Γειά!

Εεεε… Είμαι η Ελένη, παρακολουθώ το φόρουμ αρκετό καιρό αλλά ήμουν πολύ τεμπέλα ή/και ντρεπόμουν να κάνω ακάουντ :stuck_out_tongue:

Καλώς σας βρήκα λοιπόν :slight_smile:

Τι εχουμε και ντρεποσουν να κανεις ακαουντ ωρε?
Καλως ηρθες :slight_smile: Τι ακους?

έχει πολύ ωραίο nick πάντως.

Για σου weeping willow!! Κομματάρα τα όνομά σου!! Αν δεν είσαι φέικ του ban θέλεις να τα φτιάξουμε???!?!?

Πεσιμο στο 4ο ποστ. Καλα ειναι :stuck_out_tongue:

Εσείς τίποτα δεν έχετε, εγώ είμαι προβληματικό :stuck_out_tongue:

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!

Με τα είδη δεν τα πάω και πολύ καλά, από συγκροτήματα κάτι Nevermore, Burzum, Pain of Salvation, Neurosis, Pink Floyd, Converge, Ved Buens Ende και λοιπά! Από ελληνικά Γενιά Του Χάους, Χάσμα, τέτοια. Και τις τελευταίες μέρες λιώνω Catharsis (=P~), Current 93, DHG… Αυτάααα.

Τα περισσότερα από εδώ τα έχω ανακαλύψει :stuck_out_tongue:

Πεσιμο και στο 7ο ποστ λοιπον. Θες να τα φτιαξουμε? :roll:

Οχι πλακα κανω :p. Μια χαρα γουστο εχεις. Καλα ποστς :slight_smile:

@shaman: θενκς :slight_smile:

@Deckard: ευχαριστώ, φέηκ δεν είμαι, αλλά λέω να το παίξω λίγο συγκρατημένη τώρα στην αρχή :stuck_out_tongue:

! ωραίες μουσικές ακούς.
wellcome.

Ευχαριστώ πολύ :slight_smile:

λιώνεις catharsis! Καλώς σε βρήκαμε λοιπον:D

(όσο γι’ αυτό που ρωτάς στο άλλο θρεντ, έχουμε απαντήσει:wink:)

Ευχαριστώ!

Ναι το είδα, αλλά και πάλι δεν το βλέπω να υπάρχει πουθενά

καλωσήρθεςκιαπόμέναακούςωραίαπράματακαλάποστςκαλήδιαμονήενευθαίτωχρόνωπόσταρεκαιτηφωτογραφίασουεκτόςανείσαιφέηκτουμπαν.

:blues:

Γεια! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

θενκς, αλλά με τρομάζεις έτσι όπως γράφεις και δεν ποστάρω φωτό. :stuck_out_tongue: βέβαια μπορεί να είμαι και φέηκ του μπαν :confused:

Σεβρίσκωσυγκρατημενο,πωςκαιδενειπεςοτιπρεπειναειναιμεσορτσακι;;; :lol:

Δεν αντέχω άλλο! θα τον δώσω στεγνα!

Ποιον?

χαχαχα εχει ζουμί το θέμα…

Ήμουν έτοιμος για το τρίτο σερί πέσιμο σ’ αυτό το θρεντ, αλλά βλέπω το ποστ του Moon Madness και τώρα απλά περιμένω να δω τί θα γίνει με ανέκφραστο ύφος και ίσως έναν αδιόρατο, υπόγειο να πω καλύτερα, τρόμο.

Να, κάπως έτσι. :expressionless: