Φημες για συναυλιες #2

ενδιαφέρον άποψη:!:

Λογικά θα πρέπει να μιλάς για τη τελετή λήξης των ολυμπιακών αγώνων, αλλά δε νομίζω ότι κολλάει σ’αυτό το θρεντ!!! :slight_smile:

edit: αν κ άκουσα ότι παιξαν οι the who και κάτι ακούστηκε από pink Floyd!! Δεν ξέρω, δεν την είδα!!!

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=24929&page=33

έχω ριξει κραξιμο στο πιο πανω link

Μάλλον δεν παίζει το λινκ!!!

http://www.zougla.gr/blog/article/585118#.UC0qim3EB2M.facebook

Σπερματα στο ταβανι ^^^

Μακαρι να ειναι αληθεια :papas::papas::papas:

ωραια νεα :D…παω να ξεθαψω το maiden england dvd…

Και πάνω που έλεγα ότι δεν έχω κάτι να περιμένω στην Ελλάδα και μπορώ να αναχωρήσω ήσυχος, διαβάζω αυτό.

Εγώ πάλι πιστεύω πως ένα τέτοιου επιπέδου live δεν γίνεται να ανακοινωθεί μόλις 1-1,5 μήνα πριν.Αυτές οι συμφωνίες κλείνονται πολύ νωρίτερα και όπως και να είναι κάτι θα είχε ακουστεί και απο σαβαρότερες πηγές από τον Ζούγκλα.Πάντως η λογική λέει ότι θα μας επισκεφτούν και σε αυτή την περιοδεία αργότερα.

Η λογική λέει μούφα.

Δεν το λέει απλά η λογική. Είναι μουφα. Τέλος

το 07’ που η συναυλια δεν συμπεριλαμβανοταν σε καποιο φεστβαλ ειχε ανακοινωθει λιγοτερο απο δυο μηνες πριν, αν θυμαμαι καλα…

γιατι εχει ευρωπαϊκό τουρ εκείνο τον καιρό για να είναι αλήθεια?

θα ερθουν για τα ματια μας και μονο.τα εσοδα δε απο τη συναυλια φημες λενε οτι θα πανε στον αντωνη τον σαμαρα και στον δυσκολο αγωνα που δινει…

νοπ, θα πάνε και αυτά στην κύπρο. τους φέρνει ο νταλάρας.

εντάξει δεν παίζει να ισχύει η είδηση…
λογικά θα έρθουν αργότερα… μέσα στο 2013 οταν περάσουν απο Ευρώπη.

και είστε όλοι σίγουροι ότι δεν ανακοινωθει ευρωπαική περιοδεία που θα ξεκινάει από ελλάδα?

Ρε συ Άγγελε είναι δυνατόν να κάνουν ευρωπαϊκή περιοδεία που ξεκινάει σε ένα μήνα και ακόμα να μην έχει ανακοινωθεί τίποτα; Εκτός αν βασίζεσαι στην εγκυρότητα του zougla :wink:

Για τους Maiden μιλάμε. Όχι καμιά μπαντούλα που κανονίζει τελευταία στιγμή.

μάλιστα, το ακούσαμε κ αυτό, η κοινή λογική λέει ότι είναι παπαρια βεληνεκούς…