Φημες για συναυλιες #2

O 66χρονος Iommi, o 65χρονος Osbourne και ο 64χρονος Butler φαντάζομαι διέπονται από άλλους νόμους…
Και οι Priest αντίστοιχα.

Είπαμε, 72 ο Dylan αλλά λίγος σεβασμός.

Joe Lynn Turner τρομερος.δε χανεται το live.αυριο κλεινω για maiden sofia.up the irons\m/\m/


Πέφτουμε από τα σύννεφα.

ειπαμε οτι θα ειναι το τρολαρισμα της δεκαετιας. μην ανησυχειτε θα ερθουν οι iron maiden και θα παιξουν το alexander the great μπας και ησυχασουμε. γελαει ο κοσμος με το χαλι μας… (δυστυχως)

κατα τα γνωστα θα βολεφτούμε φέτος με Σοφία Βέμπω και αδερφούς Κατσάμπα…

[B]thievery corporation[/B]

17-06-2014 Αθηνα πλατεια νερου
18-06-2014 Σαλονικα

οποιος δεν βαριεται ας ανοιξει θρεντ

να οργανωθούμε απο αθήνα για σόφια παίδες…

εκλεισα σημερα με daily trips.arena με 30e.14.000 χωραει.

Ρε βλέπετε καθόλου τον τίτλο του θρεντ;

[SIZE=7]ΦΗΜΕΣ ΓΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ[/SIZE]’

Τραβάτε ανοίξτε θρεντ “θέλω να δω μέιντεν” και γράφτε ό,τι διάολο σας κατέβει.

Ήμαρτον πια…

[SPOILER]αν δε βαριέται κανας mod ας ρίξει ένα ξεκαθάρισμα[/SPOILER]

Οι maiden παιζει να ρθουν ελλαδα;;;

Ημουν ενα βημα πριν παω να το γραψω στις προτασεις του φορουμ.Δηλαδη ελεος.Γραφονται βασιμες φημες για συγκροτηματα που σχεδον παντα ισχυουν και επιβεβαιωνονται μετα απο διοργανωτες,και χανονται μεσα σε ατελειωτες σελιδες απο παπαριες και απο συζητησεις επι συζητησεων για τους maiden.

Ας γινει επιτελους ενα θρεντ στις συναυλιες μονο για τους μειντεν και συζητηστε ολη μερα για το αν θα ερθουν,για το πως θα πατε εξω να τους δειτε και για το πως η 31 φεβρουαριου ειναι η καταλληλοτερη μερα για το λαιβ καθως υπαρχει κενο μεταξυ 30 και 32.Το 90% του θρεντ ειναι σκευτη κουραση και κλαψουρισμα.

μωρε, καλα ολα αυτα, αλλα μεηδεν θα δουμε;

[SPOILER]:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:[/SPOILER]

Παντως, για να κλεινει ο mike(blackie) για εξω, ε, μαλλον δεν ερχονται. :frowning:

να δω πως θα κοιμηθω αποψε μ αυτα τα κακα μαντατα

Πωω, τι λες ρε άνθρωπε… Κλείνει ο mike(blackie) για έξω και μάλλον δεν έρχονται… Τέτοια αξιοπιστία βρε παιδί μου… Να μου πείτε αν πάρει πιτόγυρο από το σουβλατζίδικο του κυρ Βαγγέλη και τον πιάσει κόψιμο, να μην περάσω να πάρω…

για Neil Young δεν έκλεισε πάντως για Κων/πολη. να έχω ελπίδες ότι ξέρει κάτι για Αθήνα?? :stuck_out_tongue:

maiden-metallica δε ξαναφερνουν Ελλαδα.γουλιελμος τελος που λενε.οποιος θελει για φρεσκα νεα σημερινα.για αλλες μπαντες.pm

Γιατί το λες αυτό? Έχει παιχτεί κάτι με τα συγκροτήματα αυτά? Ή είναι απλά θέμα χρημάτων? Δηλαδή Green Day ας πούμε οι οποίοι έχουν μεγαλύτερο κασέ από Metallica-Maiden υπάρχει περίπτωση να φέρουν στο μέλλον?

Ναι, ή θα τους φερουν ή δε θα τους φερουν. Αρα υπαρχει περιπτωση.

Κάτι ξέρεις εσύ και δε μας το λες, θες βομβαρδισμό από πμ μου φαίνεται.