Εναλλακτικές Προτάσεις

Τους Oceansize τους έχει ακούσει κανείς?
Για πείτε ρε παιδιά, τι μέρους του λόγου είναι αυτοί??

Αrcturus, Cynic “σπέρνουν” :!:

To κατέβασα.Με κούρασε λιγάκι,αλλά ακούγεται ενδιαφέρον.Θα το ξαναακούσω :)[/quote]
Φίλε είναι καλός δίσκος όταν δεν θέλεις και πολύ τσίτωμα. Ακόμη σου προτείνω το νέο δίσκο των Flaming Lips να κατεβάσεις (At War with the Mystics) Εννοείται βέβαια αν έχεις το The Soft Bulletin

΄Οσο αναφορά τους Arcturus μου αρέσουν πάρα πολύ αλλά όταν έβαζα αυτό το θέμα εννοούσα κυκλοφορίες εκτός του hard rock και metal οι οποίες ακούγονται κατά κόρον σε άλλα topics. Βέβαια οι Arcturus δεν είναι σαν τους άλλους

To Destroyer’s Rubies πολύ καλό τελικά :slight_smile: .Το μόνο που με χαλάει κάπως είναι η φωνή,όχι οτι είναι κακή αλλά η χροιά της…
Θα τσεκάρω και Flaming Lips,έχω ακούσει μόνο κανα-δυο κομμάτια.

Κρίμα που δεν τους είχα ακούσει τόσο καιρό. Tortoise – TNT. ΔΙΣΚΑΡΑ. (experimental -instrumental jazzίζον ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ)

GAMATO TOPIC! exoyme k leme

KRAFTWERK - MAN MACHINE

TI NA PW…h prwth hlektronikh moysikh k h kalyterh

CAMEL - MIRAGE

progressive rock … instrumental einai olo

OZRIC TENTACLES - OLOI OI DISKOI

H APOLYTH PSYXEDELEIA

Μιας και είπαμε γιά electro όποιος ενδιαφέρεται για τέτοια ακούσματα (progressive house) ασ κοιτάξει τον Paul Oakenfold.Πολύ καλός καλλιτέχνης,και πολύ chill-out διάθεση

Για ηλεκτρονική μουσική προτείνω Amon Tobin (οποιοδήποτε από τα Supermodified ή Out from out there)
επίσης τους Red Snapper και τον δίσκο Making Movies

Και ο Perfecto καλός είναι.
Όπως επίσης και οι Apoptygma B.
Kάποια κομμάτια έτσι, όχι δίσκους, είπαμε…

dj mounias - η επιστροφή
(μετά από δέκα χρόνια στη φυλακή)

Αν ηταν ποπ οι Beattles εγω ειμαι ο Καλαμαρης

Κατα τα αλλα Sigur Ros και Godspeed you… πολυ δυνατα χαρτια