Φημες για συναυλιες #2

Χαχαχα κάπως έτσι!!

Εεεε έχει κάποιες καλές προσωπικές σχέσεις εδώ και ήθελε πολύ να έρθει! :slight_smile:

W.A.S.P

NOVEMBER 23RD 2012 GREECE ATHENS FUZZ CLUB
NOVEMBER 24TH 2012 GREECE THESSALONIKI MYLOS APOTHEKE CLUB

απογοητευτηκα τωρα…
τοσα χρονια?ακομα 15 ειμαι και ψηνω τον πατερα μου να με φερει αθηνα μπας και δω κανεναν!.. οποτε δεν ξερουμε κανεναν τωρα?

ακυρο τωρα ειδα το θρεντ

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ! ! !

Φίλοι και φίλες των Iced Earth αύριο κατά το μεσημέρι έχετε το νου σας καθώς θα εκπλαγείτε ευχάριστα!Μείνετε συντονισμένοι…Μόνο στο Rock Overdose . . .

Δεν είναι συναυλία

…Για τρεις ώρες ξέθαψαν οτιδήποτε ποπ και άφωνο είχαν (οι Spice Girls πρέπει να είναι οι μοναδικές που φαλτσάρουν σε πλέι μπακ!) και ξέχασαν το σημαντικότερο, ποιοτικότερο κι εμπορικότερο κομμάτι της μουσικής τους: το hard rock και το heavy
metal. Πουθενά οι Black Sabbath οι Led Zeppelin, οι Deep Purple, οι Judas Priest, οι Iron Maiden, οι Def Leppard σχήματα που διαμόρφωσαν την μουσική και σίγουρα είναι πολύ διασημότερα-σημαντικότερα από τον κάθε πικραμένο dj.

ενδιαφέρον άποψη:!:

Λογικά θα πρέπει να μιλάς για τη τελετή λήξης των ολυμπιακών αγώνων, αλλά δε νομίζω ότι κολλάει σ’αυτό το θρεντ!!! :slight_smile:

edit: αν κ άκουσα ότι παιξαν οι the who και κάτι ακούστηκε από pink Floyd!! Δεν ξέρω, δεν την είδα!!!

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=24929&page=33

έχω ριξει κραξιμο στο πιο πανω link

Μάλλον δεν παίζει το λινκ!!!

http://www.zougla.gr/blog/article/585118#.UC0qim3EB2M.facebook

Σπερματα στο ταβανι ^^^

Μακαρι να ειναι αληθεια :papas::papas::papas:

ωραια νεα :D…παω να ξεθαψω το maiden england dvd…

Και πάνω που έλεγα ότι δεν έχω κάτι να περιμένω στην Ελλάδα και μπορώ να αναχωρήσω ήσυχος, διαβάζω αυτό.

Εγώ πάλι πιστεύω πως ένα τέτοιου επιπέδου live δεν γίνεται να ανακοινωθεί μόλις 1-1,5 μήνα πριν.Αυτές οι συμφωνίες κλείνονται πολύ νωρίτερα και όπως και να είναι κάτι θα είχε ακουστεί και απο σαβαρότερες πηγές από τον Ζούγκλα.Πάντως η λογική λέει ότι θα μας επισκεφτούν και σε αυτή την περιοδεία αργότερα.

Η λογική λέει μούφα.

Δεν το λέει απλά η λογική. Είναι μουφα. Τέλος

το 07’ που η συναυλια δεν συμπεριλαμβανοταν σε καποιο φεστβαλ ειχε ανακοινωθει λιγοτερο απο δυο μηνες πριν, αν θυμαμαι καλα…