Σπουδαιότερος παίκτης του Αστέρα Τρίπολης όλων των εποχών

μεχρι 3 ψηφιζουμε

Mauro Ramiro Milano

Επαιξε μολις 9 παιχνιδια αλλα σκοραρε τεσσερις φορες και εδειξε το πλουσιο ταλεντο του



Adrián Jesús Bastía Beruzzi “Polaco”

απο τα καλυτερα αμυντικα χαφ του πρωταθληματος ενω βοηθαει και επιθετικα



Horacio Ramón Cardozo

επισης απο τα καλυτερα αμυντικα χαφ του πρωταθληματος



Danijel Cesarec

πρωτος σκορερ στην ιστορια του αστερα




Anderson Marcelo da Silva “Marcelão”

εκανε πολυ καλο διδυμο με τον λαζαριδη και ειχε εξαιρετικο σουτ



Jaouad Zairi

μπορει να μην σκοραρε ουτε ενα γκολ αλλα μαγεψε τους παντες μεσα απο τις εμφανισεις του



Rubén Martín Pulido

παικτης με πλουσιο βιογραφικο ,με βαση τις μεχρι τωρα εμφανισεις του ειναι ο καλυτερος αμυντικο που εχει περασει απο τον αστερα ενω σκοραρει κιολας (κι ας του τα ακυρωνουνε )



Israel Damonte

χαφ με τα ολα του,βοηθουσε αμυντικα και εβγαζε πολυ ωραιες καθετες καθως ειχε αντιληψη του χωρου

Lucio Filomeno

ανυψιος του batistuta και δευτερος σκορερ στην ιστορια του αστερα



Νίκος Λαζαρίδης

ρεκορντμαν συμμετοχων με τον αστερα τριπολης και ενας απο τους καλυτερους αμυντικους που εχουν περασει αν οχι ο καλυτερος


αυτο ειναι ποστ οχι σαν του queen rullez ή του αλλου που εκανε για την manchester
τα βιντεο αξιζει να τα δειτε

Δαγκωτό στον πόντιο:):!:

Καρντόζο

Καρντοζο δαγκωτο!!!

Ρε αχαριστε που ειναι ο Ηλιας Ιωαννου που σε ανεβασε απο την Β και ειχε βγει πρωτος σκορερ τοτε στην Β Εθνικη.
Και προπονητης Παπακωστας η Παολο Καμπο.

#-o

Δεν λέω ρε JTN, ωραίο πράγμα να αγαπάς την ομάδα της περιοχής σου αλλά “καλύτερος παίχτης όλων των εποχών” για μία ομάδα που μόλις ξεκίνησε την 4η σεζόν της στην Α’ Εθνική είναι… κάπως! :lol:

Τεσπα, Ζαϊρί γιατί γουστάρω τη μπάλα αλάνας του και φέτος έχει αδικηθεί.

σιγα τον ιωαννου. αναστασακος και ντιμπαλα περισσοτερο βοηθησαν

απο προπονητες

paulo campos
κωστενογλου
roberto carlos mario gomez
υπολοιποι
carvalial,βλαχος

και οποιος ψηφισε filomeno ειναι ασχετος

δεν ειναι ομαδα της περιοχης μου , θεσσαλονικιος ειμαι,θεσσαλονικη μενω και μερικοι παικτες ηταν και πριν την α’εθνικη

Καλα και πως εκατσε και υποστηριζεις Αστερα Τρίπολης ρε αθεόφοβε; :stuck_out_tongue:

Από τα πιο αστεία θρετν έβερ μπορώ να πω.

Και δεν έχω κάτι εναντίον του κατά τ’ άλλα συμπαθούς Αστέρα Τρίπολης. Αλλά είναι αυτό που λέμε, έβγαλε κι η μύγα κώλο…

επομενο θρεντ,καλυτερος προπονητης ολων των εποχων των Ανω Δρυμικλανων :lol::lol:

anyway,για να μην ειμαι και οφ τοπικ,καρντοζο για μενα…τυχαιο που οσο ηταν στον αστερα πηγαινε η ομαδα καλα?

αν και μονο για την φατσα στη φωτο επρεπε να πω ζαιρι

Ουτε γω μπορω να βρω σοβαρο λογο υπαρξης του θρεντ, αλλα νταξ, μη χαλαμε τις καρδιες μας. :wink:

Ρε συ, JTN, το να ειμαι εγω Πατρινος Αρειανος μπορω να το καταλαβω ως ενα βαθμο, αλλα Θεσσαλονικιος και Αστερας Τριπολης;;; 8O

Ψησου να ανταλλαξουμε σπιτια. :lol:

Οντοπικ, εντελως αντικειμενικα, Λαζαριδης ή Τσεζαρεκ. :smiley:

filomeno…

χαχαχα γελαω με το ολων των εποχων :stuck_out_tongue:

καρντοζο

Σαν δυνατότητες Μιλάνο. Αλλα τραυματιζόταν συνέχεια ρε γμτ.

Απο εκει και πέρα δεν θα ξεχάσουμε κλοκίδη,ζουντι, αναστασάκο, παπαδόπουλο. Και απο superleague zairi, cardozo, Λαζαριδης. Αν κ ιδιως την 1η χρονια ολοι ηταν ψυχάρες. Αμπαρης ψωμας, φιλομενο. Όλοι δίναν τα πάντα.

Btw Αν σας φαίνεται αστειο αυτο το θρεντ εμενα μου φαινεται πιο αστειο η μιση ελλάδα θα ειναι γαυρος και η άλλη μιση βάζελος.

Βλέπω κάτι πιτσιρίκια σε κάτι απομακρισμένα κωλοχώρια να μου λένε “ζητω ο πειραιάς!!!” “Ζήτω ο πειραιάς!” Και να μην εχουν πάει ποτέ ούτε Αθήνα. Θεωρητικά υποστηρίζεις μια ομάδα γιατι σε συνδέει κάτι με αυτην και όχι επειδη βγαίνει πρωτη.

Mπραβο ρε φιλε,πεστα!!!
Φυσικα κ εχει λογο υπαρξης το εν λογω thread.
Υπαρχουν κι αλλες ομαδες,πως να το κανουμε!

ψωμας, κλοκιδης βοηθησαν κι αυτοι,ο ζουντί ενα τρεχαντιρι ηταν που εβαλε δυο γκολ, ο αμπαρης εκανε μιση χρονια καλη,αναστασοπουλος πολυ καλυτερος,

πες τα

αξιοι αναφορας ειναι και οι
massara
καουνος
οφρυδοπουλος
zean carlos

Και Καμπουρωφ!:lol::lol::lol::lol:

o kamburov ειχε βαλει σε ενα φιλικο 5 γκολ,

και αυτο ηταν

Μασσαρα ακομη δεν καταλαβα γτ τον εδιωξε ο καρβαλιαλ. Οπως και ζεαν. Β’ εθνικη κ 1η χρονια superleage ειχαμε παιχταραδες γμτ.

ο μασσαρα εφυγε γιατι υποτιθεται ηταν μεγαλος και δεν ειχε αντοχες,
τον ζεαν δεν τον εδιωξε ο καρβαλιαλ ,ισα ισα ηταν αυτος που τον εβαζε και περισσοτερο.ο βλαχος τον εδιωξε περυσι το χειμωνα μαζι με τον εστεβες,(ο εστεβες επρεπε να φυγει)

Γενικα εννοουσα για ζεαν. Εστεβεζ Ζορζινιο κλπ πρεπει να ηταν καλοι απλα μλκιζοντουσαν τρελα στον αστερα. Στην σιτουμπαλ πρεπει να παιζανε πολυ αξιοπιστα.