Φιλοσοφίες

[size=6]Φιλοσοφίστε ελεύθερα…για οτιδήποτε![/size]
Ελάτε φίλοι μου, ας απαντήσουμε στα μεγάλα ερωτήματα που μας βασανίζουν…

Προσγειωθειτε…!!! Χαμηλη πτηση!

:-k …huh?! :-s

πρωτα θα προσγειωθω και μετα θα φιλοσοφησω…
8) 8) 8) 8) 8)

Το ερώτημα που με βασανίζει είναι αν και στην μετά θάνατο ζωή επιτρέπεται το φλέρτ…

Χμμμ…πιστεύω πως εκεί θα αναδεικνύονται καλύτερα τα ψυχικά μας χαρισματα…
…Πως το φαντάζεσαι?!..

esy eisai parthenos agapi mou…den prokeitai na prosgeiotheis pote, giati aplos den exeis apogeiothei pote…stin steria eisai akoma kai skeftesai an exeis kanei arketi analysi sta provlimata pou se apasxoloun… :smiley:
ego anarotiemai…giati na theloume kati na min to exoume kai telika na anakalyptoume oti afto pou thelame toso kairo den itan afto pou mas kalypte…alla afto pou mas kalyptei eprepe na perasei tosos kairos gia na to katalavoume ki as itan mesa sta podia mas…eeeeeeeeeeeeeee?

Μιλάς για κάτι συγκεκριμένο… :?: :roll: :roll: :roll:

Κατά μία έννοια μέσω του φλέρτ αναδεικνύονται ψυχικά χαρίσματα

Πώς αλλιώς θα γινόταν εκνευριστική η ζωή??
Επίσης είναι μία ευκαιρία να βαρέσεις το κεφάλι σου στο τοίχο κ μετά να έχεις δικαιολογία για να τον βάψεις :roll:
Για να κάνουμε λάθη κ να μάθουμε…το τι δεν ξέρω … ίσως το να έχουμε πιο “ανοιχτο” μυαλό,να μην “καταδικάζουμε” πράγματα κ καταστάσεις…κ επίσης να μην κρίνουμε ένα βιβλίο από το εξώφυλλο του…

Μιλάς για κάτι συγκεκριμένο… :?: :roll: :roll: :roll:[/quote]

ΕΕΕΕΕ…εδώ δεν μιλάμε συγκεκριμένα…φιλοσοφουμε!!! :roll:

Φιλοκαλούμεν μετ’ ευτελείας και φιλοσοφούμεν ανευ μαλακίας…

Οι γέροι πάνε για ύπνο…

Φιλούμπες σε όλους

Κατά μία έννοια μέσω του φλέρτ αναδεικνύονται ψυχικά χαρίσματα[/quote]

Κατα μια άλλη εννοια ομως (που τελικά επικρατει) το φλερτ αναδεικνύει αποκλειστικά τα εξωτερικά χαρίσματα κ αφηνει τα ψυχικά στην άκρη…κ μετα χάνεται η ουσία!
[size=6]λαθος??[/size]

Κατά μία έννοια μέσω του φλέρτ αναδεικνύονται ψυχικά χαρίσματα[/quote]

Κατα μια άλλη εννοια ομως (που τελικά επικρατει) το φλερτ αναδεικνύει αποκλειστικά τα εξωτερικά χαρίσματα κ αφηνει τα ψυχικά στην άκρη…κ μετα χάνεται η ουσία!
[size=6]λαθος??[/size][/quote]

Τα εξωτερικά χαρίσματα δίνουν το ερέθισμα για φλερτ, ωστόσο μέσα από την όλη διαδικασία είναι δυνατόν τα εσωτερικά χαρίσματα να υπερισχύσουν των εξωτερικών… Ψιλοκαβαφικό αυτό, αλλά εγώ έχει τύχει να ξενερώσει με μια πολύ όμορφη γυναίκα, επειδή δεν εκγύμναζε το μυαλό μου…

[size=6]Οι ώριμες σκέψεις προυποθέτουν και ώριμους ανθρώπους αγαπητέ telisvas…και δυστυχώς αυτοι είναι ειδος προς εξαφάνιση! :? [/size]

[size=6]Μην γίνεσαι απαισιόδοξη, από τόσο νωρίς…[/size]

Πως θα είναι άραγε το σεξ μετά το θάνατο;
Στο κοράνι νομίζω γράφει κάτι για παράδεισο με χαρέμι… :smiley:

Προσπαθώ αλλά δεν μ’αφήνουν…

O οργασμός κατά την επιστήμη είναι εν μέρη εγκεφαλική λειτουργία…Αρα το σεξ κοιτώντας ραπανάκια & φράουλες ΑΝΑΠΟΔΑ , βράστα καλύτερα και άστα να στραγγίξουν ,σε μαρμαρένιες πλάκες.

Μιλάς για κάτι συγκεκριμένο… :?: :roll: :roll: :roll:[/quote]

ΕΕΕΕΕ…εδώ δεν μιλάμε συγκεκριμένα…φιλοσοφουμε!!! :roll:[/quote]

nomizo oti afto pou grafo einai poly ksekatharo…kai sigoura kapoioi to exoun idi synantisei…i fouska pou spaei kai anarotiesai…
symfono me ton teli gia to flirt…ego exo gnorisei antra o opoios den einai omorfos, alla exei toso apistefto myalo pou ola ta alla einai perita… :smiley: