Φημες για συναυλιες #2

Ρε για manowar εχει ακουσει κανεις τιποτα;;;Τι λετε θα μας ερθουν κατα δω φετος;;;

ξερει κανεις αν εχει στο νου του να επαναλαβει ο Αραβιδης αυτο που εκανε περισυ στην Τσαγκαραδα?

Λογικα ναι,κατα νοεμβρη μερια αθηνα!

Τρελανεμε αδερφε μου :vibrate::vibrate::vibrate:

ρε παιδια για μεταλικα η ac/dc και γενικα μεγαλες μπαντες για τον χειμωνα ξερει κανενας?

ειναι μυστικο αλλα θα το πω, την ιδια μερα και metallica+ac/dc , more info soon
:stuck_out_tongue:

Gore σε αυτό το καινούριο μεγάλο φεστιβάλ δεν θα είναι;;;

κρυβε λογια, more info TBA

Με Μπον Σκοτ?

Με Dave Evans…Early days one off reunion show… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αρκετά με τις μαλακίες…Πηδάμε το thread…

@Vaggos

Οπως καταλαβα σου εκανα λιγο πλακα, αλλα τα ηθελες λιγο:)

Μετα απο τοσα χρονια θα πρεπει να καταλαβεις οτι πρωτα κοιταμε τα group που θα ειναι Ευρωπη. Απο οτι θα εχεις δει τα “μεγαλα” group που θελεις θα ειναι στο studio για νεο album…
Και μετα θα πρεπει να σκεφτεις οτι μεγαλο group+χειμωνας στην Ελλαδα ειναι κατι που δεν παιζει!!! Προσπαθω να θυμηθω την τελευταια φορα που ειχε ερθει μεγαλο group χειμωνα (στο μυαλο μου εχω σαν βαση μεγαλο group=10000 tickets) και το κυριοτερο αντε και ερχονται , που θα παιξουν;;;;
Καλως ή κακως τα μεγαλα μονο το καλοκαιρι μπορουμε να τα δουμε.

Το βάζω στις φήμες μέχρι να ανακοινωθεί επίσημα:

Doug Aldrich’s Steam Roller - 7/10 @ Χρυσούπολη Καβάλας

Doug Aldrich (Whitesnake) - κιθάρα
Michael Devin (Whitesnake) - μπάσο/φωνητικά
Joe Travers (Zappa Play Zappa - Duran Duran) - drums

Αυτή θα είναι και η μοναδική εμφάνιση του σχήματος στην Ελλάδα μάλλον

μαλλον το χρωστουσε απο περυσι που δεν ειχε ανεβει για guitar clinic?

Χαχαχα κάπως έτσι!!

Εεεε έχει κάποιες καλές προσωπικές σχέσεις εδώ και ήθελε πολύ να έρθει! :slight_smile:

W.A.S.P

NOVEMBER 23RD 2012 GREECE ATHENS FUZZ CLUB
NOVEMBER 24TH 2012 GREECE THESSALONIKI MYLOS APOTHEKE CLUB

απογοητευτηκα τωρα…
τοσα χρονια?ακομα 15 ειμαι και ψηνω τον πατερα μου να με φερει αθηνα μπας και δω κανεναν!.. οποτε δεν ξερουμε κανεναν τωρα?

ακυρο τωρα ειδα το θρεντ

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ! ! !

Φίλοι και φίλες των Iced Earth αύριο κατά το μεσημέρι έχετε το νου σας καθώς θα εκπλαγείτε ευχάριστα!Μείνετε συντονισμένοι…Μόνο στο Rock Overdose . . .

Δεν είναι συναυλία

…Για τρεις ώρες ξέθαψαν οτιδήποτε ποπ και άφωνο είχαν (οι Spice Girls πρέπει να είναι οι μοναδικές που φαλτσάρουν σε πλέι μπακ!) και ξέχασαν το σημαντικότερο, ποιοτικότερο κι εμπορικότερο κομμάτι της μουσικής τους: το hard rock και το heavy
metal. Πουθενά οι Black Sabbath οι Led Zeppelin, οι Deep Purple, οι Judas Priest, οι Iron Maiden, οι Def Leppard σχήματα που διαμόρφωσαν την μουσική και σίγουρα είναι πολύ διασημότερα-σημαντικότερα από τον κάθε πικραμένο dj.