, είμαστε μαζί σου. κουράγιο.

καλά τρόμαξα μέχρι να διαβάσω ότι ψάχνεις ντράμμερ…:lol::lol::lol:
καλή τύχη!

Eσκασαν στο μυαλο μου πρωτοσελιδα : " Νεος αυτοκτονει διαδικτιακα και γραφει τα τελευταια του λογια σε γνωστο φορουμ" !

χαχαχα για μια στιγμη και εγω κατι τετοιο νομιζα φιλε κουραγιο κατι θα βρεις!!!

Αυτό ξαναπέστο!!!

Εγώ και νέα σμύρνη μένω και ντραμς παίζω λίγο, αλλά δεν θα σου κάνω την χάρη για διάφορους λόγους… :? :stuck_out_tongue:
Θα κοιτάξω μήπως βρω κανέναν γνωστό που να ψήνεται πάντως!

[B][B][I]γνωστό[/I][/B][/B] ;;;;;

πρωτον, αν αλλαξεις γνωμη εδω ειμαι.
δευτερον, αν μου βρεις αλλον ντραμμερ, σου απονεμεται δικαιοματικα ο τιτλος του thread…

…και η αποδειξη ειναι το γεγονος οτι αν ηταν οντως γνωστο, τωρα θα ειχα βρει ντραμμερ…

κατι? καποιος?

παρε drum machine γιατι drummer σαν καποιον γνωστο μου δεν προκειτε να βρεις