Φημες για συναυλιες #2

Εγώ προς Σκανδιναβία θα κοίταγα πάντως.

4 Likes

τι έχει εκεί? Abba? :stuck_out_tongue:

α, μπα…

5 Likes

Το roxx είπε πως έσκασε απ το πουθενά άρα δεν θα ναι αυτοί… Χώρια που λέει πριν το καλοκαίρι 1 μήνα τουλάχιστον πριν έρθουν Ευρώπη οι PJ δλδ

Λες να ρθουν οι Lordi που έκαναν παταγο στο προηγούμενο λαιβ τους στο Fuzz?

13 Likes

Έλα το χω

In Flames αν περιοδεύουν , δεν ξέρω . Έχω την εντύπωση μια φορά παλιά έχουν έρθει

6 Likes

Offspring ισως;

Και γιατί να μην είναι Running Wild? Βουλγαρία παίζουν μέσα Ιουλίου…τι είναι μερικά χιλιόμετρα να κατέβουν και πιο κάτω :crossed_fingers:

1 Like

Όχι γτ το άρθρο λέει για πριν το καλοκαίρι και για μπαντα που έχει έρθει μονάχα μια φορά. Οι RW και έχουν ξαναρθει και Βουλγαρία θα ναι Ιούλιο. Μακάρι να τους χώσει κάπου το release

1 Like

Λουκούμι για την ημέρα των Πρηστ ε ;;

3 Likes

με τη διαφορά οτι για τα φράγκα που ζητάνε λογικά θα ναι headliner αν είναι. δεν έχει ακουστεί όμως κάτι…

Bon Jovi δε βλέπω να περιοδεύουν.

Άρα αν μιλάμε για πάταγο πάντα, πάμε σε τίποτα
KISS
Soad
Rage
Pearl Jam

Η Rammstein…

1 Like

καλά , δεν έγραψε ότι θα πέσουν και τα τσιμέντα . Πιστεύω θα άφηνε ένα hint αν ήταν

…θα θελες και θα θελα αλλά απολυτως απίθανο. Εχουν κλεισει ολα τα dates των γερμανων…

1 Like

Το θέμα είναι ότι και οι Pearl Jam να σκάσουν, αν θα μπορούμε να καπνίσουμε!!! :laughing: Πάντως το roxx δημιουργεί άκυρες προσδοκίες οπότε δεν νομίζω ότι θα είναι κάτι όντως δυνατό…Εδώ και μήνες μας λέει για βόμβες από τον ένα και τον άλλο και εν τέλει…οκ…Με τον pano metal πως το λένε που είχε πει ότι έχει κλείσει κάτι πολύ δυνατό τι έγινε?? Ο Λώρης που είναι πάλι?

3 Likes

Πετάω στο τραπέζι όνομα in flames. Μακάρι!

3 Likes

Αν είναι αυτοί θέλω να δω με ποιον τρόπο θα ακυρωθούν αυτή τη φορά

Κουνήσου απ’την θέση σου! Μακάρι να έρθουν!

1 Like

Μαζί σου αλλά εδώ υπάρχει προϊστορία…