Συζητήσεις με διάσημους μουσικούς που έχουμε κάνει

Γεια σας!
Λοιπον οσοι εχετε ιδεα απο black metal γενικοτερα ας το διαβασουν.

Μολις μιλαγα με τον Sternenfrost απο Wedard.του ελεγα αν ζει απ τη δουλειά του και μου είπε οχι.Τελος του ειπα να μου πει τι αποψη εχει για τα τραγουδια μου που ειναι black metal φαση και μου λεει οτι πρεπει να εστιασω στο να παραγω πιο πρωσοπικο ηχο.ολα αθτα τη στιγμη που αυτος δε το κανει.Ολοι εχουμε επιρροες και αυτος φαινεται οτι εχει πολλες απο Βurzum.

οποιος ενδιαφερεται ας ακουσει και ας αφησει και σχολιο sto myspace mou.

http://www.myspace.com/lunaticchaostheband

Λολ, αυτό το θρετν είναι όντως για να μεταφέρουμε κουβέντες με διάσημους μουσικούς (btw, πολύ “διάσημος” ο Sternenfrost των Wedard ε) ή για ν’ ακούσουμε τα κομμάτια σου;

Γιατί διαφήμιση θα μπορούσες να κάνεις και στο groups & artists ξέρεις!

Τεσπα.

Ο Χρήστος Κισατζεκιάν πιάνεται για διάσημος μουσικός; =Ρ Γιατί έχω μιλήσει άπειρες φορές μαζί του.

Αυτες τις δυο παρατηρησεις δεν ειχα αναγκη να ακουσω αν και περιμενα οτι καποιοι θα τις εκαναν.Συγχαρητηρια για το double!

—πρωτα απ’ ολα ειχα αναφερει οτι το κειμενακι απευθυνοταν σε κοσμο που ασχολειται με μπλακ μεταλ.

—Ναι ο τυπας ειναι διασημος,δεν ειναι και σαν τη lady gaga αλλα στο χωρο του,στο ατμοσφερικο μπλακ μεταλ ειναι γνωστος.

–Και οχι δε το εκανα για να διαφημισω τα κομματια μου.Σωθηκα αν περιμενα να αποκομισω οτιδηποτε απο αυτο.

βάσικα αν έβγαινε το “διάσημους” από τον τίτλο θα είχα κάτι ν’ απαντήσω:p

ναι και γω βασικα νομιζω οτι η απαντηση που εδωσα στο παλικαρι μπορει να σου λυσει την απορια.

Έλα παραδέξου το, ο τίτλος του θρετν είναι ΕΠΙΚ ΦΕΗΛ.