Φιλοσοφίες

Ελέυθερος είναι αυτός που εχει υπερνικήσει τα πάθη του!

[size=1]μεγάλη αμπελοφιλοσοφία[/size]

Ελεύθεροι είναι οι παπαροκάδες και οι Σλόμπονταν

Ελευθερος ειναι αυτος που μαθαινει να ζει με τοσα λιγα οσα του χρειαζονται χωρις να εχει αναγκη αυτα που θελουν οι υπολοιποι και να αναγκαζεται να τρεχει,να δουλευει παραπανω,να αγχωνεται και τα λοιπα και τα λοιπα.

αν η ΔΕΗ εδινε ρευμα σε τροχοσπιτα θα ζουσα σε ενα καπου πιο εψω απο την πολη και θα την παλευα και με ελαχιστα.μονο η ΔΕΗ να δινε ρευμα στα τροχοσπιτα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

σαν τον αλλο τον μανγα που τα παρατησε ολα μα ολα για να παρει ενα τροχοσπιτο (τυχαινει που κι αυτος σε τροχ.δεν πειρα παραδειγμα απ’αυτον :stuck_out_tongue: )και να μετακομισει παραλιμνια τησ λιμνησ Νες (Loch nes) και να ζει απο κατι χειροποιητα κουκλακια που κανει για τουριστες.

Καλα εχασα και εγω τις σκεψεις μου τωρα.αλλα δεν τα σβηνω… :stuck_out_tongue:

Τεσπα ελευεθερος ειναι αυτος που ακουει με γκαβλα Progressive rock και δεν τον νοιαζει που ΟΛΟΣ ο κοσμος τον δουλευει…αλλα κανενας δε με καταλαβαινει…λιγμ κλαψ…

Οσο πιο κοντά η πρόκληση τόσο καλύτερα

Ελεύθερος είναι ο Λευτέρης Πανταζής.
‘‘Ελεύθερος το λέει και το όνομα μου’’
(Επίσης και ο Αχιλλέας Μπέος που δεν τον έχουν μπουζουριάσει ακόμα)

[size=6]Σε όσους έχουν απελπιστεί από το καθετί, μόνο το πάθος,και όχι η λογική,μπορεί να τους δώσει κάποια πίστη και λόγο ύπαρξης…[/size]

Αν είσαι παντρεμένος με θρησκευτικό γάμο τότε μένεις πιστός στη σύντροφό σου! Αν μάλιστα έχεις και παιδί με αυτή δε σου επιτρέπεται να κοιτάς καμία άλλη! :stuck_out_tongue:
Αν είσαι παντρεμένος με πολιτικό γάμο τότε πας γραμμή στην κόλαση…Εκεί έχει sex drugs and rock n roll all the time :twisted:
Εσύ τι γάμο έκανες Τέλη??? :lol: :lol: :lol:

Ελεύθερος δεν είσαι! Αισθάνεσαι… :wink:

Gia na sas dwsw ta fwta mou… Loipon h emfanish borei na dieykolynh tin arxh enos erwtikou paixnidiou typou flirt. To pws tha synexistei h’ tha teleiwsei exwrtatai apo to myalo alla kai to pws me to myalo xrhsimopoieis ekfrastika ta exwterika sou xaraktiristika (y know matia,xeilia ktl…) Epishs poly shmantikh einai h shmeiologia twn kinisewn,akoma kai merikes anaipesthites kiniseis boroun na epireasoun estw kai asyneidita ton synomilith pou prospathoume na goiteysoume…

eimai sigouri oti tha me theleis trela omos… :lol: :lol: :lol:

ελεύθερος είναι αυτός που ζει με τα πάθη του , χαίρεται για αυτά και με αυτά, και κάνει αυτό που του αρέσει . ελεύθερος είναι αυτός που νιώθει ελεύθερος

Αν όμως το φλερτ ειναι καταδικασμενο απο την αρχή λογω περιστασεων?
Αν σ’ ενδιαφερει καποιος και δεν μπορεις να του το δειξεις?
Αν δειχνει και αυτος κατι αλλα δεν εισαι τοσο σιγουρος για να προχωρησεις?..
:roll:
για πειτε τη γνωμη σας…

Δυο τινά υπάρχουν: ή το λές και ότι γίνει, ή δεν το λές και δεν γίνεται τπτ ποτέ!

Δυο τινά υπάρχουν: ή το λές και ότι γίνει, ή δεν το λές και δεν γίνεται τπτ ποτέ![/quote]

και τα δυο εχουν αρνητικες επιπτώσεις για μενα .
αν και λενε πως ειναι καλυτερα να μετανιωσεις για κατι που εκανες παρα για κατι που δεν εκανες :roll:

εγω προτειμω να προσπαθισω κ να φαω τα μουτρα μου παρα να μεινω με την αμφιβολια…
η αποριψη σε βασανιζει για μια στιγμη η αμφιβολια για παντα!

ναι συμφωνω. Ειμαι πολυ δειλη γι αυτο.

ναι συμφωνω. Ειμαι πολυ δειλη γι αυτο.[/quote]

δεν πειραζει θα το ξεπερασεις! :wink: :wink:

Μακαρι! :smiley: :oops:

κοιταξε εγω καποτε φοβομουνα οχι απλος να μιλησω σε κοπελα αλλα ακομα κ να την κοιταξω… πλεον φοβουντε αυτες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

κοιταξε εγω καποτε φοβομουνα οχι απλος να μιλησω σε κοπελα αλλα ακομα κ να την κοιταξω… πλεον φοβουντε αυτες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
:smiley: χαριτωμενο!
μπα…ισα ισα οι περισσοτερες τωρα τα ριχνουν κανονικοτατα
και προχωρανε και γρηγορα (αν εξαιρεσεις καναδυο περιπτώσεις)
ασε…εχει χαθει το συναισθημα πλεον

καλα κανουνε αν τους αρεσει καποιος!
σε αυτα δεν υπαρχει αργα κ γρηγορα! ολα πρεπει να τα κανουμε την ωρα που τα θελουμε κ τα νιωθουμε! ειτε ειναι τωρα ειτε σε ενα χρονο!
το συναισθημα δεν εχει χαθει εδω ηταν κ θα ειναι απλος πολλοι το κρυβουν…