Φιλοσοφίες

Ενδιαφέρουσα αποψη αυτή η τελευτάια…
What`s up duck…

δεν χρειαζετε να μιλας για μενα συνεχεια…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[quote=“bluezlick”]

δεν χρειαζετε να μιλας για μενα συνεχεια…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Δε λέει για σένα. Εσύ είσαι ΘΕΟΣ μπροστά σ’ αυτόν που εννοεί…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για να πάμε στον Παράδεισο, θα πρέπει να έχουμε αυστηρά μία σχέση στη ζωή μας, να μη μεθάμε, να νηστεύουμε το κρέας (δλδ τα σουβλάκια) το μισό χρόνο και να μη βρίζουμε.

Αφού η πολυγαμία, τα μεθύσια, (κρέας δεν υπάρχει στον Παράδεισο) και οι ύβρεις απαγορεύονται στον Παράδεισο, γιατί θέλουμε να πάμε εκεί;

Άσε που δεν έχει και γυναίκες…

δεν χρειαζετε να μιλας για μενα συνεχεια…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Δε λέει για σένα. Εσύ είσαι ΘΕΟΣ μπροστά σ’ αυτόν που εννοεί…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

δεν ειμαι θεος ακομα δλδ… Ημίθεος ειμαι οπως ο Ηρακλης μια που κ καποτε ημουνα ΗΡΑΚΛΗΣ!
ασχετο γιατι ο Ηρακλης ειναι Γυμνος κ με ροπαλο?
Γιατι Γ@Μ@ κ ΔΕΡΝΕΙ! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Με Κωφίδη στον πάγκο όντως

καθε ροκας μεταλας πρεπει να Υποστιριζει αυτην την ομαδα!
αντε κ απο 300 ισως γινουμε 600 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

καθε ροκας μεταλας πρεπει να Υποστιριζει αυτην την ομαδα!
αντε κ απο 300 ισως γινουμε 600 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

301 εγώ… Άντε πάμε

καθε ροκας μεταλας πρεπει να Υποστιριζει αυτην την ομαδα!
αντε κ απο 300 ισως γινουμε 600 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

301 εγώ… Άντε πάμε[/quote]

στο σχολειο θυμαμε ειμασταν 3 ατομα Ηρακλης κ μια μερα ανακαλυψαμε κ εναν αλλον κ βγηκαμε ολοι μαζι κ το γιορτασαμε! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
ασε που οταν φορουσα κασκολ Ηρακλης ολοι νομιζαν οτι ηταν Εθνικη Ελλαδος! :smiley: :smiley: :smiley:

το τοπικ ξεφυγε…

Αντε να σας βαλω και γω σε σκεψεις…
Γιατι ολες εχουν γκομενο και κανενας δεν εχει γκομενα??? αυτ ομε βασανιζει εδω και 3 χρονια…
Εγω χθες προσαπθουσα να προσυλητισω ατομα στον ΗΡΑ αλλα με βριζαν :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Και ελπιζω στον παραδισο το Prog rock να ειναι ευρεως αποδεκτο!!! ε bluezlick???

Οπως χθες στο χρονικο που εβαλε Camel,eloy…τι ωραια !!!

το Prog δεν ξερω αν θα ειναι αλλα σιγουρα το Blues oxi :cry: :cry: :cry: :cry:

Άλλαξε ακούσματα γρήγορα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σωστός…άντε ελάτε στην κόλαση να μου κάνετε κ παρέα… :lol: …ο τελευταίος κερνάει μπίρες!

Σωστός…άντε ελάτε στην κόλαση να μου κάνετε κ παρέα… :lol: …ο τελευταίος κερνάει μπίρες![/quote]

Πάλι εγώ θα κεράσω… :evil:

Αν πω την φιλοσοφια μου θα μου την πειτε ολοι σιγουρα εκτος απο μια .

Τελη ποια ειναι αυτη με την κιθαρα στο avatar σου ρε ???

Σωστός…άντε ελάτε στην κόλαση να μου κάνετε κ παρέα… :lol: …ο τελευταίος κερνάει μπίρες![/quote]

Πάλι εγώ θα κεράσω… :evil:[/quote]

Σκοπεύεις να αργήσεις πολύ? 8-[ :-k
Να σου κρατήσω μία θέση στο καζάνι μου?Αναμένεται μεγάλο , σαν τζακούζι … :D/

Σωστός…άντε ελάτε στην κόλαση να μου κάνετε κ παρέα… :lol: …ο τελευταίος κερνάει μπίρες![/quote]

Πάλι εγώ θα κεράσω… :evil:[/quote]

Σκοπεύεις να αργήσεις πολύ? 8-[ :-k
Να σου κρατήσω μία θέση στο καζάνι μου?Αναμένεται μεγάλο , σαν τζακούζι … :D/[/quote]

Ε όσο να ναι… έχει πολύ κίνηση!
Εννοείται οτι θα μου κρατήσεις μια θέση δίπλα σου! χάνει ο διάολος την φωλία του? :twisted:

giati oi antres eno to paizoun antres, skliroi kai etoimi gia sex, anytime-anyplace, panta kolonoun na to kanoun otan mia gomena tous tin peftei gi afto mono…??? afto vevaia symvainei mono me tous ellines…NA ZHSOUN OI MAVROI!!! oi pio efkoloi antres ston planiti…

Εγώ πάντω είμαι λευκός με “ψυχή” μαύρου…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: