Γεειιααα χαρα νταααααν

Χελλό εβερυμπάντυ!

Είμαι ο Raven (yep, thats my real actual name), και αν και έμπαινα συχνά πυκνά στο φόρουμ (στο site μπαίνω συνεχώς για τα νέα :lol:) , είχα γραφτεί, έκανα ένα πόστ, και χάθηκα για κάτι μήνες, εεε και είπα να αρχίσω να μπαίνω ποιό συχνά. :lol: Καλώς σας βρήκα.

ΥΓ: Για τους grammar nazi του φόρουμ, συγχωρέστε οποιοδήποτε λάθος στα Ελληνικά μου, αλλά καθ’ ότι Σκοτσέζος, τα χω για second language τα Ελληνικά.
ΥΓ2: Sorry for mixing up greek and english all the bloody time too :lol:

Έλα ρε Σκωτία αρρώστια… άντε να μαζευόμαστε οι από U.K. τυπάδες!!!

Καλως ήρθες λοιπόν και καλά να περνάς!!!

Για πες και ακούσματα κλπ κλπ :smiley: :smiley:

welcome! αυτή την στιγμή ακούω το tunes of war
τυχαίο? δεν νομίζω!

καλως ηρθες και καλα ποστ!:slight_smile: οντως για πες κανα ακουσμα!

ε, τι άλλο θα ακούει ο άνθρωπος εκτος απο [B]Nazareth[/B] (θεοι ,υπερ-αδικημένη μπάντα) και AC /DC (scotland born) .

καλως ορισες . :bye:

ετσι και δεν εισαι biffy fan θα απαιτησω απελαση.

μον δε μπιφφ!

btw, this post was written and posted in dundee.

Και μονο που εισαι απο τη Σκωτια εχεις ανεβει στην υποληψη μου γιατι την ΛΑΤΡΕΥΩ. :stuck_out_tongue:
Καλως ηρθες :bye:

Θενκς για το θερμότατο καλωσόρισμα :D:D:D

Ακούσματα εεε…Δύσκολα μου βάζετε :lol:

Blues, Rock N Roll, punk rock, indie rock, heavy metal, black metal, death metal, hard rock…

Απόλα έχει ο μπαξές.:lol:

Αγαπάμε και Biffy ofc.

ΥΓ: Το ριμάδι το Tunes of War… 3 φορές το “έχασα” (ΑΚΑ: Κάποιος το μάζεψε και δεν το έφερε ποτέ πίσω) και 3 φορές το ξαναπείρα. Δισκάρα :lol:

φιλε καλως ηλθες! πηγα περσι στη σκωτια για να δω εναν φιλο μου που σπουδαζει εκει, στο εδιμβουργο, και εχω παθει την πλακα μου με αυτη τη χωρα! δεν ειδα αλλες πολεις τοσο μιλαω πιο πολυ για το εδιμβουργο (πηγαμε και λιγο προς highlands με tour-bus βεβαια που ηταν επισης εκπληκτικα γιατι χιονιζε εκεινη τημερα!). εισαι πολυ τυχερος που ζεις σε τοσο τελεια χωρα! και οι ανθρωπο εκει ειναι ανεπαναληπτα καλοι. το κοβω εδω γιατι θα μπορουσα να γραφω ολη τη μερα!

Thanks Deadmeat!

Αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μένω πια εκεί :stuck_out_tongue:

ωπ ωπ ωπ ωπ ωπ ωπ Σκωτία… k<3<3<3

καλωσόρισες και καλά ποσταρίσματα!!! :D:D:D:D

αφιερωμένο…